Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 298 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
2825
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Z náměstí Míru se dá i jednodušeji přímo na Mendlák, stačí dojít ještě pár metrů na Vaňkovo náměstí po Lerchové a pak busem 35 a na Poříčí 6 nebo už z Mendláku dál pěšky. Nakonec se to dá jít pěšky celý.
sarcastic

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6968
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jiný "informátor" o průběhu výluky: Brno zbrzdí další uzavírka, Lindu z Milady střídá Mirek z Minské.


Offline
439
16 led 2015 11:18
eframmcbeth píše:
Studentka z Burianova náměstí: "Jezdím do školy na Poříčí přes Českou. Po prázdninách raději pojedu přes Náměstí Míru, abych se vyhnula kolizi" — Jak? Prostě jak????


Dojde tam pesky, to zas neni takova dalka. Pak 4kou na Uvoz, 25kou na Mendlak a 6kou na Porici. biggrin


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
dovolím si ten odkaz opravit: Lidé oslaví s žirafami jejich svátek v zoo a prohlédnou si historické autobusy.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Naposledy upravil Fafner dne 19 čer 2015 13:00, celkově upraveno 1
Původní Moukův příspěvek s rozsypanými odkazy smazán


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Ten článek je opravdu myšlen vážně? biggrin biggrin biggrin
To je fakt neskutečný. Jsem si myslel, že ten předchozí článek na Deníku je vrchol mizérie novinářské práce. Nebyl...


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
eframmcbeth píše:
Studentka z Burianova náměstí: "Jezdím do školy na Poříčí přes Českou. Po prázdninách raději pojedu přes Náměstí Míru, abych se vyhnula kolizi" — Jak? Prostě jak????

Pojede raději už posledním rozjezdem sarcastic


Offline
800
12 zář 2014 23:38
No přijde mi, že nikdo při zdravém rozumu z DPMB by neprohlásil, že x83 zaveze lidi na Přívrat — zvlášť když vím, jak dlouho se to chystá a všichni to tam znaj zpaměti... Takže pochybuju, že se vůbec někoho ptali.


Offline
Uživatelský avatar

6968
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mouko: a ještě má jet na Českou přes Mendlák v obou směrech. Jako těžko říct, jestli i těch reálných lidí se ti pisálkové ptají - Seitla, Hailichové, starostů atp.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Citace:
mluvčí dopravního podniku Jan Seitl


Cože?

Citace:
Už teď se na Komínské, která vede do Bystrce, tvoří dopravní zácpy. Neumím si představit, jaká bude situace po uzavření Minské a Horovy ulice, po které lidé často jezdí do naší městské části," obává se komplikací starosta Kratochvíl.


Kterou ulici měl na mysli? Komínskou určitě ne.

Citace:
pojede přes Mendelovo náměstí


Cože?


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1976
07 dub 2006 09:03
ReZ mne předešel. V tom článku jsou fakt super perly. Kromě studentky "cestovatelky" další kvokající: "Bojím se, že se do trolejbusu nevejdu a bude mít zpoždění". Nenapadá mne, kde by x30 mohla zpoždění nabrat, snad kromě křižovatky Zborovská-Tábor při vyjíždění z vedlejší.
Akorát bych vznesl upřesňující dotaz na ReZe: co je to VERBEŠ, kříženec Verešové a vši?


Offline
Uživatelský avatar

6968
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Napadá mě jediné vysvětlení, a sice že tahle věta může značit spíše řidiče auta a Česká Žerotínovo náměstí. Jinak je samozřejmě blbost, aby někdo jel a-x83 -> a-81 na Čáru.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
O množství oslovených čtenářů s konkrétními jmény ani nemluvě.
Vždyť už je to do očí bijící, že v každém odstavci každého článku mají nějakého Pepíčka Jebala nebo Mařenku Šlapákovou, co má názor, pozastavuje se nad problémem nebo se blahem rozplývá. Přítom ta pisálkovská verbeš ani paty z teploučka redakce nevytáhne.
Já mám jistotu, že mě citovat nebudou, protože nejsem uveden v telefonním seznamu... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Studentka z Burianova náměstí: "Jezdím do školy na Poříčí přes Českou. Po prázdninách raději pojedu přes Náměstí Míru, abych se vyhnula kolizi" — Jak? Prostě jak????


Offline
Uživatelský avatar

6968
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
To už čtu jen s lítostí nad (ne)kvalitou Deníku. Třeba "...A dodal, že všechny tramvajové linky zůstanou nízkopodlažní..." No možná byly myšleny vozy, a jenom na d-3.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Oprava Minské a Horovy? Místní se bojí zpoždění při cestě do centra.

Opět výživné novinářské cancy a překroucení vyřčeného, zvlášť toto:
Rovnost píše:
Největší změny čekají cestující, kteří využívají tramvajovou linku číslo 3. „Nově skončí na zastávce Tábor, kde se tramvaje obrátí. Na cestující počká minibus x83, který cestující přes Burianovo náměstí doveze až na Rosického náměstí nebo Přívrat, odkud budou pokračovat dále,"...

Nevěřím, že by to bylo řečeno takto a proto spoustu lidí pochopila, že když budou chtít jet do Bystrce a jsou zvyklí na d-3 a která se jim v půlce chuderka obrátí, tak budou muset vzít zavděk minibusem a pokusit se z Kačeny nacpat do Žuku. ](*,)

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
Při 10' intervalu by byla u ZOO pouze vyrovnávačka a přestávkovalo by se na České na nástupišti t32, která může po drobných změnách odjíždět ze zastávek t34 a t36. Nebo ještě lépe, místo provozního propojení s t-30 by byla t-x30 propojena s 34/36/oběma a přestávky by byly na konečných mimo centrum.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Docela by mně zajímalo, kde se bude odstavovat, když byste na Zoo ukončili x30.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Taky jsem rád, že se Zoo zatrolejuje, byť je vedení t-30 tudy trošku kontroverzní. Ale každá nácestná smyčka dobrá.
Jestli k tomu ale opravdu dojde, jsem zvědavý, zda tam bude předjízdná stopa. Užitnou hodnotu zatrolejování by to docela zvýšilo.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A co takhle protáhnout troleje do Kníniček a Jinačovic? Taky blbost, že?
Osobně zatrolejování smyčky :applause: Jednak kvůli zkrácení t-x30, jednak kvůli jalovému vožení vozejků na Černého při ohňostrojích a jednak se dá uvažovat o pásmovém vedení t-30.
BTW informace se už objevila ve zprávách na jednou zubatém lokálním rádiu. Teď jsem to slyšel.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
mechoš píše:
proč myslíte že v bystrci nestojí nad žebětínským rybníkem globus ? ;-)


Tak za to jedině zeleným dík!

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Tin píše:
trolejbus ne, ale co tramvaj? Má vůbec smysl budovat megasmyčku na Kamechách, když je hned vedle Žebětín?


do žebětína to neprojde přes "zelené teroristi"
proč myslíte že v bystrci nestojí nad žebětínským rybníkem globus ? ;-)


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
xcav8 píše:
No, teď to zní jako pohádka, ale proč neprotáhnout trolejbus časem až do Žebětína?

trolejbus ne, ale co tramvaj? Má vůbec smysl budovat megasmyčku na Kamechách, když je hned vedle Žebětín?

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
80
05 dub 2015 09:45
Hlavně na co a kudy drátovat 54 do Kamech když se má na Kamechy natáhnout šalina a tím pádem určitě nebude jezdit 54 ve stávající trase.


Offline
100
08 říj 2013 23:05
A co zrušit tedy autobusy a všude natáhnout trajfy ? surprised

Vy máte nápady za biliony kč


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Časem, jako třeba po plánovaném prodloužení trajfu na Jírovu? sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 20:29
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]