Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 151 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
125
06 srp 2013 22:29
Na to nocování jsem taky zvědav. Občas kouknu z okna na smyčku na Ečerove a pořád tam stojí ve smyčce jedna šalina a druhá směrem do smyčky v kopci. To bude parádní rozjezd


Offline
Uživatelský avatar

769
21 lis 2010 09:08
stuřík:
OndraS píše:
Jo, akorát aktuální dnešní info je takový, že nemůže jezdit, protože i přesto, že je vše schváleno, papíry zůstaly viset někde na cestě, respektive odpovědný pracovník z DÚ je, a teď snad nekecám, na neschopence a ty papíry "leží u něj na stole". Nebo tak něco. Každopádně 3239 může jet pouze jako služební vůz, nikoliv s rozmrazováním v činnosti. zatím. Urgentně se to řeší.

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
iDNES píše:
19:52
V Brně zůstává problematická situace a nedaří se obnovovat provoz. "Sestavujeme krizový scénář na zítřek, protože to nevypadá, že by mělo přestat pršet," řekla iDNES.cz mluvčí Dopravního podniku Brno Linda Hailichová. Krizi by mělo vyřešit omezení tramvajové dopravy a nasazení náhradních autobusů. "Pokud ale bude situace jako dnes, zastavili bychom tramvajovou dopravu úplně," dodala Hailichová. Doprava by v tom případě přešla na model nočních rozjezdů, lidé by by tak měli cestování po městě omezit na minimum.

Tak vidíte, třeba se dočkáme... :mrgreen:

Mě by jen zajímalo, co udělají s těma zamrzlýma šalinama, dostanou se vůbec do vozovny?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
vojtik: Blbost. Nedávno jsem se ptal Ondry přímo na papíry na patlání fridexu a odpovídal, že je již vše v pořádku. 3239 by tedy měla patlat.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Předběhnu OndruS - nerozmrazuje, nemá papír na zařízení. Takže jen klasicky mechanicky, pokud se ovšem doškrábe dále než za vrata vozovny (tím nemyslím nic proti řidiči, ale stačilo mi vidět, co to dneska vyrábělo všechno po městě).


Offline
76
07 dub 2009 16:16
3239 prave vyjela z voz. Komin ovsem jestli rozmrazuje troleje nelze rict..


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
thaavi píše:
Divný, prošel jsem celý centrum města, kde normálně jezdí mhd a na led/námrazu jsem nenarazil nikde. Teplota se pohybovala kolem 2 stupňů...


V centru je to už relativně ošoupané, protože tam jezdí jeden vůz za druhým. Na periferiích je na vedení slušná vrstva ledu, ostatně jako na všem. A přes den to bylo veselé i v centru, co dráteníci opravili na České napájecí bod (viz fotka zde s ohňostrojem), tak byl problém celý uzel rozhýbat - šaliny přimrzly k troleji a při rozjezdech to dělalo slušný ohňostroj. Do toho zdechlo u Tomáška kloubové Vario (pantec dole a už ho nedostali nahoru), takže tlačení následným vozem 1080 a to probíhalo stylem "metr vpřed, dva metry vzad, tři metry vpřed, dva metry vzad", aby aspoň trochu omlátili trolej od ledu. Zejména s Poršaty měli řidiče plné ruce práce...


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Pár dokumentaček z Kohoutovic:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Ukradnuto z FB.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

85
13 kvě 2014 16:53
Web IDSJMK už jde


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Strom byl prý už odklizen, a52,68 jezdí "normálně."

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Ono tech drobnosti bude vic, na 'ulici' Sarka je pres silnici spadnuty strom a stoji tam dve a-52 a a-68. Autem jsem to podjel (poradil mi dispecer), ale lidi ze starych Kohoutek uz chodi po te silnici pesky s baterkama :)


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Možná se to tu už dnes psalo, ale co by se stalo, kdyby pro případy podobné klimatické situace (elektrická trakce je paralyzovaná, ale bus ok) byl přijat plán či co, který by říkal, že budou provozovány pouze noční linky v ucházejícím intervalu (odhadem 5 až 10 minut) + nějaké denní "kruhovité" linky (typu a44, a84, busy na t25,26). Byla by tak zajištěna alespoň základní obslužnost celého Brna.
Teď už to ale nemá moc smysl - za chvíli bude po špičce, takže bude trochu víc vozů na zajištění ND. Tedy snad se to už podchytí.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
thaavi píše:
Divný, prošel jsem celý centrum města, kde normálně jezdí mhd a na led/námrazu jsem nenarazil nikde. Teplota se pohybovala kolem 2 stupňů...


Možná ve tvojí dimenzi sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Súčasná situácia :)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
1477
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
No, náhodou, víš jak se díky tomu ušetří benzín? Nedostaneš se do auta = nikam nejedeš = ušetříš :D

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
OndraS: Takové mazlík a ty ho necháš zamrznout, styd se! :roll:
thaavi: Máš pravdu, vůbec nemrzne, jen trošku prší...že. A DPMB to dělá naschvál páč ho nebaví vozit takový chytráky jako seš ty. ;-)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

28
13 zář 2006 13:12
Divný, prošel jsem celý centrum města, kde normálně jezdí mhd a na led/námrazu jsem nenarazil nikde. Teplota se pohybovala kolem 2 stupňů...


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
2 již delší dobu stojí u Ústředního hřbitova a 5 stojí na Merhautově. 1 se nějak zasekly u zastávky Stránského.


Offline
1477
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
"nemrzne" - přikládám asi dvě hodiny starou fotografii svého totálně v ledu uvězněného auta, lokalita Kamechy. To samé co na autě, je i na drátech.
Příloha:
DSC02052.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Možná proto, že prší a mírně mrzne, takže déšť namrzá. Pro trolejové vedení nejhorší možná kombinace...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Thaavi: Problém je právě v tom, že mrzne. Prší a voda namrzá, led odizoluje dráty, zneprůjezdní silnice... (důkazem o námraze budiž tvořící se modrák na mém pozadí, které poznalo tvrdost dlažby poté, co mé boty poznaly kluzkost ledovky...)


Offline
1477
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Info SMS od kolegy mechanika (t.č. jako řidič na lince 26) (22Tr):
"Už su na tahaču na Stamicově, má mě odtáhnout na Hlinky, takhle je tu ještě minimálně 10 vozů"
moje odpověď:
"nevim, přijde mi to, že nejmíň problémů bude, když se všechny trajfy vrátí do fabriky"
aktuální odpověď:
"Už se tak děje, všechno z Kohoutek do vozovny"

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Fridex. sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

28
13 zář 2006 13:12
Jak je možné, že hromadná doprava v Brně kolabuje jen co začne mírně pršet? Vždyž zatím ani nemrzne?.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 říj 2024 09:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]