Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 168 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
viz. tady.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Po instalaci úvratě bude asi nějaká NAD vozovna Komín - Burianovo nám.?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
ND na Horově jezdí trochu jinudy? Směr Česká jede z Burianova nám. Doležalovou ul. nahoru a po Zborovské na Tábor, viz. screen z iRISu.
Příloha:
screen_iRIS_110914-0935.jpg

Obráceně jede podobně, Zborovskou a Puškinovou, viz druhý screen.
Příloha:
screen_iRIS_110914-0941.jpg

Jestli to nesouvisí s montáží úvratě...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
k.ondra89 píše:
Sice se teď jeden průšvih polepí, ale není záruka, že se to za chvíli nepropadne kousek vedle.
Však tohleto už je ten "kousek vedle". První kousek byl v roce 2009.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
To by sice mohli, ale toho znovuzvolení by do asi moc neužili, protože by pravděpodobně na jejich světě velmi brzy zaklepali pánové v uniformách. Ne vážně, na tohle jsou opravdu nějaké zákonné postupy, které nejde jen tak obejít...


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Když je před volbama, mohli by se naopak ukázat jako grandi a začít mimořádně opravovat Minskou už teď. Samozřejmě to je nenapadne, takže o důvod víc NEVOLIT číslo 3.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
To by musel přijít DÚ a zakázat tam provoz z důvodů nebezpečnosti tratě. To se ale taky nestane, protože DP zatím to nejhorší statečně flikuje.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Podle webu DPMB je prvotní odhad trvání výluky přibližně 2 až 3 týdny.

Taky myslím, že by bylo na místě celý úsek ihned vyloučit z provozu až do provedení kompletní rekonstrukce. Sice se teď jeden průšvih polepí, ale není záruka, že se to za chvíli nepropadne kousek vedle. Nicméně chápu, že je před volbama, a něco takového jako dlouhodobá výluka bez jakékoliv stavební činnosti je politicky neprůchodná.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Ono se asi čeká, až se do nějaké té kaverny, podívá část, nedejbože celá tramvaj. To si pak možná papaláši na radnici a spol. začnou klepat na hlavu, že se to mělo zavřít a překopat už dávno.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
42
02 čer 2012 19:24
Z webu dpmb.cz:
Z provozních důvodů budou některé spoje linky 3 vedeny shodně s linkou x3 z a do zastávky Burianovo náměstí.

Takže některé spoje d-3 pojedou z České na Burianovo nám. a některé přes Pisárky? No to bude pěkný zmatek pro lidi...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Pokud na úvrať bude zajíždět pouze d-x3 a d-3 bude jezdit dál přes Pisárky, pak by bylo na místě nějak optimalizovat dopravu v relaci Česká - Mendlák. 4 linky jsou v tomto úseku fakt zbytečný luxus. Třeba zrušit d-11 a případně nějak posílit d-x9.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
A podle dpmb.cz tak i zůstane. Dnešní autobusová 3 bude jen od zítřka přejmenována na X a d-x3 po instalaci úvratě na Burianově náměstí bude končit, jak už tu někdo zmínil, právě zde.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Od 15:20 došlo ke změně vedení NAD právě okolními ulicemi

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
2809
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Odpoledne mi přišel rozesílací robotí mail z Kordisu, že jezdí busy po Táboře a Zborovskou a dál jako trolejbus a na Rosického jedou z Přívratu jako okružky a staví na zastávce okružek a pak valí na Vozovna - Komín = konečná. Tak mi moc nedává smysl ta hláška se Šmejkalovou, když má náhradka stavět na zastávce Spojovací (trajfy na Zborovské hned u Tábora) a když má náhradka směrem na Českou stavět za křižovatkou s Táborem na Veveří/Minské. Tak asi tolik. Ve čtyři odpoledne jsem na České (Joštova) potkal několik kloubových autobusů, tak jsem si hned říkal, asi se něco děje.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
175
23 led 2011 03:17
V rádiu říkala tisk mluvčí ze budou stavět v noci či brzy ráno u vrat obou konecnou u kapličky. Takže x3 bude končit tam.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Doufám, že se od zítřka obnoví linka x14 v podobě autobusové NAD, přece jen by to byla podobná trasa a lidi ji mají ještě v paměti sarcastic

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
A to buďme rádi, že už není rozkopaná trať na Žabovřeské.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

85
13 kvě 2014 16:53
Morce98 píše:
Super, další přestupy...


Stejně když jedeš z Ečerky tak musíš přelízt do d-3/x3. Takhle můžeš d-1 dojet rovnou na Komín a pak se povozit NAD. A když jedeš dál tak pak přestoupíš na čáře zpátky do šaliny.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Morce98 píše:
Super, další přestupy...


Choď pěšky!

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Pokud se stane nejaka takovato udalost, mely by byt vsici radi, ze vubec nejaka ND bude a ne si stezovat na dalsi prestup a podobne.


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
Morce98 píše:
Super, další přestupy...

Máš nějký jiný nápad, jak to vyřešit?


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Před chvíli mi volali, zda bych jezdil zítra právě NAD za trojku, vzal jsem to, prej s kloubákem ale nic víc mi neřekli, nástup ve 4 a jak a v kolik a kam pojedu atd se dovím až ráno, protože to zatím nikdo neví, tak uvidíme. Zatím shání řidiče.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Mohli by to zavřít úplně a konečně začít s rekonstrukcí (ano, vím že je to nereálné, když neproběhlo výběrko...). Kolikrát se to ještě musí propadnout?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Super, další přestupy...


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Předpoklad uzavření a prací na Minské je týden až 14 dní. Pro dnešek d-3 přes Pisárky a d-x3 na Červinkovu. ND od České.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 01 říj 2024 21:14
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]