Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 38 z 158    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 158  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tak snad to nebude 1920... Ráno jsem ji, resp. tu její CVR, obdivoval pod viaduktem a fakt hezky uděláno.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
mechoš píše:
nedá mi to a musím si rejpnout ....
která jí nahradí ? ;-)


Ta, kterou v nejbližší příležitosti rozbiješ. biggrin sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Podle mě to není jistý, která 13T ji nahradí. Pravděpodobně když bude mít nějaká vážnější závadu.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
mh píše:
Budeš se divit, ale už se nebere, naopak :D Alespoň nyní tomu tak je.. věřím, že tento měsíc by mohla vyjet alespoň na ZJ..


nedá mi to a musím si rejpnout ....

která jí nahradí ? ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Budeš se divit, ale už se nebere, naopak :D Alespoň nyní tomu tak je.. věřím, že tento měsíc by mohla vyjet alespoň na ZJ..


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
mh: Protože už není co brát? sarcastic

Jiricek: Neboj, odstaví se prozměnu jiná.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Neví z Vás, kdy vyjede? Je docela škoda že je odstavená.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Vyjede, sklad už z ní přestal být..


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Aha, tak to pardon. Nevšiml jsem si toho. Vyjede někdy vůbec, nebo dopadne jako 7501 a 1804 na vytěžování ND?


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
V minulosti jsem se na ní ptal:
Miky píše:
Pojízdný-nepojízdný sklad náhradních dílů...

Pro příště zkus nejdřív použít vyhledávání.


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Teď jsem se díval na evidenci a už poněkolikáté jsem si všiml že je dočasně odstavena 1918. Co s ní je a kdy vyjede?


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Pravda, ta lanovka přece stojí "jen" 200 mega sarcastic . A víte co? Já bych skoupil RT6ky :D (sorry za OT)

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Víc lanovek, SORek a 13T! :mrgreen: (edit: a opravit 1804 :D )

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
V rámci šetření nervů místního osazenstva včetně moderátorů bych nic takového nepodnikal. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
325
21 dub 2009 20:30
Jezour píše:
Jasno je, miliarda na zpětné proplacení bude, programové období 2006-13 bude uzavřeno na jaře 2017 posledními zprávami, pak už budou jen "dobíhat" projektové udržitelnosti. Zatím z ROPu podmínka na utracení miliardy nebude vázána ani korunou na nová vozidla (= ta miliarda by mohla být využita na nová vozidla stejně jako na snížení provozní dotace od města), leč ROP si tu podmínku může kdykoli pomocí jedné přidané věty doplnit.


Tak už je to venku i oficiálně. Maně mě napadá, jestli by nestálo zato udělat šotoanketu, co s tou miliardou udělat sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Dokumentační fotoodchyt divadelní 1920:

Příloha:
IMG_3774.JPG


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Takže když to shrnu, je podle některých (kteří nechápou, že zde jsou širší souvislosti) lepší, aby se zde nechali bujet fámy. Ok, aspoň se zde před spaním vždy pobavím pohádkou sarcastic


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Konstrukční závady, ohrožující bezpečnost mohou být za takové informace považovány. Jejich šiřitel se dostává mezi dva kameny - buď mu hrozí v nejhorším případě obvinění z šíření poplašné zprávy, nebo se tady začne ffšechno tutlat a zametat pod koberec, jako v Rusku. Pochopil bych snahu o utajení obchodního tajemství, jednalo-li by se o soukromou firmu. Ale v tomto případě jde o subjekt, poskytující službu z podstatné části za peníze daňových poplatníků. Takže i kontrola by měla být důkladnější.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
J*M* píše:
jen demagogickými pohádkami, kterými se nás snaží krmit a navíc s pohádkou o smlouvě o mlčenlivosti.

Pane pohádkáři, dostal se k vám pracovní řád DPMB, který všichni zaměstnanci podepsali? Tam je i pasáž o tom, že se nesmí do médií vynášet citlivé věci. Je na každým, aby posoudil, co je a co není citlivá věc. To, že sem napíšeme, že se někde udála nějaká nehoda, tak to myslím škodlivý není, protože polovina Brna jí vidělo na vlastní oči. O ostatní nechť se postará tiskové oddělení dopravního podniku.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Demon píše:
Velmi zhruba - "zkontrolujte vozové skříně v určitém místě, máme tu závažný problém"... :lol:

smajlík byl vynalezen k zřetelnému označení nevážných příspěvků. Na základě toho beru Demonuv příspěvek jako těžkou ironii...

Za další, závad může být více úrovní, je na každém majiteli dopravního prostředku, jestli bude opravovat lehké ihned, jak se objeví, nebo bude vůz dál provozovat, dokud se to nezhorší. Hlavně pokud se oprava řeší výměnou, není důvod danou součástku měnit zbytečně brzo, včasnou opravou se nic neušetří. (A v Brně se nikdy nic neřeší zbytečně brzo.)

Pražská Poršata jsou pro lidi horší než brněnská, takže odstavení může klidně být i politické gesto; osobně si myslím, že po volbách tam zjistí, že problém není nijak vážný.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
j_m a jemu podobní: Nechtěl jsem sem nic psát, ale nedá mi to... Eda má pravdu, u vozů série 13T5 a 1903 je uchycení ojnicí řešeno úplně jinak, proto absolutně nic nehrozí. U série 1907 až 1919 je kritické místo zesíleno oproti prvotní sérii 1901 - 1906 (mimo 1903, která byla v Plzni předělána na systém uchycení dle série 13T5). Proto se problém může týkat max. pěti vozů, na kterých probíhají defektoskopické zkoušky.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
J*M* píše:
Čistá spekulace, jak všechny "informace" v tomto tématu o zmíněném problému

Já jsem to předeslal, že jsou to pohádky, ale ty ostatní se nám snaží namluvit, že nám tu vykládají fakta potírající mé pohádky a přitom to jsou jen bajky, za které by se i Ezop nestyděl. Nadhodil jsem několik logických faktů vysvětlených mou dedukcí, ostatní tyto spekulace s fakty jen zavrhli bez jakéhokoliv logického vysvětlení, jen demagogickými pohádkami, kterými se nás snaží krmit a navíc s pohádkou o smlouvě o mlčenlivosti. Když mají tu smlouvu, tak proč nemlčí, když nesmí nic říct. Ty jejich pohádky pak ještě víc zesilují podezření, že je v tom nějaká levota. Ono asi dle našich pohádkářů to bude asi taky pohádka to, co se děje v Praze s 14T a co bylo popudem k jejich kontrole. Ono to bude jen pohádka pro oblbnutí Škodivky, ty vozy jsou bez vady tak, jak ty brněnské, zvěsti o závadě jsou jen fámy, aby se zdůvodnilo "politické" odstavení 59 vozů


Offline
3342
21 led 2011 14:19
To sice nejsi, ale ostatní pohádkáři ve chvíli, když se jim napsalo "nevymýšlejte pohádky", je vymýšlet přestali.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nejsem tu jediný pohádkář, že Edo a atd, nevím, jak jiný je pojezd posledních 13T5, ale praskliny rámu jak v Praze může mít, protože má rám skříně shodný a protože se píše že vada je na rámu (ohnuté konzole je moje "pohádkaření")


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nerad bych někomu kazil radost, ale závada uchycení podvozku, která se projevuje v Praze, se na 1926 objevit nemůže, protože poslední desítka našich Poršat má uchycení řešeno jinak. Takže ty pohádky, co si tady JM cucá z prstu, jsou opravdu jenom pohádky :-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3949 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 158  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 zář 2024 01:17
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]