Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 162 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Karlos píše:
Tak to mame zas dalsi Anitru minimalne na rok odstavenou biggrin



jsem dobách mojích řidičských začátků měl podobnou nehodu a anitra (tehdy 1806) byla po pár dnech venku ...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Čím míň aniter, tím víc adidas.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Tak to mame zas dalsi Anitru minimalne na rok odstavenou biggrin

7431 prave odtahovana Méďou ze smyčky Chrlice

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Krátce před 12h. došlo na Bubeničkové k nehodě OA a Anitry 1817. Jak dopadla Anitra se můžete podívat na přiložené dokumentačce:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Prý dnes došlo k nějakému zahoření na 1603+1561. Zná někdo podrobnosti?

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Miky píše:
Aby toho nebylo málo, tak ještě chvilku po uvolnění dopravy po tom ranním sjetí byla nehoda šaliny s autem v křižovatce s ulicí Tábor...


A tam se tomu nedivím, protože tady je to šílený a při smýšlení některých ovladačů volantů jedoucích stále po vedlejším Táboru, kteří to hrknou do křižovatky vidouc, že Jana Babáka je slepá, to bylo jen otázkou času. Idioti, ještě se přetahujou s šalinou. ](*,)

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Aby toho nebylo málo, tak ještě chvilku po uvolnění dopravy po tom ranním sjetí byla nehoda šaliny s autem v křižovatce s ulicí Tábor...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
My zase nemůžeme za tvou nevědomost, kterou reaguješ na jasně napsanou infornaci s tím, že to nakonec mohlo byt něco jiného...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Sorry ze sem se zeptal. Nevedel jsem, ze se to nesmi. Ted me to nezivi, ale bavi.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Aby toho nebylo málo kolem 11:45 dopravní nehoda v JKÚ J. Babáka. Zdržení cca. do 15 minut.

dimik: Néseš náhodó z Ivančic? To by aj sedělo. Doporučuju urychlené a dobrovolné opakování kurzu, nebo aspoň školení, aby ti byly doplněny mezery.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
dimik - 2x mysli, 1x piš !!!

Tramvaj je dráha, sjetí na jednokolejném úseku (JKÚ) je dle drážní inspekce (DI) nehoda (i když se nic nestalo) stejného významu, jako když se srazí dvě soupravy a obě budou na odpis a odprodej Remetu. Do vyšetření takové nehody pracovníky DI je nutno zastavit provoz a tedy odklony.

Viz příspěvek na žlutozeleném fóru


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Sjetí znamená, že se na jednokolejném úseku potkají 2 vlaky proti sobě.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Tipl bych to spis na vykolejeni?


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Sjeti? Znam akorat Sjeti z trati, protoze to se mi jednou zadarilo. Ale to by nevyvolalo hromadny odklon.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Kolem 7:40 sjetí na JKÚ Jana Babáka, po chvilce nařízeny odklony d-12 do smyčky Komín. Odklony zrušeny v 8:30 takže nyní normální provoz.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Prave konci asi 30min odklon linky 12 do Vozovny Komin. Dle iRis to vypadalo na nejakej problem v jednokolejnym useku na Jana Babaka. Nevite nekdo neco blizsiho?


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
hezzon píše:
Dobře, ale co kdyby kvůli tomu zavřeli třebas celou ulici?


Proč zavírat celou ulici. Pár nocí, postupně vyměnit kanály v předem rozčleněných úsecích postupně a není co řešit. Ne, ono se to udělá najednou a ve dne, ať se tam všici motají, ať se to tam štosuje. Fakt bych rád někdy pohovořil s tím, kdo tyhle investiční akce organizuje, co to je za týpka...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Dobře, ale co kdyby kvůli tomu zavřeli třebas celou ulici?

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Janatak píše:
vojtík - pěkná prasárna na těch Hlinkách. Ideálně to dělat v největším provozu, ne v noci, a hned celou ulic. Chvílemi tu vznikají pěkné kolony...


Jak napsal Janatak, nejde o to, že se to dělá - ale o to, kdy se to dělá. A když už se i blokové čištění na frekventovaných komunikacích může dělat navečer a v noci, tak proč ne tohle? Navíc nejde o jeden kanál, ale o celou ulici, takže ten průjezd je opravdu na draka.


Offline
340
12 čer 2012 17:51
No, k tomu jak vypadají kanály po celém Brně, se nemá cenu vyjadřovat. 90% všech kanálů v jízdních pruzích je propadlá pod úrovní vozovky. Nějaké rozumné řešení než vykopání a zpevnění kanálů mě nenapadá. A ještě jsou většinou kanály umístěny tak, že ho nutně musíte trefit pravým kolem.. Mé 4 body k úplné spokojenosti zejéna provozu na t-25,6 (řazeno od nejnutnějšího) 1) kapacitní vozy 2) nová konstrukce přejezdů s tramvajemi 3) odstranění, zpravení či jakékoli jiné řešení co by odsunulo kanály z nejzatíženějších částí vozovky 4) preference t-busů v křižovatkách, nebo alespoň drobná úprava period semaforů.

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
vojtík - pěkná prasárna na těch Hlinkách. Ideálně to dělat v největším provozu, ne v noci, a hned celou ulic. Chvílemi tu vznikají pěkné kolony...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Jo je to tak. Zhruba před týdnem jsem je tam viděl, jak to značili. A označovali to tím způsobem, že je u toho málem zajelo několik aut. biggrin


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Pokud si chcete vyzkoušet slalom, tak si zajeďte na Hlinky. Nějakého technologa napadlo měnit víka od kanálů v celé délce ulice od Pisárek po Výstaviště v jeden den a projet tam je šílené. A ještě borec vztekle rozhazuje rukama, když se mu s 5320 plížím těsně okolo značky, protože se snažím vejít mezi značku a jejich blbě zaparkovanou dodávku...


Offline
315
01 dub 2007 14:10
stuřík píše:
Dnes jsem si všiml, že se na a43 (a asi i jinde) dělá průzkum vytíženosti (s pp na 90 %), což bych ohodnotil jako záslužný počin. Škoda jen, že študák, co to počítá, tak stojí až u zastávky Sadová, takže už do počtů nezahrnuje poměrně dost lidí, kteří cestují pouze po Högrovu... A pak nás bude DP přesvědčovat o tom, jak jezdí sanitky poloprázdný :-?. Ještě jsem nezažil jízdu bez nějaké vtipné poznámky od ostatních cestujících.

Nikdo z DP to nebyl. Předpokládám, že to byl nějaký průzkumník z BKOMu.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Dnes jsem si všiml, že se na a43 (a asi i jinde) dělá průzkum vytíženosti (s pp na 90 %), což bych ohodnotil jako záslužný počin. Škoda jen, že študák, co to počítá, tak stojí až u zastávky Sadová, takže už do počtů nezahrnuje poměrně dost lidí, kteří cestují pouze po Högrovu... A pak nás bude DP přesvědčovat o tom, jak jezdí sanitky poloprázdný :-?. Ještě jsem nezažil jízdu bez nějaké vtipné poznámky od ostatních cestujících.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 říj 2024 17:49
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]