Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 35 z 76    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 76  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
V prokladu s klasickými šoto-zpátečnickými názory

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Je to uzavřené, teď se tady řeší jenom šotosny.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

336
20 pro 2010 23:08
Brno-Bystrc
Copak trolejbusy nemají být 31Tr (SOR) ? Já myslel, že už to je uzavřené..


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Aby se nepřihlásil třeba SOR s čínskou kastlí Shenfeng, to by teprve byla zábava.


Offline
Uživatelský avatar

2631
13 črc 2009 13:42
Já jsem to myslel spíš tak, že by se např. Škoda nebo Cegelec přihlásil do nějakého výběrka na trolejbusy s trolejbusy s kastlí MB Citaro.


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Z tohoto pohledu nelze upřít smysl pro originalitu VYDOSu nebo ČADu Blansko. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Taky si myslím, že není třeba být ve všem originální. Navíc ten nátěr by měl být v prvé řadě jednoduchý, aby se dal, v rámci možností, snadno a levně lakovat, a následně opravovat.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Proč je potřeba být za každou cenu originální? Když se tak kouknu na tramvajové unifiky v Plzni (příliš se mi nelíbí, ale tam je za nimi aspoň příběh) nebo v Ostravě (do modra), furt mi přijde, že k těm městským prostředkům ta červená prostě patří víc... Co do originality autobusů, myslím, že by docela dobře vypadala úprava ve stylu 2330, ale s tím zase spousta lidí souhlasit nebude :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Úplně špatný není, ale jak píše abcde, není originální. A taky záleží na konkrétním vozidle, třeba na Poršetry se podle mě nehodí, však na nich taky jakákoliv CVR vypadá líp.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Podle mého názoru je současný unifik dobrý, a není třeba ho měnit.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
101
13 zář 2007 19:58
MartinV píše:
To bych zase neviděl tak černě. Trochu se to vzdáleně podobá městskému znaku, i když v tom případě by bylo vhodnější mít více užších proužků (byť třeba jen o 1).


Nj., třeba salzburské Trollino počtem a pořadím proužků věrně kopíruje náš znak :). Ale já bych byl ještě odvážnější. Vypsal bych otevřenou soutěž (ale opravdu otevřenou, ne jak je u nás zvykem). Prostředky MHD jsou silným městotvorným prvkem, jsou všude na očích a vhodně zvolený unifik může město úžasně oživit. Ostatně komerčním subjektům na vozech město prostor k reklamě poskytuje, ale tam, kde by mohlo mít reklamu (moderní kvalitní unifik) samo nas sebe, má jen do značné míry fádní neoriginální (shodný s jinými provozy) nátěr a samolepku s logem.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
tak to nehrozi,ale DP v Segedu dokazal, ze kdyz se chce, tak to jde a ono jim to funguje.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Jedině, že by se přihlásil sám dopravní podnik v Segedínu... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
xxx: To asi těžko, když ty trolejbusy de facto nevyrobil Mercedes, ale dopravní podnik v Segedínu.


Offline
Uživatelský avatar

2631
13 črc 2009 13:42
No a hlásí se MB do výběrových řízení na trolejbusy?


Offline
5
19 dub 2010 19:23
colt274 píše:
A v Praze před nějakou dobou vyhrál SOR nad Mercedesem ne cenou, ale pětiletou zárukou místo dvouleté (alespoň tak jsem to od Cajzlů slyšel), samotnou cenu stlačil Mercedes pod SORku, a to i s Citarama a ne jen s Connectama, záleží taky na množství...

Sorky v Praze mají záruku 2 roky, naopak dříve dodaná várka Citelisů měla 5.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Okupanti ukrajiny na svých stránkách odkazují dokonce 6 kusů "trajfCitar". Pak se ještě dvě překopávky potulují ve Gdyni. No jo zaspal jsem dobu :)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Ta Citara jsou v Szegedu v počtu minimálně 5: T-860 - T-864. Všechno jsou to původní autobusy, které v Szegedu přestavěli na trolejbusy. Stejným způsobem tam na trolejbus přestavěli i jedno Volvo.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Těch Citar ve Szegedu je víc? Já měl za to, že tam jezdí snad jedno nebo dvě, přičemž to jedno bylo po dost slušné nehodě a původně bylo/y dvoudéřové.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
je to taky predelavka z busu...v tomto je Szeged dost dobrej a hodne jim fandim..


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
b1: Super, byl jsi rychlejší, už jsem chtěl fotky hledat :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3742
08 čer 2005 23:12
xxx píše:
Tak mě napadlo, byl by MB schopen vyrobit trolejbus, resp. kastli pro něj?

Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
xxx píše:
Tak mě napadlo, byl by MB schopen vyrobit trolejbus, resp. kastli pro něj?


V Szegedu jezdí Citara jako trolejbuy. Někde mám i fotky, jak jsem tam byl. Akorát teď si nejsem jist, zda to není jen jejich specialita a není to předělaný bus (jako 21AB, které tam překopou na 21Tr). Ale je to každopádně povedené.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
abcde píše:
...Je sice smutnou pravdou, že v Brně se to stejně zase doku.ví tím příšerným (post)bolševickým unifikem, ale i tak...

To bych zase neviděl tak černě. Trochu se to vzdáleně podobá městskému znaku, i když v tom případě by bylo vhodnější mít více užších proužků (byť třeba jen o 1).


Offline
Uživatelský avatar

2631
13 črc 2009 13:42
Tak mě napadlo, byl by MB schopen vyrobit trolejbus, resp. kastli pro něj?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1890 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 76  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 06 říj 2024 01:37
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]