Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 314 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Dnes na a-52 úžasný buc: 7395 po rekonstrukci, klimatizace EberCool, BS170, puntíkové ALTRO.

a-78: šroty 7197, 7199


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Dan píše:
jupí.....moje oblíbený b 951
a neví tady estli dovezou i b951e :?:

toto jsou B951E...
B951 je stejný jako B931, akorát rovný zadní čelo
B951E - lepená skla, facelift předku...


Offline
312
22 led 2006 19:31
Brno
jupí.....moje oblíbený b 951
a neví tady estli dovezou i b951e :?:


Offline
73
30 čer 2005 15:46
Na těch fotkách je vidět,že DPMB prostě nemůže mít dvě stejné série - teď jsou pro změny bez spodního červeného pásu na dveřích... Ale co,aspoň je šotouši rozeznají na první pohled... :wink:


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
A co ty nový CITELISY kdy ty přijdou?? :?: :?:

Už se jich nemůžu dočkat :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
ano, 5 nových aut stojí ve VM...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
mrfik píše:
Včera odpoledně směřovalo od Svitav do vozovny Medlánky 5 nových karos B 951 ještě bez evid. čísel. možná jich bylo i více..

ano, taky sem je viděl...prej jich došlo všech 9
7481-7484 jsou v medlánkách, 7485-7489 ve slatině


Offline
25
08 zář 2005 11:56
Včera odpoledně směřovalo od Svitav do vozovny Medlánky 5 nových karos B 951 ještě bez evid. čísel. možná jich bylo i více..


M3: já jsem prvně reagoval na to, že nechápeš, proč musí řidič otevírat přední dveře. Jak bys chtěl v zimě řešit nástup předními dveřmi v zónách mimo 100+101? Nebo zima někde nevadí?

Dan: citelisy by měly brzo přijet.


Offline
312
22 led 2006 19:31
Brno
Nechci zakládat nový téma když se o předních dveřích bavíte tak dlouho ale nevíte něco o citelisech v brně :?: :?:


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
pd píše:
M3: vyber si jinou práci, kde na tebe nepotáhne... běž řídit místo autobusu třeba náklaďák.. Asi to patří k povolání, třeba na řidiče desty, co jezdí po venku, táhne pořád...


Není to o změně zaměstnání - myslím, že i člověk, který je do této práce blázen a nedělal by nic jinýho nebude rád, když na něj za 10 hodinovou šichtu bude pořád táhnout. Je vidět, že je něco jiného být fanoušek do dopravy a něco jiného je být zaměstnancem. A co se týká pošťáků - jak jsi tady uvedl - ti jsou oblečení, ale zkus celou šichtu odsedět v zimní bundě. Proto říkám ještě jednou - zkus odjezdit šichtu jen v tričku a ve svetru - třeba na sedačce u prvních dveří - vždyť tam přece ze předu fouká topení a potom tady napiš jaký to bylo. Jinak tato diskuze nemá smysl.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
LADA: "A když vidim nekdy ty posrany alieny jak schvalne lezou predem když je -20°C tak krutim hlavou."...

jestli to nebude tím, že přední dveře jsou pod dohledem řidiče, a někteří alieni radši nastupuji tama...možná už jsi si na předních dveří busů všiml nálepky "ZTP", ta tam pro srandu snad neni...

a že by se ráno podívali na teploměr a řekli si: "jé -20°C, tak to musím nastoupit předníma..."... to asi ne....


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Mně zas nepřijde, že by řidiči nějak neradi otvírali přední dveře, naopak, občas je otevřou, vylezou, zapálí cigárko, pokecaj.. :-) :-)


LADA: jasně, že je to pro řidiče nepříjemné, ale pokud bych chtěl dělat řidiče, tak bych asi věděl, že první dveře jsou otvírací a že v zimě může být chladněj.. tak by mě asi došlo, že na mě může táhnout... Asi jsou někteří řidiči autobusů DPMB nějak choulostivější nebo co. To je podobné, jako by řvali třeba pošťáci, že pod -2° nebudou roznášet dopisy.

Řekl bych, že je to jen obyčejná celoroční nechuť některých řidičů otevírat přední dveře, teď akorát zabalená do mrazu... Jinak ale souhlasím, že češi jsou závistiví ažaž a mimořádně vynalézaví, jak ostatním znepříjemnit život. To se ale samozřejmě týká i řidičů.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
na druhou stranu, řidiči mimoměstských busů musí taky otvírat přední dveře vždy a na dost delší dobu, navíc nemají kabinu oddělenou vůbec.


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Co jse týče nastupu predními dvermi tak moje skusenosti jsou takove:jednou se me stalo že na Stare osadde linka 44 ridic nechal lidi vystoupit a me zavrel predni dvere pred nosem i kdyz videl že budu nastupovat.Ale to me ani tak nenastvalo jak to že jsem jel jednou o vikendu a-75 do Bílovic kde bydlím sedel jsem ve predu a tahl jsem kabelu s DVD obrovska krabice a když jsem chtel vystupit na zastavce Bílovice,Zizkova tak na me ridic vystekl ze v zone 215 je pouze prednimi dvermi nastup.Takže ja s kabelou jsem se tahl k prostrednim dverim.To me tede nastvalo.Jinak muj nazor na vec je takovy ze cesky narod je tak strasne zavistivi a snazi se ostatnim lidem zneprijemnovat život.Takže mrznu ja mrzni i ty neni tak daleko od pravdy.A když vidim nekdy ty posrany alieny jak schvalne lezou predem když je -20°C tak krutim hlavou.Predni dvere bych nechal opravdu otevirat jak pro nastup a vystup opravdu jen na fregventovanych zastavkach,ktere bych jmenovite zavedl do nejakeho seznamu ktery bych zaradil do prepravnich podninek.A jak by teplota padla napr pod -2°C tak bych tam napsal že ridic nema povinost otevirat predni dvere.
Jinak co se tyče pd neber to osobne nic proti tobe nemam,ale když bys tam lepil nalepky tak si skus odejezdit sichtu v -20°C a pak mluv.Myslim že kdybys jezdil s busem tak bys byl prvni kterej by řval a prosazoval zruseni nastupu prednimi dvermi.Zdravi Lada PS:doufam že jsem nikoho neurazil. :oops:


Offline
Uživatelský avatar

9298
10 čer 2004 11:19
ds píše:
btw. znáte nějaký trolejbusový provoz, kde by byl nástup celodenně jen předními dveřmi (kromě zastaveného v Banské Bystrici)? Docela by mě to zajímalo...


Jenom namatkou od nas:
Marianske Lazne, Opava, Teplice


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
mauricio píše:
a to se může na linku přistavit vůz, kterej na ní nemá cedule? nebo je to spíš chyba řidiče, že je neměl?

Logické zdůvodnění by bylo, že ten spoj byl nějaký přejezd z linky 41 a s cedulákem tam nebylo původně počítáno - a pokud tam během dne nějakej bus klekl a byl vystřídán cedulákem (třeba proto že byl po ruce), nemuseli si přejezd hned uvědomit...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
b1 píše:
Jaktoze nejsou cedule, vzdyt a-70 driv jezdila

mno pár jich bylo ve slatině, jendu mám myslím i doma...takža si proto, nějak se rozprodali, vyhodili a tak..asi už nebyly tak moc potřeba


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
Jaktoze nejsou cedule, vzdyt a-70 driv jezdila


Offline
Uživatelský avatar

1442
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
To je ale logika DPMB. Má 5 ceduláču z těch x busů a zrovna na novou a-70 jednoho pošle.. :roll: :roll:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
mauricio píše:
a to se může na linku přistavit vůz, kterej na ní nemá cedule? nebo je to spíš chyba řidiče, že je neměl?

Asi na ně zapoměli.... :cry: :cry:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
a to se může na linku přistavit vůz, kterej na ní nemá cedule? nebo je to spíš chyba řidiče, že je neměl?


Offline
25
08 zář 2005 11:56
ds píše:
no obecně je nástup pouze předními dveřmi běžný v menších provozech, tedy tam kde zajišťují dopravu různá bývalá ČSAD.
btw. znáte nějaký trolejbusový provoz, kde by byl nástup celodenně jen předními dveřmi (kromě zastaveného v Banské Bystrici)? Docela by mě to zajímalo...


Celodenně se nastupuje předními dveřmi do trolejbusů v Opavě, jízdní doby jsou pak dost dlouhý a lidi často jdou raději pěšky :wink:
Jina včera jezdil ceduláč 7361 na a-70!!!! neexistenci cedulí řidič vyřešil tak, že vpředu a vzadu byly otočené cedule 41 a na boku bez čísla, pouze cedule Ořešín, lidi asi koukali :-D


Offline
888
21 led 2006 12:26
b1 píše:
pochybuju ze by se tam nekdy setkaly 2 kaceny a i kdyby tak se do zastavky obe nevejdou

omlouvám se, .. jsou to K2, nevím proč jsem měl zafixovaný, že kačena=K2 :oops: většinou je to standartně 11 a zátah z nějaké 10 (myslím) :oops:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 08:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]