Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 316 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Ma se zrusit i ten prechod u mostu, pres ktery vede cyklostezka. Cili ta bude asi presmerovana na ten novy prechod. Popravde si ale myslim, ze je uplne jedno, kudy to povede, protoze cyklisti si jezdi uplne vsude, stezka ci ne.


Offline
117
26 čer 2014 22:31
Chápu to správně, že přechod u mostu přes řeku se má zrušit? Není to tak trochu už kvůli cyklostezce blbost? Přechod spojuje přímo obě části cyklostezky. Dost dobře si nedokážu představit, jak se budou všichni vracet kvůli přechodu po úzkým chodníku, u kterýho ještě zastavuje tolik spojů... Ty cyklopruhy tam jsou řešený docela nešťastně. To samý v Pisárkách na zastávce směrem z města... Každopádně vítám snahu tuhle situaci řešit, protože je to tam ve špičce dost o hubu. Uvidíme, jak to bude nakonec vypadat, nějaký nákres by neuškodil :)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Asi to je vcelku rozumne reseni, resp. nic moc lepsiho me nenapada. Ted to tam je dost hrozne a presne jak pisou v tom clanku, kdykoliv tama jedu (coz je minimalne 2x denne), davam si opravdu bacha, predevsim na prechodu u reky, protoze tam jsou chodci a cyklisti schopni predvadet neuveritelne veci. Kamaradovu sestru tam uz auto srazilo (nic vazneho), ale byla to prave jeji blbost.

Proc se vlastne neudelaji v miste trolejbusovych zastavek zalivy? Misto tam na to je a vyresilo by se tak kolikrat zmatene prejizdeni aut z pruhu do pruhu. Taky by nebylo treba provadet ruzne manevry, kdyz nejaky voz v zastavce blokuje smer Kohoutovice.

(Jeste me napadlo sjednotit zastavku Anthropos smer mesto, a-44 by zastavovala na stejne zastavce spolu s 25, 26, 37 atd, ale to je asi blbost, protoze spousta lidi preseda z a-44 na smer do Kohoutek nebo Liskovce.)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Plynulost a bezpečnost? Pomoci má semafor na křižovatce Veslařské a Pisárecké.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Koukal jsem, že v SPP již není omezen počet přepravovaných psů. Pokud si dobře pamatuju, tak dřív bylo možno přepravovat pouze jednoho psa nebo více psů jednoho majitele..


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Buldok v autobusu zranil jiného psa.
Zajímavá ilustrační fotka, nebožtík "ital" 7501.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2638
13 črc 2009 13:42
A proto sorky, UW ani solarisy kamery nemají.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
DPMB objevil, že proti vandalům pomáhají kamery se záznamem. Objevení Ameriky.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Rem: tak si to špatně pamatuji, nebo to mám z jiného média, které to srovnávalo se zahraničím.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
MartinV: Šlo o kritiku postupu prací v termínu co byl dán a že se nestihne. To, že by to šlo rychleji samo o sobě či oproti jiným státům teď neřeším.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Možná, že se mohlo pracovat rychleji, ale v takovém případě musíme nadávat městu a ne stavební firmě. Stavební firma má deadline a pokud ho dodrží, ať se klidně opírají o lopaty.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Rem: to si myslím, že se nevylučuje. Aneb srovnej rychlost prací u nás a v zahraničí. Ano, oproti původnímu plánu se to stihne možná dřív. Ale to neznamená, že se nemohlo pracovat rychleji.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Tak nějak si matně vybavuju reportáže TV HO*NA (čti Nova) jak se na Miladě nic neděje, dělníci se opíraji o lopaty a stavba se nestíhá. Někdo by těm čurom*dům měl dát podnět na reportáž o možném dřívějším dokončení prací, samotné je to totiž asi nenapadne.
P. S. linka 11 v článku již opravena na 9

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
idnes.cz píše:
Po opravách se do ulice vrátí také hromadná doprava. Tedy tramvaje linek 3, 5 a 11, autobus 67 a noční spoje.

Tady někdo trošku zaspal.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tak pochopitelně. O kolik dřív se to stihne dodělat? 14 dní? A na tu dobu měnit hafó jízdních řádů, z toho by se oddělení úspor a škrtů opupínkovalo... [-(

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Opravy Milady Horákové jsou rychlejší. Ale otevřou ji až na konci června


Offline
3342
21 led 2011 14:19
První možnost je správně :) však to tam máš - ERR_TUNNEL_CONNECTION_FAILED - zřejmě ti to blokuje proxy.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Mi to funguje v pohodě.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Odkaz mě nefunguje. Nevím, jestli to není firewallem, co máme v práci nebo chybou vzniklou mezi židlí a klávesnicí, ale video nenalezeno. A to jsem se na něj tak těšil... :-"
Příloha:
sken_obrazovky.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2499
28 lis 2007 23:00
Brno
Nevím jestli to patří sem, ale konečně pěkné video o Brně:
https://vimeo.com/121721442

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Online
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
Co sem do toho pleteš předjízdný pruh? Ten bude pouze pro stavebníky, na jednokolejkách je vždy uzavírka pro nekolejovou dopravu (výjimkou budiž úsek Husitská - Semilasso, kde to jinak vzhledem k provozu nešlo).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
jakub S: vzhledem k tomu, že předjízdný pruh je na Lesnické hodně úzký, odhaduju, že nemá smysl opravovat trať po jedné koleji. Raději všechno z gruntu.


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Tady toho s tím moc neuděláme, ale určitě jsou do dobré připomínky na veřejnou diskusi k analytické části plánu mobility, která bude v úterý 24. března od 17:00 hodin ve velkém sále kanceláře Veřejného ochránce práv.


Offline
359
20 čer 2008 14:08
Koukám, že jsem jeden z mála, kdo z nového brněnského SUMPu není vůbec nadšený. Zatím jsem četl celou analytickou část a je dobře, že se konečně někde poukázalo na některé z problémů, které brněnskou MHD trápí. Nicméně, to co zpracovatel předložil je "pouze" slušně udělaný klasický Generel dopravy, nikoliv Plán udržitelné městské mobility!!
Celá analytická část je jen konglomerát výsledků analýz z jiných zdrojů (vč. bmhd.cz), speciálně pro SUMP je naprostý fail chybějící vlastní komplexní průzkum dopravního chování. Jestli mám Brno rozděleno v dopravním modelu na 294 dopravních zón (dle jednotlivých ZSJ), jak mi může dát sociologický průzkum o 1044 respondentech relevantní charakteristiky pro celé město? Nota bene, když v tom průzkumu považuji tram, trolejbus a městský autobus za samostatné dopravní módy, nikoliv za MHD jako celek. A to nemluvím o příměstském busu/vlaku. V době funkčního IDS toto považuji za fatální chybu.
A vůbec celkově - nepřijde nikomu divné, že na 257stránkové analýze se slovo mobilita/mobility vyskytlo s výjimkou asi dvou případů pouze v kontextu názvu dokumentu, obsahu (přesněji názvu jedné z podkapitol) dokumentu nebo odkazu na externí podkladové studie?


Online
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
A jsi si jistý, že má jít o kompletní opravu včetně uzavírky? V seznamu jsou zahrnuty i "střední opravy," typicky řešené jednokolejkami. Jinak by se DP, potažmo Brno pěkně pláclo přes kapsu...
Mimo jiné v tabulce jsou zahrnuty i plánované opravy ve vozovnách (Medlánky 2017 a o rok později Pisárky). Jsem zvědav v jaké míře to je zamýšleno, popřípadě co z toho bude ;-).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 říj 2024 06:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]