Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 348 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

243
02 zář 2014 12:02
Brno
A neví někdo číslo vozu? 7132 to asi nebude...


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Tramvaj srazila v Pekařské ulici chodce. Leží v nemocnici ve vážném stavu


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nemohu to uznat, protože netuším, co to všechno obnáší. Když mi dáš seznam HW a SW, který za těch 31 mil. bude zakoupen, tak to už mohu odhadnout přesněji. Takto vůbec.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
mcezna: tak to je jasny ze to nebude identicek,ale i tam 31 mega je tezky ulet,to musis uznat.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Pokud si pod slovem "počítač" vybavíš tu bednu, co máš pod stolem, tak je to nesprávné myšlení...


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Mouka: Pisárecký tunel je v havarijním stavu, hodně zajímavé, jezdím tama poměrně často a řekl bych že je ve výborném stavu, silnic je lepší než v novém tunelu pod pod Žabovřeskama, jinak centrální počítačový mozek za 31 milionů? to je hodně předražené. Pokud jde opravdu jen o ten počítač, takl to skutečně zvládne jeden člověk. Myslím, že toto bude zas tunel jako hrom.....


Offline
101
13 zář 2007 19:58
Pod výrazem "co nejvíce neutrální hlas" si představuju mluvítko Stephena Hawkinga. Zda-li pak by do toho šel biggrin ... když už tedy jsme město vědy a výzkumu.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Pisárecký tunel opraví ČD-telematika bez VŘ.


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Cracatit: DP požaduje hlas bez vad, bez nářečí a bez přízvuku, takže hantec asi ne-e. I kdyby to ze začátku bylo třeba pro někoho fajn, tak by to asi velice rychle omrzelo. Ten hlas je potřeba co nejvíc neutrální, snad si to hlasující uvědomí.

IvanM: Mě teda představa, že každý den slyším svůj hlas v prostředcích MHD, celkem děsí. biggrin

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
http://www.mpb.cz/infocentrum/tiskove-zpravy/prehled-udalosti-ze-dne-16-zari-2014

Městská Policie Brno - Přehled událostí ze dne 16. září 2014 píše:
U vážných dopravních nehod včera zasahovali brněnští strážníci. Královopolská hlídka uviděla večer na křižovatce Božetěchovy a Kosmovy ulice ženu, která vběhla přímo na koleje a srazila ji projíždějící tramvaj. Zatímco jeden ze členů hlídky okamžitě přivolal záchrannou službu a státní policisty, druhý začal poskytovat sražené dvacetileté dívce první pomoc. Zůstala totiž netečně ležet na zemi a krvácela z úst. Při postupném upadání do šoku navíc strážníka pokousala a poranila ho. Zdravotníci potom pacientku transportovali do nemocnice a vyšetření musel podstoupit i poraněný strážník. Jak se totiž ukázalo, sražená žena je drogově závislá. Během zákroku usměrňovala provoz na křižovatce hlídka dopravní jednotky, aby nedošlo k další kolizi.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Já se přiznám, že kdybych měl dokonalý hlas a k tomu nějaké zkušenosti v oboru, hned bych do té soutěže šel...
Prostřednictvím repráků DP promlouvat dennodenně k celému městu by nebylo vůbec špatné :D

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
2825
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
K hlasu Super star: někoho snad vyberou a pokud by bylo hlášení v hantecu, tak se může přihlásit Peter Gratias (hudební publicista) s tím parádním hantecovým přízvukm. mrgreen
Co se týká Líšně: jedině ostnatý drát a dělbuchy zastaví ty ##MLUVÍM SPROSTĚ## sprejerský. Nástup do práce nikoho nezajímá a pokud by jezdili šofci svýma autama, tak přímo vedle radnice je vedle podchodu ke školám velký parking.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Požadují popis zkušeností, nepožadují, aby zkušenosti nějaké měl, ani to nemají v kritériích hodnocení. Pokud někdo napíše, že zkušenosti má "žádné", splnil kritéria a ani nebude mít podle hodnotících kritérií žádné ztráty bodů - je sice pravděpodobné, že na to nebude mít hlas, ale ověřit to musí.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
V požadavcích mají strukturovaný životopis, který musí obsahovat "popis zkušeností s obdobným předmětem plnění", takže předpokládám, že amatéry nechcou.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
ReZ píše:
To jo, ale který z divadelníků, resp. moderátorů (a není jich v Brně málo a kvalitních) se sám od sebe přihlásí? V tomto případě měla jít jakákoliv self promo pro podnik stranou a mělo by se jet čistě v rovině profesionální. Kdyžtak maximálně oslovit profíky a lidi nechat říct (klidně i přes facebook) svůj názor. Ne naopak. Tady jde o konkurz na hlas do hlavní role a ne o hledání talentu. Může to skončit pěkným fiaskem.

Bylo někde řečeno, že musí být někdo vybrán?

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Někde (v nějakém souboru co zde včera někdo dal) jsem zjistil, že vítěz dostane 20.000.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Není to i z finančních důvodů? Pokud najdou dobrého amatéra, vyjde to teoreticky levněji než kdyby rovnou oslovili profesionály.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
a proč by se odborník neměl sám od sebe přihlásit? Navíc když na to přijde, podnik je může požádat, aby se přihlásili.
A fiasko by hrozit nemělo, v podmínkách má zadavatel vyhrazenu možnost to celé zrušit nebo změnit pravidla.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
To jo, ale který z divadelníků, resp. moderátorů (a není jich v Brně málo a kvalitních) se sám od sebe přihlásí? V tomto případě měla jít jakákoliv self promo pro podnik stranou a mělo by se jet čistě v rovině profesionální. Kdyžtak maximálně oslovit profíky a lidi nechat říct (klidně i přes facebook) svůj názor. Ne naopak. Tady jde o konkurz na hlas do hlavní role a ne o hledání talentu. Může to skončit pěkným fiaskem.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Právě proto jsem si to radši dvakrát přečetl celý ;) Výtah pro ty, kteří to neudělali: může se přihlásit kdokoliv, oni vyberou 25 nejlepších, ty předhodí na hlasování, z nichž ksichtokniháři vyberou pět lidí, a z nich oni si vyberou jednoho, který to bude dělat.

Osobně bych tam dal, že ksichtokniháři jich vyberou deset, nebo že jeden bude mít do závěrečnýho kola divokou kartu od odborné komise... :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Navíc finálního výherce bude vybírat komise, nenechají to celé na rozhodnutí veřejnosti (díky bohu).


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
ReZ píše:
...ale talentovými zkouškami mezi lidmi s trénovaným hlasem (moderátoři, hlasatelé, divadelníci)...

A kdo říká, že by to ti lidé s trénovaným hlasem nemohli namluvit? Mohou se přeci také přihlásit do té "soutěže".


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
No nápad hezký, snaha se dostat blíž svému substrátu, ale hlášení je dle mě profesionální záležitostí a měl by hlas být vybrán ne formou soutěže SuperMegaStár, ale talentovými zkouškami mezi lidmi s trénovaným hlasem (moderátoři, hlasatelé, divadelníci) před striktně odbornou porotou.
Doufám, že druhá Anička Dajdou (nebo jak se ta mařka jmenovala) nehrozí.
Abychom nespamovali nevhodné téma, admini přesuňte to, prosím, jinam.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Je to vcelku zajímavé, a dokonce budou mít radost i pseudodemokraté, že si mohou zahlasovat na facebooku :) Pěkně podáno.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Alanis: a už je to i v novinách
Hledá se hlas brněnských šalin, dopravce se inspiroval televizními show:
http://brno.idnes.cz/novy-hlasatel-dpmb ... zpravy_daj


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 13 říj 2024 08:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]