Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 88 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Bavil jsem se o tom s průvodčím, když jsem se synátorem a IDS jízdenkou seděli v té 1. třídě, a bylo mi řečeno, že je to 1. třída, tak bychom tam, bez platné jízdenky, neměli správně co dělat a měl by nás vykázat do 2. třídy. Ale že na těchto regionálkách se to tak nějak toleruje.
Ale je to tak rok, rok a půl zpátky, tak se mohlo něco změnit.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Víte někdo, jak je to s 1. třídou v nových panterech? V jízdním řádu informace o 1. třídě není, znamená to, že na daných Os fakticky neplatí? Zaslechl jsem, že s 1. třídou se v IDSJMK vůbec nepočítá. Zvenku panterů však označení 1. třídy je, jak je to uvnitř? Proč se tam teda ta 1. třída vůbec dělala, když tu o ni není zájem?


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Sůra a Jančura jsou zaměření proti ČD a SŽDC, takže by mohl být zajímavý námět.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Mouka píše:
Jan Sůra?

Jo, ale jedině, že by se k tomu mohl vajádřit i Jančura :D není jeho článek, kde by nebylo jeho vyjádření :D ať s tím souvisí, nebo ne.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Jan Sůra?


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Dobrý námět do novin. Neznáte někdo nějakého novináře, že byste ho popíchli?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
SŽDC jednoduše kecá. A teď se ohání autorskými právy.Chce všechny svoje nádraží sjednotit, sedmikrásky nesedmikrásky. Vždyť provinční nádražíčko nemůže mít takovou výhodu vlastní znělky...
Proč jsem si u toho vzpoměl na prezidentskou virózu, nevím... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
A není zrovna takový kousíček melodie výňatkem z díla v odůvodněné míře nebo jak to v tom autorském zákoně je? Přijde mi absurdní řešit autorská práva u celých jedenácti zahraných tónů.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Spíš OSA než rodina.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Konečně mi došlo od SŽDC vyjádření k tomu, proč už na hlaváku nehrají tradiční znělka "Hvězdy jsou jak sedmikrásky nad Brnem"

Tak se s vámi podělím:
Citace:
...Autorem písně (hudby) "Hvězdy jsou jak sedmikrásky nad Brnem" je Josef Kainar. Autorskoprávní ochrana (autorská majetková práva) tvrá po dobu 70let od smrti autora. Josef Kainar zemřel 16.11.1971. Toto autorské dílo tedy není volným dílem a nelze jej proto bez souhlasu autorských práv legálně použít. Jednání s ohledem na nepřiměřené požadavky bylo zastaveno a hledáme jinou znělku...


Takže to vypadá, že rodina chtěla využít příležitosti a pořádně se nepakovat... Ach jo. :-k


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Vlak musí být sexy, zatím je to ruská ruleta, říká Radim Jančura.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Tu Břeclav tam dopsali dodatečně, původně tam bylo jen Brno - Olomouc...


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Škoda Vagonka ve středu v Ostravě představila nové vlaky InterPanter

Citace:
„Rádi bychom první jednotku nasadili do zkušebního provozu už letos na podzim. Prvními pasažéry by mohli být cestující z Brna přes Břeclav do Olomouce," uvedl Michal Štěpán, člen představenstva ČD zodpovědný za osobní dopravu.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Tečka za miliardovou opravou. Vlaky se mohou uzlem v Břeclavi prohánět rychleji


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Modernizace trati za miliardu nabrala zpoždění. Nyní jsou o krok blíž stavbě


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Ale je to dobře že to změnili, protože změna je život. Naštěstí, že to nenamluvil ten chlap, co mluví ve Žďáře nad Sázavou.


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
Na hlavasu už fungují nové panely a hlasí Andula.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
1591
18 led 2009 10:06
A lepší sedmistovka než šedozelený špinavý kupéčko :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Lepší sedmistovka než nic :-)


Offline
29
21 pro 2014 16:36
Jenže co uděláš, když se ti do VŘ přihlásí jen dopravci se sedmistovkama? (Případně nikdo)

_________________________________
Ano jsem nováček, po víc než čtyřech letech jsem se rozhoupal registrovat


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
No, ČD se před pár lety honosily, jak chtějí vykopat sedmistovky a další staré vozy (často původně západoněmecké předrevoluční dálkové autobusy) z NAD a proto daly do VŘ na NAD požadavek maximálního stáří autobusů. Někteří smluvní dopravci kvůli tomu museli obnovovat vozový park (pravda, většinou vyměnili ojetou sedmistovku za ojetou devítistovku a jelo se dál #-o ). Ale jak vidno, některým dopravcům sedmistovky na NAD stále procházejí. Holt dvojí metr :roll:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Mouka píše:
Návěstidlo se krade blbě. Ale taky by to šlo.


Omlouvám se za mystifikaci. V případě vlečky TOS Kuřim se nejedná o krádež, ale o řízenou oficiální demontáž.


Offline
100
08 říj 2013 23:05
Ono to má pojintu i malinkou jinou .
Adosa má cca 40 autobusů jen v Rosicích . A většina jsou sorky . Na tyto vozy má celé 3 zálohy . 1 bílou karosu Olympia , a 2 axery .
Bílá Olympia jezdí ted na 420 protože milá sorka má rozbité retardéry a ještě jinou poruchu . A tak stojí už 3 týden a ostatní dvě záložky jsou jedna na 423 a druhá na 422 takže emají ani co poslat . Případ s dneška co mě říkal řidič : autobus mu pořád topí . Není kapacita na opravu a i kdyby byla není záloha na výměnu takže v tom je problém


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Pokud jde o ten příspěvek o záložáku DPMB na 405 a to bylo myšleno úplně jinak, nežs to pochopil. Bylo to pro mě jenom hrozně zajímavýho něco, co jsem ještě nikdy neviděl, nic víc. ;-) Nejspíš Adose chcípl bus a tak bylo nejjednodušší poslat záložák z Mendláku než někde z venkova (nebo má Adosa záložáky jinde než v regionu?) Prostě na pohled na na focení mně to přišlo jako mazec, nebylo to nic proti Adose v tomhle případě :wink:

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
To byla jen další narážka na podobný Richieho příspěvek v tématu Výluky, aktuality z minulého týdne, kdy držkoval na dopravce "Neschopný všechnošpatně", že za něj musel zaskakovat nebožák záložák DP, a podle toho, jak to bylo prezentované, zcela jistě jen z dobré vůle DP, protože zmiňovaný dopravce patrně jen seděl sklesle v koutě a krčil rameny. On celý ten můj přísvěvek byl myšlen spíš jako ironie.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3617 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 22:16
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]