Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 179 z 239    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 239  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Zajímavé, že na 39 mají jezdit autobusy ale o 38 se nezmiňují.


Offline
Uživatelský avatar

6965
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Na dpmb.cz je jen předběžná informace, víc toho je v Šalině.


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
MartinV píše:
V souvislosti s rekonstrukcí Barvičovy ulice jsem zvědavý na interval i víkendový provoz na t-35,38 a 39. T-35 by měla jezdit na Preslovu.


To je zajímavý, o rekonstrukci Barvičovy se nikde nemluvilo, nebo jsem tu informaci přehlídl. Naopak, v místním věstníku Brno-střed se zmiňovala rekonstrukce Lerchovy v celé délce, údajně v souvislosti s Vaňkovým náměstím a zatím se nic neděje. Termín byl do prosince letos. Tak fakt nevím, jak to je...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Tesco zrušilo snad všechny bezplatné autobusové linky po republice, které si platilo samo.


Offline
Uživatelský avatar

6965
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
V souvislosti s rekonstrukcí Barvičovy ulice jsem zvědavý na interval i víkendový provoz na t-35,38 a 39. T-35 by měla jezdit na Preslovu.


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Filip Daněk píše:
Od 1. listopadu byla v tichosti zrušena červená linka do NC Královo Pole.

Kdyby raději zrušili tu do Futurumu...


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
MtM píše:
K ničemu? Vždy , když jsem s ní jel já , tak tu linku využívalo opravdu hodně lidí (dost lidí kolikrát i stálo nebo na Haškově kolikrát nastoupilo i přes 30 cestujících najednou).Teď se do TESCA , kromě auta a linky 67 , která je taky někdy nic moc dostupná , prostě nedá dostat.

Červená linka byla nesystémová, vedená po nesmyslné trase v souběhu s několika jinými linkami a jezdila v nepoužitelném intervalu. O mnoho lepší by bylo, kdyby si zaplatili prodloužení linky 80 do zastávky Lesná nádraží, ale o tom jsem se tu už mnohokrát rozepisoval.

Pavel píše:
Tam bude jezdit zase speciální expresní linka z Úzké nebo se tam udělá jen nějaký závlek třeba linky 78? Já jen, že mám pocit, že nástup a výstup na Úzké u Vaňkovky už extra moc dalších autobusů nesnese.

Linka 78 by tam měla smysl jenom pro obyvatele Líšně, Slatiny, Tuřan a Chrlic, myslím, že by tam mělo by tam jezdit i něco z centra. A že to Úzká nezvládne? Tak proč už dávno není vybudovanej terminál v Komárově?


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Z Lesné jde využít i linku 81.
Když jsme u těch speciálních linek. Netušíte někdo, jak to bude s obsluhou nové nákupní oblasti naproti Olympii? Momentálně tam stojí jen Decathlon. Nicméně na jejich facebooku proběhlo, že autobus tam bude jezdit, ale že se omlouvají a že to nestihnou od 1.11.2014, kdy se to otevřelo. Je tam zmínka i o DPMB. Tam bude jezdit zase speciální expresní linka z Úzké nebo se tam udělá jen nějaký závlek třeba linky 78? Já jen, že mám pocit, že nástup a výstup na Úzké u Vaňkovky už extra moc dalších autobusů nesnese.


Offline
1363
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
K ničemu? Vždy , když jsem s ní jel já , tak tu linku využívalo opravdu hodně lidí (dost lidí kolikrát i stálo nebo na Haškově kolikrát nastoupilo i přes 30 cestujících najednou).Teď se do TESCA , kromě auta a linky 67 , která je taky někdy nic moc dostupná , prostě nedá dostat.


Offline
Uživatelský avatar

2626
13 črc 2009 13:42
Však byla stejně k ničemu.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Od 1. listopadu byla v tichosti zrušena červená linka do NC Královo Pole.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Za překlad do mateřštiny :applause: a díky...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Filip Daněk píše:
S tím samozřejmě souhlasím, vyznat se v něm není nejjednodušší.

Nabízím přibližný překlad pro pražáky a lidi z Čech:
Já bych spíš než hezkou dívku s kávou a obrazovkou na každé sedaččce ocenil, kdybych do Prahy nedojel naklepaný jak řízek a s několikahodinovým zpožděním díky nějakému hlupákovi, co naši historickou prvotřídní silnici svým řidičským uměním zacpal... :-)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Chtěl jsem tím říct, že mi nejde o dopravce a o služby navíc. Do Prahy chci dojet pohodlně bez natřásání po panelové dálnici. A rád bych dojel načas a nechci dopředu počítat s ucpanou dálnicí díky havárce kamiónu, který skončil ve svodidlech díky nedobrému technickému stavu svého vozidla. Prostě současná dálnice mezi Brnem a Prahou je otřes.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
S tím samozřejmě souhlasím, vyznat se v něm není nejjednodušší.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Já teda měl problém vůbec pochytit o čem ten ReZův příspěvek vlastně je, zbytečně až moc slangových výrazů

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
ReZ: Jak to souvisí s jednotlivými dopravci?


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Tak ja bych zase ocenil misto lepe devy (spis jsem mel tedy stesti na podezrele zzenstile Justiny Biebery) trochu zivotniho prostoru a min otravovani behem cesty. Do Prahy/Vidne zasadne autem nebo vlakem. A je mi fuk, o kolik to je drazsi.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Já bych spíš než lepou děvu s životabudičem a čučák na každé sesli, ocenil, kdybych do matičky stověžaté nedojel naklepaný jak šnicl a s několikahodinovým zpožděním díky nějakýmu tydýtovi, co naši historickou road no. one svým vodičským uměním zašpuntoval...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Rychlým pohledem na odkaz dopravce jsem vyčetl, že za jízdy je možnost občerstvení. A filmy tam jsou taky. Nejspíš nebude na každé sedačce, ale to si může Jančura s jeho likvidačníma cenama na nějakých linkách nechat. Momentálně se nejspíš snaží vystrnadit nějakého dopravce na lince Praha-Chomutov, Jirkov. Akční cena 50,- tam není stanovena jen tak.
Když prý kdysi začal jezdit na lince Praha-Liberec, tak za nějakých 19,-, čímž zlikvidoval okolní dopravce a okamžitě nasadil ještě vyšší ceny a zrušil stevardky i kafe a poslal tam nejstarší vozy. Co víc říct.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Pochybuju, že bude mít stewardku a obrazovky na každým sedadle zjevně nemá, takže pořád je horší :) Proč by měl být nepoužitelnej (pokud teda nejseš vláčkař, pak tuším kam míříš, byť nechápu, ale nemá se smysl dohadovat, to už tady mockrát bylo)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Richie: Úplně jednoduchým googlením se dá zjistit, že onen autobus je prakticky stejného typu, jako jsou busy Student Agency. Viz http://www.klimcik.sk/?page=autobusova_doprava . To, že je nepoužitelný, je sice pravda, ale naprosto stejně, jako busy Student Agency.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
czechtraveller píše:
Proc se jeste obtezuju s BMHD?

A s DPMB se budeš obtěžovat dál?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Autobus 2:30 je jakýsi dopravce Anton Klimčík, je to linka kdesi ze slovenska, kdoví co tam by bylo za bus, asi nepoužitelný a hlavně je o 15 minut později v Praze než ten SA ve 2:45. Busy 2:20 a 2:25 by tam přece jenom mohli být dřív, ale proč jezdit s bůhvíjakým dopravce, když člověk může jet s SA - chápu, že pisateli nepřipadá na mysl možnost využit služeb jinačího dopravce. Sám to znám - jezdím do Vídně 6:20 s SA, ikdyž by stačilo jet 7:30 s Tourbusem, ale proč bych jezdil s Tourbusem, když můžu jet s SA, že....

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
A v čem že je problém, v DPMB nebo v soukromém dopravci? Soukromému dopravci můžeš napsat, ať zváží posun spojů, že ve 3:05 by to bylo lepší, DPMB kvůli tomu nebude vypravovat 22 jiných spojů, že si jeden soukromý dopravce není schopen zajistit návaznost. Nebo zvol jiného dopravce, pokud cestuješ do Prahy, máš tam ještě dva spoje ve 2:20 a 2:30 ze Zvonařky.

Téměř hodinová návaznost uprostřed noci je navíc docela v pohodě. Vlaky na trase Brno - Praha - Plzeň a zpět mají celý den (krom dvou spojů Pendolina v naprosto nevhodné doby), každý den, čekání v Praze 55 minut. V Mostě a Litvínově je většinu víkendu potřeba vyrazit o půl hodiny dříve, jinak se nestíhají vlaky odjíždějící v taktu celé hodiny (cesta z Litvínova s přestupem přijíždí na nádraží v Mostě minutu po celé nebo minutu po půl, poslední vlaky odjíždí čtyři minuty po celé - 3 minuty cesty od zastávky tramvaje na nástupiště je tam úplně bez rezervy, navíc první vlaky odjíždí v :57).

_________________________________
Definitivně možná.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5952 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 239  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 06:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]