Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 343 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Nechme to bez odezvy, zcela jistě se jedná o poslední Kotzianův výplod v novinách. Od příště už může bezbřeze snít bez obavy (pro nás), že by mu to musel někdo v novinách otisknout...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
to je samozřejmě úplná kravina, Brno by naopak potřebovalo vlakový diametr, aby ulehčilo přetíženým tratím v centru, ne rvát na stávající tratě další šaliny....

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Proč nereálné? Vždyť podle Kokotziana již spojení v Krpoli existuje :mrgreen:

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Vlakotramvaj v Brně? Možná na letiště.Možná lepší řešení, než obyčejný vlak; zato méně reálné.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Možná si toho nikdo nevšiml nebo nezdůraznil, ale v článku bylo nastíněno vedení ND v době rekonstrukce.
Citace:
Na opravy se už chystá dopravní podnik. Znamená to totiž výluky tramvají i autobusů. „Tramvaj ve směru od centra skončí úvratí před kinem Lucerna, náhradou posílíme kapacitu tramvají z Bystrce přes Pisárky do centra a dále trolejbusů z Komína přes Žabovřesky na Českou. Lokální obsluhu v oblasti Burianova náměstí zajistí minibusy," naznačila mluvčí dopravního podniku Linda Hailichová.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Asi se myslí ulice Bráfova, ne tramvajová trať.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Nebude se doufám kopat zároveň na trati Bráfova-Pisárky?


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Štětečkáři budou na Minské a Horové blahem onanovat

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
OBRAZEM: Dopravní podnik testuje v Brně mikroplynobus


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Městská policie Brno: Přehled událostí ze dne 15. října 2014

Citace:
Hlídka městské policie musela uklidňovat i nemocnou ženu

Chránit zdravotníky před psychicky nemocnou ženou museli strážníci i v noci na dnešek. Před půlnocí je řidič autobusu linky 301 přivolal do Budovcovy ulice. V autobuse měl agresivní sedmatřicetiletou cestující, kterou považoval za opilou. V okamžiku příjezdu hlídky už dotyčná odcházela k místnímu nádraží, a jakmile ji spatřila, dala se na útěk. Strážníci ji dostihli a snažili se zjistit, co se v autobusu přesně stalo. Žena však mluvila velmi zmateně, trhala sebou a opakovaně se snažila utéct. Strážníci ji v zájmu jejího vlastního bezpečí na místě zdrželi a přivolali sanitku. Podařilo se jim také telefonicky spojit s příbuznými, kteří potvrdili, že žena je velice vážně nemocná. Totéž konstatoval i lékař a rozhodl o okamžitém převozu do nemocnice. V sanitce jej musela chránit hlídka, protože se ho žena pokoušela škrábat a kousat. Strážníci ji nakonec museli znehybnit.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
No na jednom automatu na roli jsem si jízdenku koupil už 28. 9.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Rez: Doteraz sa nedalo platit kartou.

"...lidé se v nich snažili několik týdnů použít kartu marně. Dopravní podnik čekal, až dodavatel ověří, že jde platit bez problémů. Teď už nový pilotní projekt spustil."

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Novináři objevili Ameriku... Platba jízdenek bezkontaktně? Cestující v Brně dostali tři automaty. Nebo že by jen reprodukované informace Tiskového odboru?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Tuším, že v 1:00 už bylo (před nepracovním dnem) po promítání.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
No tak ve dne se nic nepromítá, protože by nic nebylo vidět. Takže asi se promítá pouze za tmy, to znamená, že i v noci. Před nedávnem jsem tam byl kolem půlnoci a promítalo se a bylo to super ;-) .


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Hlavasu se celkem vyhýbám, takže jsem si toho všiml až nyní. Mám tedy dotaz zda li se promítá jen za tmy? A když ano, tak případně i v noci?

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Nikto nekopíroval, iDnes a 5+2 majú rovnaký obsah a patria pod rovnakého vydávateľa (Mafra).

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Tak alespoň z jiného zdroje biggrin. Ale je vidět, že text v obou odkazech je stejný. Takže někdo (buď 5+2 nebo idnes.cz) text "zkopíroval". A jelikož na stránkách 5+2 byl text vložen 12:32 a na stránkách idnes.cz v 12:15, takže je už na první pohled vidět kdo text okopíroval.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
mili.hami: 7. října ve 14:10, příspěvek od pdbrno.
hezzon: Myslíš ten videomapping, co se tam promítá zhruba od půlky léta?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
http://jihomoravsky-kraj.5plus2.cz/trol ... brno_p2vrm


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Zajímavá novinka ve formě prezentace dpmb. A to video mapping na OC Letmo, byl jsem mile překvapen. Tak neváhejte a pohleďte vzhůru. Jde samozřejmě o intro 145 let mhd Brno :)

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
stuřík píše:
Jó, Peno, to už se tu řešilo pár dní zpět... Snad i v tomto vláknu.

Tak to se omlouvám, holt nezvládám sledovat všechno.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
2825
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
A co se týká současné podoby přednádraží: přechod vedený na začátku ostrůvků od nádraží k Masaryčce je plně bezbariérovy, jsou na něm vodicí čáry z kostiček, jenom chybí varovné pásy před vstupdem do kolejí, na nástupiště se dá najet od přechodu. Zásadní problém je blbost lidí, že neumí chodit/stát v souměrné řadě, pak se člověk musí proplítat různě, když si každý stoupně bez přemýšlení libovolně.
Podchodu by pomohlo spíš než eskalátory přeměna betonových schodišť na plynulé šikmé rampy s co nejmenším sklonem, aby člověk jel plynule, nebo mohl libovolně jít bez soustředění na schody, v současné době je problém, že je sice betonová rampa pro kočárky součástí schodů, ale po vozíčkáře je tohle řešení moc prudké, totéž platí i pro výlezy na jednotlivá nástupiště vlaku. Přijde mi to levnější, než všude montovat eskalátory, nebo jezdící chodníky.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2825
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ad přednádražní prostor: líbilo by se mi řešení prostoru podobně, jak to vypadá po rekonstrukci na České = široká nástupiště a dvojkolejná trať, pravidelné stromořadí, logická návaznost míst k přecházení a místo zábradlí lavičky, celkově by se mi tam líbila takováhle promenádní úprava s tím, že by šlo o pěší zónu.
O patro níž by byla čtyřkolejka, městský podchod na nádraží a na jedné straně by třeba mohly být nějaké prodejní plochy s hambáčema a spol.
Taxíky a auta by zůstaly na povrchu, ale pruhy by byly redukované jen na prostor kolejí, boční prostor dnešních jízdních pruhů by se přeměnil na chodníky.
Pak by se muselo vyřešit napojení tras, aby nešlo přímo projet na Křenovou mimo šalin a kam s trolejbusem.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
Jó, Peno, to už se tu řešilo pár dní zpět... Snad i v tomto vláknu.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 13 říj 2024 12:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]