Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 53 z 213    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 213  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Formulář slouží k hlášení chyb - pokud návštěvník galerie při prohlížení fotky na něco narazí, může to ihned zapsat. Ono neexistuje moc velký počet lidí, kteří by trávili svůj volný čas tím, že by systémově vyhledávali chyby (asi je fóru málo důchodců). Opakující se chyby lze opravovat hromadně, jak psal Eda...
Když už sis, pane kolego, dal tu práci to najít, v čem by Ti bránilo to do formuláře nasypat?

Samozřejmě od pana kolegy v hlášení chyb nic není...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
JM: Pokud najdeš nějakou chybu, která se vyskytuje v galerii ve více exemplářích a je jednoduše dohledatelná, stačí napsat jedno hlášení. Tedy tady například: "Ulice Hlinky, čtvrť Staré Brno. Ulice Hlinky přitom je jen v Pisárkách, opravte si to u všech fotek". A je to. Ale ne, to by bylo moc nezjištné hlášení chyb a člověk by pak nebyl celebrita na fóru.

Jen pro úplnost: Nechceš chyby hlásit přes formulář. Je to sice nesmyslné, ale je to tak. Ok, přijali jsme to. 24. 11. jsem ti proto psal SZ:
Citace:
ad galerie: když mi napíšeš "zadání" stylu: "U všech fotek, které mají ulici vyplněnou jako XY, vyplnit čtvrť na AB.", není problém to hned a jednoduše udělat.

Ale ne, ty musíš zase začít házet špínu tady. Přitom, když sečtu energii, kterou jsi musel investovat do sepisování všech těch příspěvků a argumentací tady, musela být mnohonásobně větší než energine, kterou by zabralo napsání jedné SZ / jednoho hlášení chyby formulářem.

A jedem neverending story II.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Ano, komu není shůry dáno, tak v Majlontu nenajde ... Vážený kolego, díky za nahrání na smeč, tvoje rada, jak už jsem tu několikrát psal, není k ničemu pozitivnímu, maximálně k odrazení těch, co nějaké chyby najdou.

Ale k věci - možná by admini mohli pouvažovat o usnadnění nahlášení chyb a tím i usnadnění jejich práce. Formulář na nahlášení chyb nejen u jednotlivého snímku

K dnešnímu mému původnímu příspěvku - není divu, že manil nevidí chyby v popisu. Otevřel jsem kliknutím na ulici snímky na ulici Hlinky, prošel čtvrtinu stránek (11 z 42), našel 14 chyb v popisu, z toho pod 12 je podepsán manil.
Pro zajímavost těch 14 chyb je u snímků 15834, 7315, 6732, 6739, 6743, 6611, 6866, 6872, 6873, 6881, 6882, 6896, 6897, 6899. Nevím, jak dlouho bude trvat oprava, ale vyhledání stálo skoro 2 hodiny, kolik ještě by stálo vypsání jednotlivých chybových hlášení? Ať se mě nikdo nesnaží přesvědčit, že nynější (kolegou Ondra K. a další) doporučovaný systém je nejvhodnější, dle mne je tak maximálně vhodný pro adminy, protože se každý vybodne něco hlásit a tím mají klid


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6170
11 dub 2010 15:05
Juliánov
J*M* píše:
Admin nám poskytl novou aktualizaci, díky, všechny snímky dle foršriftu, jen ten popis u nich zapomněl zcenzurovat, takže máme novou městskou část Brno-Brno a zase již tu omílané chyby v určení městské části. Takhle tu fg nedovedeme k dokonalosti

Věřím, že po takové době by i cvičená opička pochopila, že se chyby hlásí přes fotogalerii. Holt, kde nic není, ani smrt nebere. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Fafner píše:
Mohu se zeptat, jak jste se dostal k číslu 29 % ? Se statistikou si celkem rád hraju, ale odhadnout to takhle bych si moc netroufl...

Nezapočítal jsem chybičky v komentáři, jen jsem našel 4 chybné popisy, snímků je 14, takže 4/14x100


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
manil píše:
Takto to mělo být od začátku - upozornit na konkrétní chybu a požádat o opravu. A odpustit si u toho plivání jedů...
____________________________________________________
Já děkuji za upozornění, chyba opravena.

Děkuji za opravení jedné chyby, ale upozornil jsem dnes na více chyb, ale asi bez "plivání jedů" se asi opravy nedočkáme.

A ještě jedno doporučení, již dlouhou dobu bych ti doporučil změnu nicku na "dr. Macháček" (i když bys dnes pod něj nezapadl).

PS Pro asi o 50 let mladší vysvětlivka - pro pochopení narážky na JUDr Macháčka je potřeba prostudovat knihu M. Švandrlíka Černí baroni


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Mohu se zeptat, jak jste se dostal k číslu 29 % ? Se statistikou si celkem rád hraju, ale odhadnout to takhle bych si moc netroufl...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Přesně tak, když je tam přehlédnutá jedna chybička, tak se tu "jedovatý" příspěvek určitě neobjeví, jen když je toho víc, např nyní cca 29% snímků má závadu na popisu


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
J*M* píše:
Edit: odradit někoho nebylo mým cílem, ale cílem bylo zlepšit práci admina

Admin samozřejmě vyplněná data k fotkám před uveřejněním kontroluje a opravuje. Ovšem ani admin není robot a může nějakou chybu přehlédnout...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Takto to mělo být od začátku - upozornit na konkrétní chybu a požádat o opravu. A odpustit si u toho plivání jedů...
____________________________________________________
Já děkuji za upozornění, chyba opravena.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Tak já autora pro změnu pochválím, velmi povedená podzimní aktualizace :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Tak to budou potřeba nové brýle, autor něco takového opravdu založil - viz

Edit: odradit někoho nebylo mým cílem, ale cílem bylo zlepšit práci admina


Naposledy upravil J*M* dne 16 pro 2014 10:46, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
A děkuji, že mi opět nevrlým tónem odrazuješ mladého a nadějného autora od publikování v galerii...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Pane kolego, upozorňuješ na konkrétní věc: "nová městská část Brno-Brno". Nic takového v poslední aktualizaci nevidím. Ptám se tedy, kde jsi to, pane kolego, našel. Nevím, proč by měl čitatel pro pochopení mého dotazu potřebovat nadpřirozené schopnosti.

Pravda, jsem asi o 50 let mladší...možná je to tím.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Perfektně položený dotaz, to aby jsme byli jasnovidci, koho a na co se to pan kolega ptá. Jestli je ten dotaz na mě, tak v případě nové městské části je potřeba směrovat dotaz na autora, v případě chyb, ulice Hlinky se rozkládá ve dvou městských částech, ale tramvaj lze nafotit dnes jen v jedné (té druhé než je popis)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
J*M* píše:
Admin nám poskytl novou aktualizaci, díky, všechny snímky dle foršriftu, jen ten popis u nich zapomněl zcenzurovat, takže máme novou městskou část Brno-Brno a zase již tu omílané chyby v určení městské části. Takhle tu fg nedovedeme k dokonalosti

Kde?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
A dovolím si ještě jednu obecnou připomínku, byla tu divoká diskuze o významu přesnost popisu versus významu souřadnic na mapě. Tak jedna malá ukázka, kdy osoba neznalá Brna bude pěkně zmatená - viz. Popis dle předpisu, ale stejně nenapoví, kde bylo foceno, když městská část mimo, a souřadnice na mapě, které nejen nenapoví, ale dokonale zmatou.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Admin nám poskytl novou aktualizaci, díky, všechny snímky dle foršriftu, jen ten popis u nich zapomněl zcenzurovat, takže máme novou městskou část Brno-Brno a zase již tu omílané chyby v určení městské části. Takhle tu fg nedovedeme k dokonalosti


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktualizace

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1140


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktualizace - elektrobus AMZ.

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=964


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1135

Nová aktualizace.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nová aktu od méně obvyklého autora:

http://foto.bmhd.cz/aktualizace/nove.php?idaktu=1090


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
viktor1: Opraveno, díky.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
viktor1: Pros spíše u tlačítka "Hlášení chyby" u dané fotky, je to pro adminy fotogalerie výrazně jednodušší.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Jirik píše:
Záložní sólo vůz vypomáhá na lince x27 z důvodu velkých spoždění stálých kurzů

Prosím o opravu.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5311 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 213  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 08 črc 2024 22:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]