Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 196 z 324    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 324  Další
Autor Zpráva
Offline
329
18 pro 2008 21:18
Stochov okr.Kladno
Na železniční trať vyrazí červená Karkulka: http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/n ... 50402.html


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
No ty vole, co je tahle ulice za paskvil? Tohle už fakt nemá obdoby ](*,)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Mauricio píše:
Nemám Rema vůbec rád, ale má pravdu.

Takže mně miluješ?! :-" -kitty-

Ta Třída Míru je výtvor, vidím na první fotce dobře naváděcí dlazbu a vprostřed sloup TV? #-o

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Ještě se obrazově vrátím ke Třídě Míru v Pardubicích. Celkem mě zaujalo umístění sloupů na zastávkách:

Pokud trolejbus ve směru na Masarykovo nám. zastaví u označníku, vyjde sloup přesně do prostoru prvních dveří. Řidiči tak zastavují několik metrů před označníkem, což ale může být problém pro nevidomé.
Příloha:
P1140819.JPG

Ve směru na Náměstí Republiky čeká na cestující sloup tentokrát u druhých dveří. Docela zajímavý může být nastup s kočárkem.
Příloha:
P1140839.JPG

Nakonec fotka celého bulváru. Všiměte si hustého sloupořadí a laviček umístěných těsně u vozovky.
Příloha:
P1140813.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nemám Rema vůbec rád, ale má pravdu.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
marecek.00 píše:
Kdo říká, že vytrubování aut je v pořádku?
Na tramvajovém pásu samozřejmě nesmí řidič omezit tramvaj a není to nic, co bych obhajoval. Nicméně pokud už na něj auto najelo, byť nemělo, odjede v momentě, kdy se mu uvolní protisměr - ať už šalina zvoní nebo ne.


A jsme u jádra problémů. Další ovladač. Auto neni vybaveno zpátečkou, aby couvlo z profilu? Mnohdy ani couvat nemusí, stačí jen nadjetí z profilu. Ale to je pro mnohé nadlidskej úkon, přestože je třeba myslet. Takže teď stojím na kolejích já jeden v autě a vás 220 lidí v šaline, trhněte si nohou. ](*,)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Kdo říká, že vytrubování aut je v pořádku?

Na tramvajovém pásu samozřejmě nesmí řidič omezit tramvaj a není to nic, co bych obhajoval. Nicméně pokud už na něj auto najelo, byť nemělo, odjede v momentě, kdy se mu uvolní protisměr - ať už šalina zvoní nebo ne. A toho, že zvonec má jaksi nedostatek odtlačovacího účinku, si lidé časem všimli a pak z toho plyne zase jen naštvání, negativní hodnocení a stížnosti jako v tom odkazovaném článku. Nemyslím si, že by to u nás bylo jiné.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Zlaťák píše:
A já měl za to, že si nesmíš najet, pokud nemůžeš dál pokračovat.


Odbočování je jiná situace, než popisuješ. Ale omlouvá tě, že asi nejezdíš autem, jinak bys to věděl...

marecek.00 píše:
Stejně jako ten "můj" včerejší expert, kterému padla "zelená" a než aby nechal vyjet z křižovatky ty, kteří tam byli najeti na odbočování, začal na ně vyzvánět.


Takoví si opravdu tu stížnost zaslouží..


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Přesně tak, ale to ovladači aut neřeší a vesele najíždí do křižovatky a blokují vedlejší "pruh" pro šaliny které zdražují. No a pak nejen tu někteří pasažéři brblají na zpoždění vozu a nestíháni připoju. =;

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
A já měl za to, že si nesmíš najet, pokud nemůžeš dál pokračovat.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Zajímavé, když auto brání jinému autu v jízdě a omezuje ho, načež ten kterému je v jízdě bráněno, auto před sebou vytrobí aby mu uhnulo, je to v pořádku. Když to samé udělá šalina, je to drzost a zločin století. ](*,)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Jistě, člověk musí očekávat hluk dle poměrů. Ale když se pak dívá z okna a vidí, že půlka šalin vyzvání na odbočující auta, která se nemohou dopředu ani dozadu, rozhodně to mínění o dopravním podniku nezvedne. Stejně jako ten "můj" včerejší expert, kterému padla "zelená" a než aby nechal vyjet z křižovatky ty, kteří tam byli najeti na odbočování, začal na ně vyzvánět.

A z toho pak plynou i ty výše popsané stížnosti...


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
marecek.00 píše:
Rem: To sice ano, ale ono stačí bydlet někde poblíž místa typu Antonínská a člověk rychle změní názor...


Pokud se stěhuji/bydlím v blízkosti rušné komunikace, někde v centru, musím počítat s hlukem z ulice. Řev motorů, v nocí lidí, drnčení, zvonění, troubení.... Pokud to není můj šálek kafe buď se do dané lokality nestěhuju, nebo trpím a bydlím. Ale rozhodně tamní obyvatele nikdo samopalem nedrží v bytech, aby byly nuceni poslouchat zmíněné zvuky ulice. Ale jak vidím bezpečnost je zřejmě na obtíž.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
Olomouc: Vlakem a tramvají na jednu jízdenku. Kraj chystá kartu na vše


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
Nemocnice Motol, zbrusu nová konečná stanice. Co se mění?


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
Nosiči nejsou řešení, schody na Veleslavíně napravíme, slíbila Praha


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Pamatuju si to řvaní co bylo, když se zaváděly evaluace vyučujících na vysokých školách. Dneska je to naprosto běžná součást semestru, každý semestr jich dostanu x. Taky je to samozřejmě směska spokojených i nespokojených, ale to je prostě život. Ale občas je zpětná vazba fajn věcí...

Rem: To sice ano, ale ono stačí bydlet někde poblíž místa typu Antonínská a člověk rychle změní názor...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Mouka píše:
Pardubice: Hlavní problém nového pardubického bulváru je příliš úzká vozovka

OndraK mi nevěřil a povídal něco o tom, jak je všechno v pořádku.

Tuším, že jsem psal, že šířkové uspořádání té ulice odpovídá její kategorii, a to je pravda. Trolejbusovému provozu to dostačuje, IAD prostě do takových ulic nepatří a zásobování má vymezené hodiny. Pokud budou lidi dodržovat zákony, žádný problém nebude.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
chat-maniac píše:
"Asi před měsícem mi ale jeden ujel přímo před nosem a to mě musel vidět chvátat, už když kolem mě projížděl. Ve zlosti jsem tomu hulvátovi napařil pětku. Trochu jsem si ulevil."
Velice inteligentní jedinec, vskutku. A o tom podobná hodnocení jsou, pro zakomplexovaný chudáky.

Je tam víc dementních příspěvků k hodnocení například: "máme zpříjemněnou pravidelným zvoněním výstražného zvonku a výhrůžným mácháním pažemi vždy, když se přiblíží jakékoli vozidlo."
Nevím jak v Ově, já byl učen zvonit vždy při rozjedu a míjení vozu a při nějaké kolizní situaci je to samozřejmé. Pro některé je to ale očividně obtěžující, takže by asi raději, aby řidič nezvonil vůbec a třeba díky "nezvonění" nezabránil odrácení nehody? Načež by se pacošům cesta protáhla o výstup, čekání a přestup na náhradní dopravu. Myšlení některých jedinců je opravdu zajímavé.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Citace:
cestujících MHD je 64 % žen a 34 % mužů

A ty 2 % jsou co? Něco mi uniká?



Psi, kočky, bezdomovci a jiná havěť?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
"Asi před měsícem mi ale jeden ujel přímo před nosem a to mě musel vidět chvátat, už když kolem mě projížděl. Ve zlosti jsem tomu hulvátovi napařil pětku. Trochu jsem si ulevil."
Velice inteligentní jedinec, vskutku. A o tom podobná hodnocení jsou, pro zakomplexovaný chudáky.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
Pardubice: Hlavní problém nového pardubického bulváru je příliš úzká vozovka

OndraK mi nevěřil a povídal něco o tom, jak je všechno v pořádku.


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
Ostrava: Řidičům MHD dalo známku už 7 tisíc lidí


Offline
Uživatelský avatar

6619
21 pro 2005 17:01
Olomouc: K atraktivnější MHD vede cesta přes novou roční jízdenku, věří radnice

Citace:
cestujících MHD je 64 % žen a 34 % mužů


A ty 2 % jsou co? Něco mi uniká?


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Brno je nyní nemůže nakoupit, nebyly mu nabídnuty, stačí si přečíst článek a zamyslet se. #-o

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8085 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 324  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 17:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]