Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 47 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Čistě subjektivní pocit z praxe.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Velkou plošinu může mít i Citelis/UW. Jsem přesvědčen, že je to čistě jenom tvůj subjektivní pocit.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Co mám vysledovaný, v Crossu se proti Ciťáku cestující natlačí mnohem pohodlněji a ve větším množství. Výhodou je ta velká plošina a schody podle mě zase takový problém nejsou.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Cracatit píše:
P.s. I na 401 se občas jezdí ve stoje na cizí noze. :) Hlavně okolo páté odpoledne.

Napiš na Kordis který spoje konkrétně jsou přervaný, udělají průzkum a pokud to tak skutečně pořád bude, mohli vy přidat spoj(e).

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
001MRY: A ještě to umocňuje fakt,že se jedná o celkem dost kopcovitou linku.Vždyť rozdíl mezi konečnou v Kr.Poli a v Ořešíně činí téměř 150m, což je téměř podobný jako u aktuální linky 43 (a to nepočítám k tomu další klesání+stoupání na trase).A časy tady jsou celkem hodně natlačený,takže to má vliv i na dobu stíhání JŘ. ;-)


Offline
147
06 pro 2009 11:01
Jakub.s : tak zrovna linka 70 je jasný adept na obsazení cw. rozhodne ne žádný 4dverak. ve směru do města cestující ve většině jen přistupují a z města na opak, tkz žádný velká výměna cestujících zde neprobíhá ;-)


Offline
2807
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Souhlasím, že CW patří na venkovské a příměstské linky, tím spíš nějak nechápu, proč se nevyskytují na A-57, A-75, 303 (tam se teda objevuje občas Tišnovský CW).
P.s. I na 401 se občas jezdí ve stoje na cizí noze. :) Hlavně okolo páté odpoledne.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Jo, jenže to museli stát na jedné noze a ještě ne na své. Crossway je kvůli svému uspořádání interiéru vhodný jen a pouze na příměstské linky. Schody až do nebe, sedadla s podestou, nemožnost pohodlného procházení uličkou, schody, schody a všude jenom schody. Po chvíli stání v uličce v zadní části mám pocit, že mně upadne krk, jak se tam musím sklánět. V pravidelném provozu na městských linkách nemá takový autobus co dělat. Neříkám, že to jsou špatné autobusy, to rozhodně ne, akorát jsou vhodné na příměstské linky a to v provedení s co největším počtem sedadel a bez zadních dveří. Městský autobus má zkrátka vypadat jinak.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
xxx....já byl svědkem toho,jak se do Crossu dokázalo narvat přes 110 cestujících,takže něco asi na té obsaditelnosti bude. ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Mno, spíš bych tvrdil, že ses mnohem víc projevil ty.
Mimochodem, čím máš podložené ty žvásty o obsaditelnosti CW vs. UW ty ;-)?

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Staník píše:
zlatý Crosswaye! Obsaditelnost při srovnání Crosswayů a Urbanwayů mě taky štve - rozhodně se nejedná ani z půli o plnohodnotnou náhradu za Crosswaye.

sarcastic Dovol mi, abych se od srdce zasmál. biggrin biggrin biggrin Ty máš ty CW asi hodně rád, že? Protože jinak si nedovedu vysvětlit, jaks mohl vypustit takovouto kravinu. Mohu se zeptat, čím máš podložené ty žvásty o obsaditelnosti CW vs. UW? Nebo nechtěl jsi to napsat spíše naopak, že v případě Crosswaye se nejedná ani z půli o náhradu za Urbanwaye? To by totiž sedělo víc.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Jakub S...ona 70 je třeba o víkendech taky "turistická" linka.Oni lidé velice často jedou třeba do Útěchova a Vranova a z nich sejdou do Ořešína (co mám tak vřele vysledováno).Občas se tomu děje i o prázdninách ve všední dny.Není to sice přímo příměstská linka, ale podobný charakter již má.A totéž je linka 43,stejně jako i třeba víkendová 52 apod.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Last: To si pleteš. Urbanway je městský autobus a taky tak byl nabízen. Ta druhá kategorie je vnitroměstský bus v podání SORek.
MtM: Na a70 bych Crossy necpal, naopak spolu s a42 bych obě linky označil spíš jako vhodné pro čtyřdveřák (a tím, pominu-li kapacitu, nemyslím klouby). Obsluha sídlišť + Globusu, velká frekvence cestujících - ideální předpoklady. Samozřejmě za toho předpokladu, že by zde operovala Slatina ;-).
Jako linku vhodnou pro Crossy bych spíš označil a52, ale ty Kohoutovice a Bystrc si říkají spíš o (vnitro-)městský autobus. A a43? Na tu může být v současném stavu nasazeno cokoliv, nicméně vzhledem k výškovému profilu trati a příměstském charakteru to je jedna z medláneckých linek, kam leze bez obtíží Crossy "uklidit."

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Akorát v zadání to VŘ byla řeč o autobusech městských a vnitroměstských. Žádné příměstské autobusy se nesoutěžily.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1632
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Last... Tak to nechápe asi nikdo... zlatý Crosswaye! Obsaditelnost při srovnání Crosswayů a Urbanwayů mě taky štve - rozhodně se nejedná ani z půli o plnohodnotnou náhradu za Crosswaye.


Offline
117
26 čer 2014 22:31
Já zase nechápu, že Urbanway je podle výběrka příměstský autobus... Pod pojmem příměstský autobus si představuju rozhodně něco jiného. Crossway se rozhodně hodí na příměstské linky nejvíce, Urbanway je spíš do města...

Pokračování diskuze přesunuté z vypravenosti. Ondra


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jo, to je bohužel pravda.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Nejhorší na tomto je, že tyhle pokyny berou cestující jako zbytečnost a “hojení řidičova komplexu“... Ale jakmile se něco stane, tak ta banda podlých křiváků toho řidiče potopí. Při vyšetřování ještě hrdě vypovídají “to on za to může, on je viník, on si to neuhlídal“... A ještě k tomu ti, kteří řidiče odbyli, že řeší nesmysly, se pak většinou proti němu ozývají nejvíc... Demence + morální slabost v českém národě. Zlá to kombinace...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
busák píše:
Navíc průjezd uličkou čímkoliv je zakázán ;-)


Přesně tak! Proto jsem jim přikázal výstup a přesun do středního článku. Neuposlechli - nevystoupili, příště je mám tedy zastřelit? Po jednom případu, kdy jsem byl za největšího ##MLUVÍM SPROSTĚ## já, a zastání se mi nedostalo, to je už jejich boj.
Moc se mi líbí akce Olomouce, jasné nálepky a důrazné hlášení ve více jazycích o tom, co jsou lidi povinni před nástupem a výstupem učinit.
Přeprava kočáru

Foto z K-rep vytvořil pan Nin

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
78
20 led 2014 11:05
Navíc průjezd uličkou čímkoliv je zakázán ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
manil píše:
Docela vtipný situace jsou, když se to v KT8 dotyční rozhodnou vzít vnitřkem (schody do NP části).


Mně to teda včera vtipný nepřišlo. Jali se to vzít právě vniřkem, ač jsem řekl ať si vystoupí a nastoupí v místě určeném. Jak píše chat, prodírání trvalo to asi 2x dýl než výstup a opětovnej nástup prostředkem.
P. S. vyjádři se k SMS ať vím co a jak ugeek

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Mě už se v Crossu nacpal "cyklista" do zadních dveří, a po sprdnutí se jal to procpat uličkou doprostřed. Nepovedlo se mu to. Několik minut v ...
Takový test inteligence.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Já si vždycky dám tu práci a jdu je osobně vyhodit (donutit k přesunu do vyhrazeného prostoru). Můj argument, který vždy zabere, je, že pokud se cokoli stane, pojišťovna jim nedá ani korunu, protože porušili přepravní řád tím, že nejsou na vyhrazeném místě pro kočárky/jízdní kola. Docela vtipný situace jsou, když se to v KT8 dotyční rozhodnou vzít vnitřkem (schody do NP části).


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Sice jsem jiná trakce ale potvrdím to. Není měsíc aby se mi kočár cpal tam kde nemá, naposled před třema hodinama, vůz KT8, do 2. dveří... To je tak, když sí někdo v náctiletech ###### haranta.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Naposledy upravil mceza dne 04 bře 2015 11:52, celkově upraveno 1
Jde to i slušně!!!


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
A část rodičů a nejen rodičů, toto u vozů všeobecně vůbec nerozlišuje. Už jsem viděl kočárek v zadních dveřích CityBusu a tím ucpané celé dveře, nástup s kočárkem do zadních dveří KT8D5N, bábu soukající kolo skrze zábradlí do KT8D5R.N2, cyklistu s kolem nastupujícího předními dveřmi u B961, A že třeba invalidé o berlích běžně nastupují zadními dveřmi u Crossu či Varií, to je běžné, to není třeba ani dodávat...
Řidiči jsou už proti tomuto obrnění a většinou se nad tímto jen pousmějí. Prostě to neřeší a doufají, že takový blb co nejdřív sám vystoupí..
Takže, jak píše Manil, sice jsou nuceni, ale část z nich si s tím moc hlavu neláme :)
A nějaká 100% funkční blbuvzdorná úprava zřejmě neexistuje. Ani zábradlí ve dveřích často nepomáhá...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 zář 2024 18:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]