Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 180 z 239    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 239  Další
Autor Zpráva
Offline
2820
01 úno 2006 10:39
czechtraveller: proto jezdím autem.


Offline
86
17 zář 2011 08:58
Proc se jeste obtezuju s BMHD? Zase pripoj na dve veci, 92 odjizdi z Bystrce v 1:30, dalsi ve 2:30, autobus mi jede od Grandu ve 2:45, v prvnim pripade tam budu zase cumet 30min zbytecne navic, tim druhym busem to nestiham. Proc to nemuze odjizdet v celou? Navazuje vubec nekde neco? Jeste se mi nestalo, 44->1 ve vecernich hodinach nestiham, 44->30 tak 50/50, 77->44 ve vecernich hodinach 50/50 zalezi na semaforech na Olomoucke->Ostravske kdo je projede prvni, 30->67 o vikendech rano znamena cekat 15-18min na dalsi...

_________________________________
Občas je na co se dívat


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Všiml jsem si, že dnes vypadla z IDOSu linka 69 (nenachází to žádný spoj), asi to nějak špatně zadali v souvislosti s včerejší výlukou. Zítřek už je v pořádku.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Já mám zkušenost s linkami 25 a 26. Při příjezdu na Starou osadu standardně večer 2 minuty zpoždění, čímž se nechytá těsná návaznost na linky 55 a 75.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
A-67 má nějaké zvláštní jízdní doby - jel jsem tak dnes večer z Avionu až na Zimní stadion. V klidu jedu, čtu si časopis a po vystoupení na zastávce Zimní stadion koukám do jízdního řádu, že autobus by měl být na této zastávce již před šesti minutami a já jsem měl počkat dvě minuty na x-5. Zajímavé, nevšiml jsem si, že bychom během cesty někde nějak výrazně stáli v koloně...má s tím někdo podobné zkušenosti, že i o víkendu dojde k takovému zpoždění a-67?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6965
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jezour píše:
...odečte milion a čtvrt z příjmů MČ 2015...

Na druhou stranu dobře vynaložený milion a čtvrt. Samozřejmě za předpokladu, že to odmítá zaplatit město.


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Z počátku tam léta jezdil noční kloubák N92, tehdy vlastně "pouze" 92. Jediná věc, která vadila, byly peníze, a ty letos Žabovřesky zaplatily. Uvidíme, co příští rok, dosluhující starosta slíbil, že i na příští rok zaplatí (=odečte milion a čtvrt z příjmů MČ 2015). Uvidíme, zda nové zastupitelstvo provede revizi usnesení.


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
nydros píše:
Pokud vím, problém byl mmj v tom, že obyvatelé přilehlých ulic (na dnešní a80) nechtěli roky tolerovat provoz autobusů - a minibusy jsem tedy chápal jako kompromis. Otázka tedy je, jestli by bylo akceptovatelné, aby na zmíněné lince jezdil pravidleně běžný autobus (a teď nemyslím zhlediska provozních nákladů).
A že tam v noci jezdí pravidelně "normální" autobus jim nevadí?


Offline
151
07 říj 2009 23:14
Pokud vím, problém byl mmj v tom, že obyvatelé přilehlých ulic (na dnešní a80) nechtěli roky tolerovat provoz autobusů - a minibusy jsem tedy chápal jako kompromis. Otázka tedy je, jestli by bylo akceptovatelné, aby na zmíněné lince jezdil pravidleně běžný autobus (a teď nemyslím zhlediska provozních nákladů).


Offline
Uživatelský avatar

6965
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Yakuzza: to jsem napsat nechtěl, v tom s tebou souhlasím. Myslel jsem to tak, že tato varianta by byla reálná i při ponechání jednoho minubusu.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
MartinV: Tento zpusob uvazovani se mi ale moc nelibi. "Mezi NM a Pisarky nedame zastavky, aby temi spoji nejezdilo tolik lidi." Nemela by ta uvaha byt spis opacna? Ono by to spojeni pravdepodobne pridalo i nejake cestujici v useku Klusackova - NM, tak by to holt byla linka na plnohodnotny bus.


Offline
Uživatelský avatar

6965
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Yakuzza: kdyby (teoreticky) mohli lidi jezdit mezi Mírákem a Pisárkami jen expresně bez mezizastávky, na to by minibus stačil, neprodloužilo by to nijak dramaticky jízdní dobu a spotřeba paliva by byla taktéž podobná. Škoda, že to jezdí režijně jenom proto, že si to nikdo neobjedná, přitom (opravte mě, pokud se mýlím) by to zvedlo náklady jen minimálně.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Mam v te oblasti docela dost znamych a vsichni si a-80 pochvaluji. Uz kdyz jsem bydlel v tech mistech pred osmi lety na kolejich, jsme se bavili, proc to spojeni vlastne neexistuje.

Ty rezijni prejezdy na Pisarky me ale hodne stvou. Ze dvou ruznych duvodu by se mi zrovna spojeni Pisarky-Namesti Miru a Pisarky-Tabor pomerne dost hodilo. Ale pravda, to by v tech vozech pak jezdili i lidi a minibusy by na to nestacily :) To je fakt pristup :)


Offline
Uživatelský avatar

6965
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Johnny05: se zrušením a-51 bych a-80 nesrovnával, na její zrušení už jsem si zvykl. A přestože není a-80 100% obsazená celý den, vzduchu taky moc nevozí. Je pravdou, že je během dne pár spojů, kde jede minimum lidí. Ale bývá to nepravidelně, na úpravu JŘ to není.


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Linka 80 využívaná je, o té se nemá cenu bavit. Linka 68 má bohužel smysl jen jen pro návštěvníky Myslivny a proto bych ji dal smysluplnější trasu Kohoutovice, hájenka - Myslivní - Myslivna - Starý Lískovec, smyčka - Kyjevská. Toto spojení by si mohlo najít své příznivce, protože jinak se to musí docela objíždět. Je to ale za cenu prodloužení trasy o 500 metrů (což není tolik) a nutnosti mít navíc jeden autobus.


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Já (a myslím spoustu dalších lidí) bych tu linku klidně využíval, ale až bude protažená min. na Štefánikovu. Určitě by také neškodilo protažení až do Pisárek. Do té doby je podle mě takový polotovar. Ale protáhnout se nemůže, protože jsou na ni nasazovány Stratosy a ty by nestačily... Někdo se na to ptal v Šalině a v tomto duchu mu bylo zodpovězeno.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
...protože okolo 68 není žádná smyčka, kde bys trávil pauzy, a proto jezdí prázdná, viď? hlavoudozdi

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Jojo, ty plné Stratosy v pracovní dny a polo plné o víkendech opravdu zavání zbytečností linky a-80. A to píši jako člověk, který ji nikdy nevyužil a nevyužije, více nebo méně často pozoruje její odjezdy z monte bú, když tam tráví pauzu. Je fakt že na a-68 by nemusela bejt.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Nadhera. Naprosto zbytecna linka a-80, nebo a-68 se zachova a drive hojne vyuzivana linka a-51 se zrusila :applause:
Ze by nejake lobbi? blee

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L ... 150959.pdf

Noční spojení do Rajhradu.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Jenda píše:
Olympia linka má od 1.10. nové jízdní řády s upraveným intervalem a také s pokusem o vyznačení nízkopodlažních spojů. Provedení nechť posoudí každý sám, mě to ale hodně pobavilo. sarcastic

Furt lepší jak klasický VLD jízdní řády...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tím pádem by pak mohlo dojít i k protažení až na Žluťák anebo i dál. Ale to je už co by kdyby. Zatím buďme rádi, že se linka osvědčila a do systému MHD patří.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6965
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Tomu :applause: . Byť sám Tichého nevyužiji, vhodně dělí vzdálenost mezi konečnou a první zastávkou. Doufám, že se časem dočkáme přesunutí této linky do základní sítě MHD, kterou platí město.


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Bezva, děkuji za informaci. Předpokládám, že nová zastávka Tichého přibude v horní části ulice Březinova a bude v režimu celodenně na znamení. Tam ta zastávka vyloženě chybí! :D pripitek


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tak zrušena nebude. Slíbil to dosluhující starosta Žabin v Zpravodaji, konkrétně na první stránce říjnového vydání.
Příloha:
zab_zprav-10-14.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5952 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 239  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 06:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]