Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 171 z 239    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 239  Další
Autor Zpráva
Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
No vidíš, na tuhle kuriozitku jsem úplně zapomněl. Tam by bylo ideální zastávku Kobylnice, ObÚ úplně vynechat a začít ten spoj u hřbitova.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ono by to chtělo ke spoji 728048/7 doplnit, že "zastavuje na křižovatce" a ne na zastávce. Vzhledem k tomu, že přijede od Sokolnic, nemá se jaksi na tu zastávku jak dostat... Ale chápu, že to nejde napsat oficiálně do JŘ, že nezastavuje na zastávce, tak třeba by se mohla na zastávku vyplepit zvláštní upozornění? Místní to znají a čekají na křižovatce, sem tam ale někdo zmateně dobíhá...


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Tak já nevím, Kordis dostal v minulých dnech minimálně dvě připomínky k zastávce Velká Klajdovka a neděje se nic. Totálně na to dlabou. To je tak těžký k těm busliním spojům napsat poznámku, že právě tyto spoje zastavují na zastávce u hotelu a nikoli u polikliniky? Hlavně, že mám v mailu ujištění o tom, že se tomu budou věnovat a budou informován o výsledku. Dodnes ani ťuk. O množství chyb, které do jízdních řádů zanesli (nejen u této linky), ani nemluvě.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Martan píše:
Mimo Brno sice byly JŘ přelepeny se zpožděním, ale byly. V Brně tuším nikoliv.

Včera už jsem na to reagoval, ale příspěvek zmizel, tak tedy znovu :) Bohužel ani dneska minimálně v Rosicích jsou pořád staré JŘ, pokud dopravce Kordisu tvrdí, že je přelepil, tak lže, přelepená byla jenom jenom 423, která se změnila trasa. Teď už je to jedno, řekněme že DPMB to v Brně nestihl vylepit v pondělí pač měl prácu s kalamitou (i další dny) a pak na to zapomněl a totéž dopravce/i zodpovědní za přelep v regionu. Nicméně přístup regionálních dopravců k informování o výlukách je velice laxní, o tom, že byla výluka prodloužená do 30.11. z 31.10. se člověk dozvěděl jenom z JŘ v Brně. V regionu se nic nezměnilo a cca za 14 dní od 1.11. se objěvily na některých azstávkách přelepené malým papírkem výlukové cedule s datem 30.11. Zastávky, kde nebyla vůluková cedula měly prostě smůlu. Jo to smutný, jak se Kordis snaží a dopravci na to pak se*ou. :( Proč to píšu sem a ne hned na Kordis? Protože bych nedělal nic jinýho než si stěžoval a to mě nebaví. Chápu, že Kordis nemá možnosti všecko kontrolovat, štve mě přístup dopravců.

To mě připomíná to, jak asi tak před půl rokem na zastávce Rosice, Kamínky byla v obou smrech jenom linka 153 na hlavě označníku napsaná (směrem na Zastávku tam má být 153 a 405 a směrem na Brno 153, 405, 421 a 423), Kordis pak po upozornění samozřejmě okamžitě sjednal nápravu, nicméně to dost jasně dává na jevo, jak na to dopravci kašlou. :sad:

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Musím se všem zde diskutujícím omluvit, ten *** jsem nakonec já sám, jelikož jsou na kampusu vylepeny stávající platné JŘ od 15.12.2013 (resp. od 11.8.2014 u linek 25 a 37) #-o zmátl mě nejspíš termín 15.12., který mám milně zafixovaný pro letošní rok a hlavně JŘ vypadají jako nedávno vylepeny a jinak seřazeny, takže je jeden rámec pro 3 vývěsky prázdný.

Ještě jednou se omlouvám za ostrý výraz na adresu DPMB a doufam, že jsme svým jednáním nezpůsobil újmu kompetentním osobám.

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3739
08 čer 2005 23:12
ReZ píše:
A jak bys to chtěl dělat?
Na těch pár dní pověsit staré jízdní řády na provázek stejně jako se to dělá u výluk?

Někde v zahraničí jsem to takhle viděl.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Docela mě baví, jak tady do sebe řežou ti, co tomu vůbec nerozumí :mrgreen:

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Třeba je to u kampusu záškodnická akce nějakých šotoušů. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Tak teď jsem fakt zvědavej, kdo má pravdu :-D


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Přelepování JŘ se KOMPLET CELÉ na označnících spravovaných DPmB uskuteční VÝHRADNĚ v sobotu. Ani zítra nenjadete na zastávkách ani jeden jízdní řád s novou platností.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Sedlo: Fotku nemám, nenapadlo mě to vyfotit

Rez: Nenarážel jsem na datum platnosti, ale na nesmyslné vylepení 5 dní před platností, pokud by s tím začali v sobotu v průběhu, dá se to jistě v pohodě zvládnout, výměna JŘ v jednom rámečku pro 3 papíry nezabere víc než 2 minuty, není to žádná časově náročná práce. Takhle se dnes ani zítra např. nedozvím v kolik pojede a-61 směr Zvonařka od kampusu, pokud nejsem vybaven mobilem s připojením

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Karlos píše:
Kterýho *** napadlo vylepit na Univerzitním kampusu už dnes vylepit JŘ platné až od 15.12.2014? ](*,)

A jak bys to chtěl dělat?
Najmout stotisíc lepičů a ihned po skončení denního provozu 13. 12. je nahnat do ulic? Aby nejpozději 4:50 v neděli bylo vše přelepeno, vandaly poničené označníky opraveny, natřeny korporátní barvou a zářící novotou.
Ty by nestihl ani Santa a jeho polární sáně...
A počítej s brbláním cestujících, že dopředu nevědli, jak jim to ráno jede...
Pokud ovšem nenarážíš na platnost 15. 12. Pak sorry za OT.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Martan píše:
Mimo Brno sice byly JŘ přelepeny se zpožděním, ale byly. V Brně tuším nikoliv.


Ještě dneská ráno minimálnmě v Rosicích nebyly, nechtěl jsem psát na Kordis, protože než by se dopravce (asi Adosa) rozhoupal, tak už by přelepoval ty do od 14.12. Jenom su trošku nešťastnej z laxního přístupu reg. dopravců k informování o výlukách. Ještě chápu, že to ukončení k 1.12. se včas nestihlo kvůli kalamitě a pak se na to asi zapomnělo no.

To mně připomíná jednu legrační historku, kdy na zastávce Rosice, Kamínky byla místo linek 153, 405, 421 a 423 jenom linka 153 [-X , Kordis samozřejmě po upozornění zjednal nápravu, ale to byla fakt síla. :lol:

To mně připomíná, proč vlastně nejsou stejné "standardy" pro výluky v celém IDS, mám na mysli konkrétně to, že když jezdí nějaká linka jinou trasou a zastavuje na zastávkách, kde normálně nezastavuje (nebo naopak), tak se to na označníku vůbec neprojeví. Je to záměr, nebo laxnost dopravců? Chápu, že není v silách Kordisu všechno kontrolovat.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
315
01 dub 2007 14:10
Karlos píše:
Kterýho *** napadlo vylepit na Univerzitním kampusu už dnes vylepit JŘ platné až od 15.12.2014? ](*,)

Lepit se bude vše až v sobotu 13.12. Máš foto nově vylepených JŘ?


Online
7286
27 úno 2010 07:40
Jojo, Hustopečsko je již v novém hávu.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Richie píše:
Prosim tě, informace o prdodloužení výluky Tetčice vylepili na zastávkách v Brně (asi spravuje DPMB) jenom z půlky (JŘ s novou platností, výluková cedule stará) a mimo Brno dokonce až za 14 dní přelepili papírky jenom datum na výlukové ceduli. Ukončit výluku vylepením nových JŘ od 1.12. se DOTEĎ nikdo neobtěžoval... Takže těhdle pá dní oproti měsícu a půl esp. 14 dním nic není.

Mimo Brno sice byly JŘ přelepeny se zpožděním, ale byly. V Brně tuším nikoliv.
Citace:
Kterýho *** napadlo vylepit na Univerzitním kampusu už dnes vylepit JŘ platné až od 15.12.2014?

Vzhledem k tomu, že je potřeba přelepit celé Brno, tak se tomu ani nedivím. Regionální dopravci lepí i třeba týden (někdy i více) dopředu.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Karlos píše:
Kterýho *** napadlo vylepit na Univerzitním kampusu už dnes vylepit JŘ platné až od 15.12.2014? ](*,)

Prosim tě, informace o prdodloužení výluky Tetčice vylepili na zastávkách v Brně (asi spravuje DPMB) jenom z půlky (JŘ s novou platností, výluková cedule stará) a mimo Brno dokonce až za 14 dní přelepili papírky jenom datum na výlukové ceduli. Ukončit výluku vylepením nových JŘ od 1.12. se DOTEĎ nikdo neobtěžoval... Takže těhdle pá dní oproti měsícu a půl esp. 14 dním nic není.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Fafner: tu informaci poskytl DP, že dlouhé soupravy budou na každém 2. pořadí linky 1. A v Medlánkách takové nejsou.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
O víkendu budou skutečně busy na 38 i 39.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Kterýho *** napadlo vylepit na Univerzitním kampusu už dnes vylepit JŘ platné až od 15.12.2014? ](*,)

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Ještě se prodlužuje víkendový provoz d-10 na úroveň pracovních dní, poslední odjezd ze Stránské skály 22.11.
A podle JŘ mi přijde, že o víkendu zůstanou na lince 38 autobusy, ve společném oběhu s linkou 39 jako dosud.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
A budou všechny garanty určitě z Pisárek? Počet vozů délky K2 by se tím oproti dnešnímu stavu docela snížil (o 5-6?), takže se dá čekat větší výskyt souprav na d-6?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Tak jsem to musel přehlídnout. :-)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Zdeněk : Narozdíl od rýpání se o něco snažím a to zjistit informace (když to nejde cestou otázek na DPMB a zde taky chodí lidé , co by mi na to mohli odpovědět).Nezlob se na mě , ale tohleto rýpání si nech , prosím , na jindy. :-)


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
Ondra K.: už se to tu někde řešilo :wink: A našel někdo ještě nějaké změny intervalů? 44 / 84 se tu tuším řešila, sjednocení celodenního intervalu 35, 38 a 39 na 15 minut nevím, ještě něco, co tu nepadlo?

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5952 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 239  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 13:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]