Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 166 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Vice o pozaru tu: [url]http://www.firebrno.cz/modules/incidents/detail.php?filter[id]=162728062&district_id=3702[/url]


Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
Aktuálně KP nádraží, směr Hl. nádraží vlaky stojí, nehoda na trati. Dle info průvodčí se zraněním...


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Aktualne neprujezdna Merhautova kvuli pozaru. Tramvaje odklaneny na Zemedelskou, linka 5 nahrazena NAD.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
To je vlastně pravda. Ono jedna věc je najíždět jalový km a druhá věc logistika. Ono rychle vypočítat a okamžitě naplánovat a šofcům nahlásit nebude asi žádná sranda. A krizové plány na to asi nejsou, že?
BTW: u úterý jsem s Tebou jel na d-6 (z Moravského k Semilassu), zdravím Tě, mávám na Tebe a koukal's na mě jak na magora. Asi jsi mě nepoznal... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
ReZ píše:
ohledně x-3 a ukončení u Červeného kostela: nevím proč na začátku jezdila až na Červinkovu, vždyť šlo 100% o oboustranné vozy a úvrať na


No možná nebyla x3 daná nakomenskeho náměstí protože o prázdninách na x 3 jezdily 3 saliny a během roku jich tam je aspoň 6 možná víc a asi by nebylo kam ty plukovník saliny kam dat ....

Kdežto na cervinkove je místa dost ;-)


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Charvatská už je otevřená i pro IAD, akorát u křižovatky s Dobrovského tvrdnul beton na stáv (snad nedopadne tak, jako obdobná směs na Skácelově), takže se jezdilo jenom jedním cik cak pruhem s předností pro auta od centra.
O žádné reko Palackého ale nevím., že by mi něco uniklo? Minulý víkend cosi kutili na Štefánikově, ale Palanda je průjezdná minimálně k Semilassu bez jakéhokoli omezení.
Jinak v pondělí ráno jsem viděl, jak skládali finišer na začátku Dobrovského u Racka, trošku jsem se divil, protože na finální povrch ještě nebyla nachystaná horní část ulice od velína tunelů k Charvatské, takže se to bude pokládat zbytečně nadvakrát a bude na asfaltu studený spoj.


Offline
Uživatelský avatar

627
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Termín opravy na J. Babáka: možná byla reko J. Babáka původně plánována jako navazující na rekonstrukci křižovatky Chodská x Dobrovského a ul. Dobrovského. Mám pocit, že podle původního plánu toto mělo skončit dokonce už 30. 8. a Chodskou by se tak mohla zavřená J. Babáka objíždět. Leč, nestalo se, poslední vrstvy asfaltu a nějaký speciální povrch v prostoru zastávek pro t-32 (mimochodem, v zastávkách Charvatská jsou kasselské obrubníky a také nové ostrůvky na přechodech) se pokládaly až v září. Teď už je v podstatě hotovo, ale ještě včera tam byl pro IAD zákaz, asi něco (formálně) důležitého chybí...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
ohledně x-3 a ukončení u Červeného kostela: nevím proč na začátku jezdila až na Červinkovu, vždyť šlo 100% o oboustranné vozy a úvrať na Komeňáku je na to dělaná. A navíc v létě se již vyzkoušela.
ohledně času opravy Jana Babáka: asi to nešlo udělat v létě, poněvadž se dělal Dornych a Žabovřeská a asi na to nebyly kapacity. Osobně si myslím, že zas takové zpoždění to negeneruje. A pokud se zavře najednou Horova i Jana Babáka (Charvatská i částečně Palackého jsou taky v reku) a celé Žabiny jsou přístupné pouze po Zborovské, resp. Hradecké, je to při potenciální havárce trochu málo.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
ReZ píše:
A to se mělo čekat do kdy? Až nebude semestr na VŠ? Takže do příštího léta? To bude, snad, v plném proudu reko Horovy a to by zase byl keců, že jsou v jedné oblasti dvě uzavírky najednou...

No myslel jsem spíš, že se nemělo čekat tak dlouho, až začne semestr a s tím posílení spojů. Nebo to je nějaká neplánovaná oprava?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
stuřík: na dpmb.cz to změnili, původně to měli napsaný na Červinkovu.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Dle popisu výluky Horova na bmhd.cz bude linka x3 v neděli během demontáže odkloněna do smyčky Červinkova. Ovšem dle dpmb.cz bude x3 zkrácena pouze na úsek Dětské nemocnice - Česká - Komenského náměstí. Někde je chyba ;-), předpokládám, že u nás...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Jak se mohou vzájemně ovlivňovat uzavírka Horovy/Minské a Jana Babáka?!


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A to se mělo čekat do kdy? Až nebude semestr na VŠ? Takže do příštího léta? To bude, snad, v plném proudu reko Horovy a to by zase byl keců, že jsou v jedné oblasti dvě uzavírky najednou...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Proč zrovna v době, kdy začíná semestr na VŠ, kdy DP posiluje d-12, došlo k rozkopání kolejí na Jana Babáka? Zvládá ta jednokolejka ten ranní interval 21 spojů za hodinu v jednom a 17 spojů za hodinu v druhém směru?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tak to šlo rychle. Čekal jsem delší opravu. Tudíž: :applause:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

85
13 kvě 2014 16:53
Citace:
Z důvodů ukončení mimořádné výluky v ulici Horově bude v neděli 21. září 2014 od 8:20 hod. do ukončení prací (předpoklad až s ukončením provozu denních linek) tato ulice uzavřena pro veškerou dopravu. Autobusová linka X bude obousměrně odkloněna ulicí Zborovskou.

Od pondělí 22. září 2014 by měly danou oblastí projíždět všechny linky již po svých obvyklých trasách.


Zdroj a zdroj


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
O to hůř. Ale můžeme dát na modlení a děkovat bůhví komu všemu, že se to nepropadlo během prázdnin. To by teprv bylo drsný. Celej Bástr a další přidružené državy bez šalin...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
Tak ono se to jaksi vědělo už před 5 lety...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Anebo pět let žvanění, že je Horova časovaná bomba zralá na zavření...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Většina z nás asi tuší, co se stalo jedné paní, která v 70. letech u sv. Anny vystoupila z tramvaje. Buďme rádi, že se nic podobného neopakovalo. Snad už ani nebude.
Nehrál v tom roli i mohutný déšť v minulém týdnu?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Stuřík asi myslel bez závleku po Zborovské. To už od čtvrtka večera, jestli se nepletu.
Jinak dostala se ke mně informace, že havárii nahlásili lidé z okolí. Projel místem dnešní díry náklaďák, ozvala se velká rána, chvíli na to tudy projela šalina, ta se trošku zhoupla a pak se to celé propadlo. A výsledek je linka X. Takže bylo obrovské štěstí, že to ta šalina ještě projela, že tam nezahučela a že v protisměru nic nejelo...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Pokud by jezdily přímo, tak asi ten první tam zapadne do obrovské jámy

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Jak je to teď s kavernou na Minské? Dostal jsem info, že busy jezdí přímo, že to už neobjíždí...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
ReZ píše:
Což se, dle iRISu, neděje. Busy X stále jezdí po Zborovské. Za chvíli tudy půjdu, tak se mrknu jak jsou s uvratí daleko...

Tak dle infa preventistů z místa byla úvrať zprovozněna v cca 17h.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
řeknu to asi takto,sice je před volbama, ale i kdyby se toto stalo v jinou dobu, tak postup bude stejný, tzn, pokud by to náhodou DÚ uzavřel, tak stejně bude muset proiběhnout výberové řízení a to bude trvat nějakou dobu. A i kdyby to šlo, tak to před volbama nikdo neudělá, bo takový rozhodnutí se musí (mělo by) nechat na novým zastupitelstvu. No a to by rozhodlo cca po novým roce nejdřív.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 říj 2024 19:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]