Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 21 z 62    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 62  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

84
13 kvě 2014 16:53
Jelikož sem při DoD v Pisárkách zaváhal, tak bych se chtěl zeptat někoho kdo má doma starý typ označníku s zelenýma šipkama označující směr jízdy (rovně, vpravo, vlevo) jestli by byl tak hodný a vyfotil mi je tak, abych je mohl použít jako textury? Poslat stačí v PM. Díky


Offline
Uživatelský avatar

6962
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Konečně jsem viděl malý ELP na živo - a upřímně jsem doufal v něco trochu většího, než je onen malinký displej. Stačí pár dioptrií a člověk musí přijít opravdu blízko.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Zrovna zastávka Krásného je v případě mimořádností odříznuta i od NAD, která jezdí již výhradně objízdnou trasou po Táborské a Bělohorské, takže tam je ELP určitě na místě

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Elpy ovšem pokryjí mimořádnou situaci. To papír, který je někde v zásobníku tiskárny asi těžko zvládne..


Offline
Uživatelský avatar

535
28 črc 2013 14:13
Tak tam dají papír(fungovalo to tam vždycky, když byla výluka). Na tom papíře přece bylo napsáno, od jakého do jakého data a kde se najde náhradní doprava.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
A jak se dozvím, že mám jít na most? Vyčtu to z kávové sedliny, rozlité po nástupišti?


Offline
Uživatelský avatar

535
28 črc 2013 14:13
Nevím, jaký smysl mají ELPy na Krásného, když na mostě je dobré dopravní spojení? Asi rok zpátky jsem jim napsal, proč to není na dalších zastávkách a napsali mi, že to dávají na zastávky, kde je dobré dopravní spojení. Ale na Krásného je, tak to nechápu.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Na Masarové si to nevybavuju ale na Kotlanové panely fungovaly už minulý týden.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
176
01 lis 2010 18:43
Brno-Líšeň
Na Krásného jo, ale Masarova a Kotlanova to má ode dneška. Nebo minimalně včera ráno ještě nejely.


Offline
Uživatelský avatar

243
02 zář 2014 12:02
Brno
Ty už jsou v provozu pár dní i na krásného.


Offline
176
01 lis 2010 18:43
Brno-Líšeň
Postřeh z Líšně - malé ELPy jsou v provozu.


Offline
Uživatelský avatar

84
13 kvě 2014 16:53
Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte někdo jaký font se používal na starším označníku? Hledal sem ale jediný co se mi podařilo najít se týká IDSJMK označníku. Díky


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Pro představu, jak automat vypadá:
http://www.praha.eu/jnp/cz/doprava/mhd/ ... ty_na.html


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Chtěl jsem napsat, že jsou na nástupištích na Hlavním nádraží (1. kolej a mezi 2.a 3. kolejí) nové automaty na jízdenky. Ale už to tu proběhlo.

Moje postřehy:
1) Dotyková obrazovka se hůř ovládá než tlačítka. Je strašně nízko. Navíc se bojím životnosti, než to nějakej debil zlikviduje.
2) Opět automat neumí všechny druhy jízdenek. Marně jsem hledal celodenní celosíťovou jízdenku (mimo 100 a 101). Nechápu v čem je problém, když už není omezen počtem pozic (tlačítek).
3) Chválím možnost platit bezkontaktní platební kartou. Přiblížili jsme se civilizovanému světu. A bezdomovci nebudou mít co vybírat (vím, že je to pořád i na mince).

Osobně by se mi spíš líbilo, kdyby na současné automaty jen dodělali čtečky bezkontaktních karet.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Já vím moc dobře, co to je (pracuju s tím)... a pro ty, kteří to neznají, jsem snad přihodil odkaz, aby si o tom mohli něco přečíst.. Takže to předvádění je naprosto zbytečné :-k


Offline
Uživatelský avatar

535
28 črc 2013 14:13
No ne, že se to takhle jmenuje(vlastně říká).


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Co tím básník chtěl říci? ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

535
28 črc 2013 14:13
To není ovladač, ale "VPNka". Doufám, že ti to nevadí, že tě opravuji.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
ad ovladač nevidomých: http://www.apex-jesenice.cz/tyfloset1.php?lang=cz


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
to je opravda


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ty hlasovky fungovaly jen pár dní, co jsem slyšel. Ochranka zmizela spolu s odpočinkovou místností řidičů, když tam byla úvrať a ještě se nejezdilo až dolů na Mifkovu.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Bydlel jsem na Jirove 15, to je hned nad zastavkou a hlasic jsem nikdy neslysel, zato tabla, ty fungovaly roky, presne jak zde bylo zmineno, pak nekdo rekl ze se bude setrit a zrusil ochranku a pak hodne rychle, ale opravdu hodne rychle doslo k totalni devastaci zastavky kde prestalo fungovat uplne vsechno, pak nekolik pokusu o opravu,ale bez ochranky v podzemi a bez funkcnich kamer je to na nic, soucasny stav zname.


Offline
Uživatelský avatar

6962
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ReZ: tuším, že na dálkový ovladač, který mj. zapíná také semafory (zvuk).


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tam byl problém, že fungoval i hlasový hlásič a lidi to rušilo. Když co tři minuty hlásí do celého sídliště furt to stené, že pojede tramvaj číslo osm směr Hlavní nádraží, Starý Lískovec, tak to dlouho nevydrží. Buď někdo vezme cihlu nebo zavolá na radnici. Naštěstí radnice je za rohem, je to rušilo taky, tak to vypnuli. Časem se ale bohužel zrušila ochranka a celý prostor zastávky, včetně těch panelů, nechutně zpustl. Do podoby blee
Když už se ty panely budou obnovovat, měly by být propojeny i s nadzemními a zobrazovat nejen šalinu, ale i busy a NAD. Pak mají smysl. Hlasové hlásiče jen pro nevidomé s těmi jejich ovladači (Cracatit jistě objasní, jak to zapínání na výzvu fachčí).

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
po otevreni podzemni zastavky pak asi nekolik let fungovaly na vybornou...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1542 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 62  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 20 zář 2024 19:46
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]