Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 42 z 59    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 59  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Tlačítko stop má velice jednoduchý význam. Je to nouzová signalizace k řidiči nebo se jí hlásí výstup s kočárkem/kolem. Minimálně z toho prvního důvodu by měla být na "každým rohu."

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Alanis: Taky nechápu. Hlavně když už tam skoro na každé tyči je, tak by aspoň mohlo otevírat nejbližší dveře. Takhle naprosto postrádá význam.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Bez té hnusné hnědé to údajně nešlo :-(


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Proč se vlastně dává do vozidel s poptávkou tlačítko stop? Má to nějaký hlubší význam, kromě ******** řidiče?

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Tak barvu interiéru si volí každý DP sám, mě se zatím nejvíc líbil tento kus z Francie.


Offline
121
01 úno 2009 22:40
MartinV píše:
Chm, zvenku to vypadá jako docela dobrej bus (i když to taky má své mouchy), ale uvnitř - klasika jako u předchozích modelů. A možná navíc několik kroků zpět (hranaté tyče, tmavá barva v interiéru, k tomu ještě hovnitě hnědá).


Normálně nehodnotím vzhled, nicméně ten vnitřek mi nedá! Jak může někdo kombinovat: nejméně 3 druhy šedé, černou, oranžovou, červenou, různé odstíny béžové a k tomu hnědou? :pray:

Tmavou barvu v interiéru jakéhokoliv vozidla vítám, protože se mi jednoduše líbí (bílý interiér působí lacině a když je toho moc tak sterilně), nicméně takovou pouť jsem snad ještě neviděl. Šedá+hnědá ](*,)

_________________________________
Tramvajové vozy RT6 na Facebooku: https://www.facebook.com/tramvajovevozyrt6


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Mně se to líbí.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Tzn. že madla jsou naohýbaná do oblouků s malým rádiem (od rádius = poloměr oblouku, kružnice). Interiérem tedy připomíná mišmaš mezi city a cite...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Jake hranate tyce?


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Chm, zvenku to vypadá jako docela dobrej bus (i když to taky má své mouchy), ale uvnitř - klasika jako u předchozích modelů. A možná navíc několik kroků zpět (hranaté tyče, tmavá barva v interiéru, k tomu ještě hovnitě hnědá).


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Hm, 2 vozy byly mimo pořadí :-D

Seřazeno :-)


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
No, ještě kdyby to bylo v té tabulce seřazený. :-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
P. Haluza: Taky se mi zdá. Ale vypadá to jen na pár cenťáků. Ale stejně je to fail Iveca.

ad eviďáky: Tak, jak je to teď, je to správně :-)


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Byla nižší.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Ne, v té díře budou sorky.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
http://www.bmhd.cz/evidence-dpmb/vozp.p ... ravce=DPMB
Nebyly ty ev. č. předtím nižší?


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Zdá se to jenom mně, nebo je sedadlo řidiče vůči volantu (čtvrtá fotka) nějaké posunuté?


Offline
117
26 čer 2014 22:31
Škoda, že tu pření část nevyřešili takhle...
Přijde mi, že ta tyč a sedačka tam akorát zavazí, takhle by tam bylo alespoň o dvě normální sedačky víc, rozhodně lepší řešení než 1,5 sedačka...


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Označník = stojan s cedulí označující místo zastávky a tabulí pro výlep JŘ
Označovač = znehodnocovač jízdenek

Je nějaký důvod proč je boční panel hned za prvními dveřmi a ne klasicky jako u Citelisů až na druhém okně? Jinak tu koženku nechápu, když byla podmínka, aby sedačky byly celoplastové - stejná krpa jako u CNG Citelisů :roll:

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Buďte rádi, že tam ta koženka je. Ony to budou jediny 4 sedadla v buse, na kterych se bude dat aspoň trochu pohodlně sedět.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
stuřík: myslel jsem to tak, že se v té šířce asi nevyrábí tento konkrétní typ, ne plasťáky obecně.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Fantomas píše:
Hádám, že je to kvůli tomu, že ty plasťáky se nevyrábí v šířce 1,5?

To jsi na omylu... Stačilo by, aby měl SOR i Iveco homologovaný Kiel Ideo (či jak se nazývají plasťáky ze sanitek a Urbin) a mohly být i plastové 1,5 - viz zadní "trojka" v 2658.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Pro malé tablo umístěné na levé straně vozidla není nutné chodit za hranice. U českobudějovických 25Tr a 27Tr je to běžná věc.

Osobně si myslím, že u nových vozidel by zadní plnohodnotné tablo bylo užitečné.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Tak mě napadá, není šance, že by si ten přední červený pruh DP sám dolakoval? :mrgreen:

Jinak teda dva diametrálně odlišné typy sedaček v jednom novém vozidle, to je taky novinka. Hádám, že je to kvůli tomu, že ty plasťáky se nevyrábí v šířce 1,5? To mohli dát tu koženku zrovna všude a bylo by.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
29
21 pro 2014 16:36
Jednoznačně nebalená, ten řízek v chlebu jsi mohl sež ...ehm sníst už doma, že ho narveš do sáčku(ještě navíc opakovaně použitelného) je tvoje rozhodnutí.

_________________________________
Ano jsem nováček, po víc než čtyřech letech jsem se rozhoupal registrovat


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1451 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 59  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 12:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]