Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 185 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Jiricek píše:
Viděl jsem. Nevíte, co se stalo, když tam stál dispečink, záchranka a poté kolem 16:00 i dodávka policie?


Jak 3227 dopadla?

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Mr. Black píše:
3227 měl nehodu na Vlhké.


Viděl jsem. Nevíte, co se stalo, když tam stál dispečink, záchranka a poté kolem 16:00 i dodávka policie?


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Dny bez nehod bývají spíše výjimečné, takže se to dá předpokládat..


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Neměla dneska odpoledne nehodu nějaká šalina? Na Lidické mezi Antonínskou a Pionýrskou bylo směrem do Kr. pole nějaký rozbitý auto a vypadalo hodně rozbitě, snad od šaliny, těžko říct, bylo to asi naproti tomu domíchávači betonu, co stojí u bývalé Snahy, kterou strhli a kde se teď staví nová budova.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
3227 měl nehodu na Vlhké.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
A zhruba o půl jedenácty byli hasiči u Husitské. Nějaká madam skončila ve vyhýbce před jednokolejkou.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Vypadá to, že to nebyl žádný minibus od DPMB.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
limbus: Taky jsem zkoušel vložit ten odkaz a ukázalo se to stejné jako tobě.


Offline
89
24 čer 2011 15:16
Copak se komu stalo, že k tomu museli hasiči?
http://www.firebrno.cz/modules/incident ... php?filter[id]=157336062&district_id=3702

EDIT: chjo - nejde mi vložit odkaz. Prostě: včera 21:38 v Řečkovicích na Hradecké technická pomoc-odstranění nebezpečných stavů-Technická závada minibusu.


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Co jsem slyšel od dispečerů, tak by to měla být oprava na pár hodin, ale ti mohli jen tak něco žbleptnout.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A vracelo se jízdný? Nebo osazenstvu už to bylo po pár škopkách jedno?
Pokud v so nevyjede, kde budeme zahajovat šotopívojízdu?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Při dnešních ohňostrojích večer v centru umřela pivní tramka 1018 a musela být potupně odtažena do vozovny. Snad bude o víkendu ne velkou slávu zase fit.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
M píše:
Vubec nechapu co lidi vede k temto socialnim sitim...nevidim v tom zadne plus, asi su divnej nebo nevim.

OT
Tak především komunikace s lidmi, jelikož ICQ, spolužáci, atp. jsou už téměř "po smrti" (a je to jednodušší než email, a levnější, než mobil). No a pak taky přístup k fotkám z akcí.. Pokud tohle nepotřebuješ, bonus pro tebe :D /OT


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
Facebook je medium jako jakékoli jiné. Někdo nemá přístup k televizi, někdo nemá přístup k internetu, někdo nemá přístup k mobilu, někdo nemá přístup k facebooku. Kdybych upozornil na pořad v televizi, nenesu odpovědnost za to, že ji nemáte, a necítím žádnou povinnost tady pak obsah programu sdílet jinak.. S facebookem je to podobně. Pamatuju si, že se podobné diskuse vedly koncem devadesátých let ohledně těch kteří měli/neměli mobil. Odkaz jsem linknul z profilu kamarádky, mea culpa že jsem neověřil, zdali jde o odkaz veřejný či nikoli. tak jak tak, obrázek už byl odstraněn, nezobrazuje se ani mě. Za komplikaci se tedy omlouvám.

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Mauricio píše:
který jsem neviděl leta, tak jsme zase navázali kontakty

Kdo se o mne léta nezajímá, tak tomu do zadnice nepolezu tím, že si ho přidám na FB. Máme mobily, maily, dopisy... Možností jak navazovat kontakty je plno.


To jo, ale pokud jak na sviňu nemáš kontakt mobilní, majlový, psací adresu, ale máš fb a tam můžeš, ale taky nemusíš dohledat, proč to nezkusit. Přesně tak, možností navázat kontakty je plno, a tohle je jedna z nich.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nejste trochu mimo mísu, řeč byla o tom, aby si morgul uvědomil, že jeho informace (a tím i celý příspěvek) je k ničemu, když si ji nemůže ani člověk s Ksichtoknihou, natož bez ní, prohlédnout


Offline
Uživatelský avatar

50
24 zář 2004 16:39
Je vtipné, že paní Ing. zmiňuje v článku o výluce do Komecu tramvaje 9 a 12 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Asi jí to ještě neřekli, že 9 už nee sarcastic

k.ondra89 píše:
Vrátil bych se zpět k tématu. V aktuálním zpravodaji DPMB se objevily bližší informace k letním výlukám.

Mezi zastávkou Stránského a jundrovským trojúhelníkem bude použita stejná sestava svršku jako v Komárově a na Hlinkách. Tzn. kolejnice 49E1, betonové pražce B03 a pružné upevnění. Jen na mostě budou použity pražce dřevěné. Zároveň dojde k rekonstrukci mostu, která bude zahrnovat jak vrchní tak spodní stavbu mostu.

Na komárovské trati bude obnoven úsek Zvonařka - křižovatka se Svatopetrskou. Použity budou velkoplošné panely DZP, a žlábkové kolejnice NT3. V části úseku budou použity užité panely z Milady Horákové. Zákryt trati pak bude z asfaltového betonu. Zároveň dojde k úpravě oblouků, takže bude zrušena potkávačka u Škrobárny.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
který jsem neviděl leta, tak jsme zase navázali kontakty

Kdo se o mne léta nezajímá, tak tomu do zadnice nepolezu tím, že si ho přidám na FB. Máme mobily, maily, dopisy... Možností jak navazovat kontakty je plno.


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
M píše:
taky nemam "fejs" a ziju a zatim ho nepotrebuju a ani neuvazuju o tom, ze bych si neco podobneho poridl a pokud nekdo nechce fotky davat do klasicke galerie ci je bezne nahrat treba na forum a chce se pochlubit jen tem kdo je prihlasen, at si je necha. Vubec nechapu co lidi vede k temto socialnim sitim...nevidim v tom zadne plus, asi su divnej nebo nevim.


Hele, to jsem si před časem říkal taky, ale ono už je tu tolik lidí a různých komunit, i ohledně mhd, že není na škodu tu být taky. Sám jsem tu našel spoustu kamošů, který jsem neviděl leta, tak jsme zase navázali kontakty, ale i informací třeba ohledně mhd je tu mraky, že je škoda je nevyužít. A je pak vyloženě na tobě, jak se svým fb účtem naložíš.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
ReZ píše:
ty nemáš "fejs"? tak si nepočteš a neprohlídneš! ale má to i svá pozitiva, nemůžou tě šmírovat... sarcastic
btw: mě to píše to stejný...


No, ještě jsem nezaznamenal jakoukoliv pozitivní věc, ke které by mi KSICHTKNIHA pomohla - tedy kromě šmírování...
Proto ji nepoužívám. :dancing:


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
taky nemam "fejs" a ziju a zatim ho nepotrebuju a ani neuvazuju o tom, ze bych si neco podobneho poridl a pokud nekdo nechce fotky davat do klasicke galerie ci je bezne nahrat treba na forum a chce se pochlubit jen tem kdo je prihlasen, at si je necha. Vubec nechapu co lidi vede k temto socialnim sitim...nevidim v tom zadne plus, asi su divnej nebo nevim.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tady nejde o to, zda má nebo ne, ale že práva veřejného sdílení tady nejsou.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
ty nemáš "fejs"? tak si nepočteš a neprohlídneš! ale má to i svá pozitiva, nemůžou tě šmírovat... sarcastic
btw: mě to píše to stejný...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
morgul - odkaz pravděpodobně jen pro členy skupiny, hláška:
Stránku, kterou jste chtěli navštívit, momentálně nelze zobrazit. Je možné, že je dočasně nedostupná. Platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela, nebo k zobrazení této stránky nemáte přístupová oprávnění.


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Jiricek: Co by se stalo? Celkem běžné pondělí ráno. Parkoviště od Olomoucké přes Křenovou až na Koliště. A k tomu zavřená Špitálka. :mrgreen:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: mnadenicek a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 10:29
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]