Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 186 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
Spletl jsem si vůz. Byl to 2366.


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

536
28 črc 2013 14:13
2386 lítá na a-9. Co se děje? Navíc dlouho nejely spoje v tuhle dobu. V 8:44 měl odjezd spoj, jel až 8:58. Podle irisu šaliny stály v Židenicích u zastávek Geislerova, Buzkova, atd. Nevíte, co se stalo?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Aha :-) Tyhle místní názvy mi nikdy nic neříkaly. Dík.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Zastávka Kovářská na Dornychu.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
U Škrobárny? Kde to je?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Vrátil bych se zpět k tématu. V aktuálním zpravodaji DPMB se objevily bližší informace k letním výlukám.

Mezi zastávkou Stránského a jundrovským trojúhelníkem bude použita stejná sestava svršku jako v Komárově a na Hlinkách. Tzn. kolejnice 49E1, betonové pražce B03 a pružné upevnění. Jen na mostě budou použity pražce dřevěné. Zároveň dojde k rekonstrukci mostu, která bude zahrnovat jak vrchní tak spodní stavbu mostu.

Na komárovské trati bude obnoven úsek Zvonařka - křižovatka se Svatopetrskou. Použity budou velkoplošné panely DZP, a žlábkové kolejnice NT3. V části úseku budou použity užité panely z Milady Horákové. Zákryt trati pak bude z asfaltového betonu. Zároveň dojde k úpravě oblouků, takže bude zrušena potkávačka u Škrobárny.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Tak v náhledu vidím, že jsem byl předběhnut, ale pošlu to stejně, jsou tam i odkazy.

Mauricio píše:
Nj, od doby, co auta dělaj vše za řidiče a jsou "bezpečnost" sama, nějak přibývá úmrtí při autonehodách.

Zdroj? Úmrtnost na silnicích dlouhodobě klesá, jak v ČR, tak v rámci EU.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Uf, to jsem zase jednou rozpoutal něco, co jsem nechtěl.
Ale jinak - jednotná metodika EuroNCAP dnes poněkud zaspala dobu. Nicméně ve své době se mimo jiné právě díky ní odehrál masivní posun v bezpečnosti. Systém pohlcování nárazů se velmi změnil k lepšímu.

Jinak počty mrtvých už asi 10 let ustavičně klesají, oproti roku 2003 je loňský počet mrtvých ani ne poloviční. A to jsou v tom započítáni i chodci, cyklisté, motorkáři apod.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
EURONCAP je totální hloupost. Auto dostává hvězdičky i za takové věci jako signalizace nezapnutých pásů. Dělá to však auto samo o sobě bezpečnějším? Ne...

Faktem je, že spousta lidí se třeba zabije v Superbu. Znamená to, že je to málo bezpečné auto? Ne, jen ti lidi v tom jeli tak rychlle, že pak už jsou nějaké ochrany spíš k ničemu než k něčemu... Je jedno čím jedete, ale ve 150 nabrat strom je konečná...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
EURONCAP to je zase jiné téma. Podle mého názoru to hodnocení ztrácí vypovídací hodnotu. Výrobci se metodice přizpůsobili, protože 5 hvězd je dnes nutný standard, ale stačí jiný náraz, než podle metodiky EURONCAP, a průšvih je na světě. Viz třeba američané, kteří při testech používají menší čelní překrytí.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nj, od doby, co auta dělaj vše za řidiče a jsou "bezpečnost" sama, nějak přibývá úmrtí při autonehodách. Jestli ono to není taky o tom, že každej spoléhá na to, že má "to auto s padesáti hvězdičkama a to říkalo NCAP tak to je pravda" a ještě ideálně v kombinaci se "zimními pneumatikami, jak na ně byla v televizi ta reklama, že dokážou i nemožné a jsou superbezpečné." Pak přijde první krizovka a ovladač volantu neví, co dělat. A mimo to, je super, že když se vyválím s moderním autem v poli při 200 km/h pětkrát přes boudu, autu se celkem nic nestane, ale já budu mít stejně mozek na místě močového měchýře, srdce na místě plic a žaludek na stropě. Nicméně pokud se bojíte, že umřete sami, staňte se řidičem autobusu, hlásala tuhle nějaká reklama :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
mceza píše:
Proto jezdím žigulíkem, umřu jako chlap.


sarcastic #-o

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Proto jezdím žigulíkem, umřu jako chlap. Ve 140 umřete v každém autě...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
johnny05 píše:
Auto je na odpis. Ovsem, ukazalo se, ze Rapid je docela kvalita. Nikomu se nic nestlo!


Pokrok, který bezpečnost učinila v uplynulých letech, je prostě fascinující. Viz https://www.youtube.com/watch?v=qBDyeWofcLY (a to je ten Renault konstrukčně z roku 2004)


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
johny05: a co ti dispeceri s tim delali ze to rozmlatili?


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Radek Havlík píše:
Ad dispečink: Jednalo se o vůz 6246, vůz má docela solidní díru u druhých dveří. Osud má hodně nejistý.

Auto je na odpis. Ovsem, ukazalo se, ze Rapid je docela kvalita. Nikomu se nic nestlo!

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Cracatit píše:
Asi před hodinou jsem si všiml, že na lince 25 poletují záložky, tři směr Novolíšeňská a nějaký 74xx (asi 50011) valil na Osovou. Copak se stalo, nějaká nehoda? Vypadá to na větší problém, někdo se na totéž ptá i v diskusi Trolejbusy 24Tr/25Tr... Díky za odpověď.

Pretrzeny vedni na Uvoze.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Asi před hodinou jsem si všiml, že na lince 25 poletují záložky, tři směr Novolíšeňská a nějaký 74xx (asi 50011) valil na Osovou. Copak se stalo, nějaká nehoda? Vypadá to na větší problém, někdo se na totéž ptá i v diskusi Trolejbusy 24Tr/25Tr... Díky za odpověď.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7290
27 úno 2010 07:40
To je bohužel obvyklý případ platnosti zákona schválnosti.


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Škoda, že je to jeden z těch nejnovějších vozidel dispečinku tady v Brně.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Ad dispečink: Jednalo se o vůz 6246, vůz má docela solidní díru u druhých dveří. Osud má hodně nejistý.

_________________________________
RH.


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Hm, tak tím hůř, že se ten kousek opravil jen dočasně kolem Kartouzské, asi už tehdy počítali s tím, že jednoho krásnýho dne dojde na generálku celé třídy od Pionýrské až po Semilasso. Jinak k tomu borcovi na nárazníku, celkem se divím čumilům, co jeli za busem, že někdo nevolal benga (ty státní).

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
chat-maniac píše:
Další Darwinův kandidát, škoda, že do protivky nejela šalina nebo nebyl po cestě sloup.

A aby těch kandidátů nebylo málo, tak se po Brně vozil muž na nárazníku trolejbusu. Ostatním řidičům mával

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Dnes kolem 18 prý bouralo jedno z dispečerských aut někde na Skáceloví. Co jsem četl na FB, tak je ta nehoda vážná, má někdo nějaký info?

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 10:16
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]