Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 315 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Yakuzza píše:
No ja nevim, neni to uz trochu extrem?

Takhle to možná jako extrém vypadá, ale je třeba mít na paměti, že v době zveřejnění informace většinou není jasné jak dlouho bude daný průšvih trvat. Podle mého názoru je lepší informaci zveřejnit hned, než pak se zpožděním až je průšvih velký.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mě by spíš zajímalo, kolik lidí reálně sleduje ten facebook pět minut po odjezdu. Osobně mi přijde, že vybavit zastávky NFC čipem (za babku) a vypsat tuto informaci rovnou na mobil při použití by bylo ještě o něco efektivnější než facebook.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Hlavne, vzhledem k cetnosti techhle zprav bych uz jako 'bezny obcan' davno dosel k nazoru, ze DPMB provozuje flotilu napul nepojizdnych salin.

EDIT: Coz je vlastne mozna pravda, pred zacatkem tohohle informacniho systemu jsem netusil, ze poruch je tolik.


Offline
1477
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Možná opravdu trochu ano. I když by se dalo říct, že čím víc informací, tím líp, možná že v tomto případě méně někdy znamená více. Je pravda, že v případě jednoho vynechaného odjezdu asi sotva kdo bude zrovna studovat FB, proč to nejede.
Na druhou stranu, když byla kalamita, nevěděl nikdo nic, všechno jezdilo resp nejezdilo, aniž by někdo věděl kam, proč, o kolika a s kým.
Čili, nevidím ze svýho komplu fejsbůk; ale pokud jsou ty zprávy nějak vhodně odděleny, tzn nějaký zásadní kolaps dopravy není "ztracen" mezi zprávami o vynecheném jenom spoji (kde další jede za pět minut) tak bych nebyl proti.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
DPMB FB píše:
Porucha tramvaje v zastávce Lesná, Čertova rokle - spoj v 16:38 směr Česká vykoná záložní autobus.


No ja nevim, neni to uz trochu extrem?


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
To křížení je podle mě v docela špatném stavu. Dneska jsem jel d-6 kolem 7:25 do školy a celý vůz(bohužel nevím, jestli to byla T3 nebo K2) začal docela šíleně skákat.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Holt to křížení už něco pamatuje, a na České je hodně velká intenzita provozu. Jestli se nepletu, tak od rekonstrukce Joštovky a prostoru před Tomáškem se na tuhle kolejovou křižovatku nešáhlo.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Online
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Tohle křížení asi taky nebude zcela v pořádku...

Příloha:
IMG_8316.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
viděl bych to na tyto:
Příloha:
vyluka_Jostova.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Které vexle se vlastně budou opravovat - u Tomáška, nebo u zastávek na Joštově? Podle vedení 3, x3 a5 by se mi zdálo, že u Tomáška, ale mate mne odklon d4.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
O víkendu se změní tramvajové linky v Joštově ulici. Kvůli opravě kolejí


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Protože na jedné straně silnice bude dlouhé zábradlí, tak pžedpokládám, že cyklisté budou muset tu zaj힡ku udělat. Aneb bariéry forever.


Offline
117
26 čer 2014 22:31
Ten zrušenej přechod u řeky se mi moc nezamlouvá... Už jenom proto, že cyklostezka nebude křížit silnici jako do teď a bude tam ta vracečka... Uvidíme, jak se tohle osvědčí v praxi :)


Offline
12
11 čer 2008 21:12
Ojin píše:
Ale na tom plánku není poznat, jestli zastávky trolejbusů zůstanou na stávajícím místě nebo se někam posunou. Zvláštní, že taková "nepodstaná" věc tam není zaznačená. Nebo to tam někdo vidíte?

Jsou tam vidět oba označníky (značka IJ 4a) - pro směr Mendlák přeložení blíže k mostu (výkres č. 2, označník barevný = nový), pro směr Kohoutovice/Lískovec stávající stav (výkres č. 3, označník šedý = stávající). V poznámkách je napsáno, proč je označník je na některých výkresech.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Smer Kohoutovice/Liskovec pred krizovatkou urcite nebude uz jenom kvuli tomu zabradli.

EDIT: (A ten chodnik mezi zastavkami a-44 od Jundrova s trolejbusovyma neudelaji a neudelaji. Mozna by pak ten parcik nebyl tolik zabahneny.)


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Ojin: směr Kohoutovice/Lískovec zůstane zřejmě na svém místě, v opačném směru se posune za nový přechod/přejezd. Nějaké čáry tam jsou, které by mohly napovídat polohu zastávky směr město.


Offline
Uživatelský avatar

435
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Ale na tom plánku není poznat, jestli zastávky trolejbusů zůstanou na stávajícím místě nebo se někam posunou. Zvláštní, že taková "nepodstaná" věc tam není zaznačená. Nebo to tam někdo vidíte?

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Vladimír Š: díky za odkazy - tak to vypadá, že přechod a přejezd u mostu přesunou spolu s cyklostezkou. Což je jediný rozumný řešení, jestliže chtějí zrušit daný přechod/přejezd a nemít o kolizní/problémové místo víc.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Vojta Dyk řídí šalinu (čas od 28:14)


Offline
89
06 led 2015 17:23
Oznámení záměru Pisárecká - Veslařská včetně plánků je na adrese http://www.stred.brno.cz/uredni-deska/o ... kaci-ulice a vyjádření policie je na adrese http://www.stred.brno.cz/uredni-deska/o ... ce-dopravy


Offline
26
17 říj 2006 14:23
Na Pisárecké se má opravdu přesunout stávající přechod a přejezd do křižovatky s Veslařskou. Nový přechod a přejezd bude na rameni k Mendlovu náměstí.

Nápad přesunout zastávku před křižovatku je opravdu vtipný.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Diky, zkusim. Jeste me napadlo pridat pripominku, aby se MP dusledneji zabyvala cyklisty a jejich ignoraci jakychkoli predpisu, ale to asi moc nema smysl.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Viděl bych to na Odbor dopravy MMB. Zkus pohledat tady. Vedoucí Ing. Vladimír Bielko.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Kdyz uz jsme u toho, mam dotaz. Kam poslat stiznost na vedeni cyklostezek v teto oblasti, aby to padlo alespon trochu na urodnou pudu? Tyhle dopisy obvykle neposilam, tak netusim, ale tamni usporadani mi uz dost leze na nervy, tak jsem nad tim zacal uvazovat.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
No asi jde o podélnou cyklostezku po chodnících než ta páteřní podél řeky. A křížení je asi myšleno s Veslařskou. No oni novináři občas vymyslí takovou krávovinu a pokondají i nepokondatelné.
Myslím si, že trajf zastávka na Pisárecké směr Mendlák se posune před křižovatku s Veslařskou a tam se udělá přechod a celá křižovatka světelná. Provázána s křižovatkou Pisárecká x Antonína Procházky. Přechod a cyklostezka podél řeky zůstane.
Uvidíme.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 08:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]