Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 150 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Možná budou mít dlouhou nejen noc. Minimálně v Obřanech pořád prší.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Dobře, nějaká další zajímavá fotka?
Jinak pro drátaře to vypadá na dlouhou noc...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Tak aby se neřeklo, že se flákám tak tady máte druhý konec Brna. Tak nějak se pokusím vystihnout jednou fotkou vše, co bych mohl říct :D A jen jedno musím říct: to co předvedla 3216 za dnešní výkon, je až neuvěřitelné... Jsem zvědavý, zda-li bude ještě jezdit, po těch dnešních ohňostrojích ve Vinohradském kopcu. Kdyby někoho něco zajímalo, tak se ptejte, byl jsem tam fotit asi 4 hodiny... Btw na Vinohradech právě sněží, tak teď nevím jestli to je dobrá zpráva nebo zda situace jenom nezhorší...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
43
08 říj 2011 15:24
Nezátky
Dnešní postřeh z Nezamyslic. řídíc se heslem auta stojí, vlaky jedou, jsem se vydal na osobák v 17.40 do Prostějova na trenink. Vlak samozřejmě nikde, pouze na páté koleji rychlík do Olomouce s pravidelnám odjezdem 14:20 :( po x dotazech zjištěno, že rychlík ve 12:20 neodjel, ale byl odstaven v Neza a cestující přemístěni do R s odjezdem 14,20. ze získaných info zjištěno že jediné co jelo byl motoráček z relace VY- Neza ale ten byl následně protažen přes PV až do Olmika... podle všeho zamrzali i vexle a když je četa dala do kupy nebyla sjízdná trolej :( Druhou soupravou byl R směr Bohumín který uvízl na trati u Měrovic na hané. podle všeho jako zachránce jel soukromník (nejspíš OKD). Náhradní dopravci vyjetí odmítli, okolo žst se vesele proháněl Studený i FTL :) rozhodně nelehká situace pro všechny zaměstnance, ale jistě bylo řešitělné zatahující vozy do PV s využitím dispečera a telefonu využít. Zítra už snad bude líp. Situaci jsem vyřešil po hodině omluvou trenerovi a odchodem domů, jiní bohužel to štěstí neměli. Jinak bych chtěl dodat že po celou dobu svítila info cedule jakoby se nic nedělo, občas vyskočilo plus stopade, pak zmizel vlak uplně. asi třicítka v hale neměla vůbec žádné info co se s nimi bude dít. Pevné nervy a snad bude zítra tepleji


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
ano právě se připravuje provoz linek 89 až 99 i přes ranní špičku,. Autobusáci ráno při příchofu na garáž dostanou pokyn, jestli maji jezdit svoji službu nebo jestli budou kroužit po trase nějaké noční linky.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Z Vinohrad se vlastní silou stahuje dvanáct trolejbusů za podpory doprovodného vozidla, které oklepává námrazu z troleje. Takže něco se přece jen hýbe, byť s dopomocí :)
(Zdroj)


Offline
Uživatelský avatar

769
21 lis 2010 09:08
Aktuálně probíhá oklepávání trolejového vedení na bystrcké trati, konkrétně u smyčky Ečerova.

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Předpokládám, že budou staženy do vozoven až na ně dojde řada. Přece jen jsou důležitější trasy na uvolnění, než ta na Kravák.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
OndraS píše:
- vše momentálně spěje k tomu, že ráno žádné trolejbusy vůbec nevyjedou z vozoven, připravuje se varianta "autobusová MHD"

Takže něco ve smyslu "noční linky" i přes den? Pokud by byl slušný interval, byla by to asi nejefektivnější náhrada za trolejový provoz.
Vojtík: Nahlášen za zastřelení, též jsem měl tu snahu ale nezdařilo se. :applause:

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
22
15 úno 2011 16:01
My chceme Ikarus, my chceme Ikarus!! :D

btw. V tech ctyrkach co tu stale stoji uz se vevnitr ani nesviti, oni tu vazne asi prespi, nebo jak tohle budou resit?
Jel jsem NAD za 4 a celkem v pohode, ani nebyla nejak moc narvana.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Trolejbusy linky 37 stále zatím stojí v kopci. Od odpoledne se téměř neposunuly.
OndraS: Jsem zvědavý, jestli vůbec tolik provozu schopných autobusů DP má...


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Rem píše:
thaavi: Tohle není meteorologické fórum, nýbrž fórum o dopravě. Se svým dotazem se obrať na ČHMÚ.
Díky námraze kolabuje vetšina republiky, ale vono né, dle thaavi je vše OK a mělo by to jezdit normálně... :sick:


Uživatele jsem už nahlásil, asi jde pouze o nějakého nudícího se osla. Odpověď už jednu dostal...


Offline
1477
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Aktuální info (kolega z vozovny):

- všechny trolejbusy se vracejí na vozovny, buď vlastní silou (málokterej) nebo za pomocí tahače DP a několika nákladních vozidel SDH a HZS. Systém je "chyť trolejbus na tyčku a odtáhni do nejbližší vozovny", tzn že například ve vozovně Komín se nachází 3270 atd.
- 3239 skutečně vyjela s ocelovými uhlíky na stržení námrazy. Matlání neprobíhá, přesně z důvodu který jsem psal, není papír + i kdyby byl, stejně by to k ničemu nevedlo.
- vše momentálně spěje k tomu, že ráno žádné trolejbusy vůbec nevyjedou z vozoven, připravuje se varianta "autobusová MHD"

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
thaavi: Tohle není meteorologické fórum, nýbrž fórum o dopravě. Se svým dotazem se obrať na ČHMÚ.
Díky námraze kolabuje vetšina republiky, ale vono né, dle thaavi je vše OK a mělo by to jezdit normálně... :sick:

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
V lese pod Šárkou prý popadalo minimálně 8 stromů, nebude se tam jezdit do rána...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

28
13 zář 2006 13:12
čím je dnešní klimatická situace tak vyjjímečná, připadá mi, že podobné počasí bývá každý rok několikrát


Offline
121
29 črc 2014 19:57
@BooT: To samé s 5 na Merhautově a s x9 a 11 na Lesnické. NADka už se snad naštěstí celkem rozjezdila.


Offline
Uživatelský avatar

1646
10 čer 2006 20:45
Brno
Sice trochu OT, ale před dvěma hodinama si ze mě dělal kolega z Prahy srandu, že celý Brno stojí, tak už ani Praha na tom není o moc líp jak my

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
1477
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Ještěa ad 3239 - Stejně, za stávající situace by po Brně mohlo takových 3239 jezdit klidně dvacet, a bylo by to k ničemu. Systém mazání drátů fridexem slouží k tomu, aby byl na dráty nanesen tenký film nemrznoucí směsi a následně se na drátech nemohla nebo jen velmi obtížně tvořila námraza. Typicky když je předpoklad, že přes noc dráty namrznou, tak třeba kolem půlnoci vyjede takový vůz na trať a dráty namatle.
V podmínkách, kdy na drátech už dávno je takovýto stupeň námrazy, je patlání fridexu na již namrzlou trolej zcela zbytečné, je to ztráta času a peněz. V tomto počasí je 3239 použitelná jen jako "bruska", tzn namlátit do botek ocelové uhlíky a jet (pokud to ovšem jede)

Jedinou normální možností je počkat, až tohle všechno opadne. Provoz už je stejně narušen ad ultimum, nyní už je to akorát mrvení drátů a vozů, což jsou statisícové škody. Jako jediné rozumné řešení vidím zatažení všech vozů do vozoven a počkat, až tady ten sajgon přejde.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
22
15 úno 2011 16:01
Ti už tam asi budou slušně přimrzlí, tipuju tak minimálně od peti


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Naposledy upravil BooT dne 01 pro 2014 22:29, celkově upraveno 1

Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
52 jezdí přes Kohoutovice po trase 37.


Offline
22
15 úno 2011 16:01
tak od krizovatky uvoz x udolni smerem na Namesti miru do kopce stale stoji minimalne 8-10 tramvaji|(linka 4) - ti tam asi budou nocovat :/ nezavidim


Offline
1477
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Skutečně ta situace okolo 3239 je taková. Přitom to není tak dávno, kdy jsme byli ubezpečeni (odtud ta moje původní informace) že už je všechno schváleno (to opravdu je) a že to může jezdit. Nakonec se ale ukázalo, že to není ještě definitvní a že tomu už zase chybí nějakej cár papíru :/

No a kromě toho stejně v ní není fridex :)

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
V okolí Hraniček v každém směru jeden chcíplý trajf. Ty tam taky budou asi až do rána. :mrgreen:


Offline
125
06 srp 2013 22:29
Tak na Ečerove jsou právě dráteníci tak se to snad hne i tady


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 říj 2024 09:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]