Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 29 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Další
Autor Zpráva
Offline
1591
18 led 2009 10:06
Až na to, že OBI už tam nějakej měsíc není... Teď je tam Uni Hobby. ;-)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
xcav8 píše:
Ano, nebudeme přece dělat hobbymarketu reklamu. sarcastic

Ano, nebudeme přece dělat konkurenčnímu hobbymarketu reklamu. sarcastic

Já bych tam slovo OBI nechal. Je to velmi výstižné, každý ví, narozdíl od parkoviště na začátku ulice U zoologické zahrady, kde ten kšeft je. A nejde o skrytou reklamu.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2497
28 lis 2007 23:00
Brno
Ano, nebudeme přece dělat hobbymarketu reklamu. sarcastic

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Formulaci jsem upravil.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Citace:
Před 66 lety

23. 5. 1948
Prodloužení tramvajové tratě z Komína do Bystrce (k dnešní prodejně OBI)

Já bych napsal:

... do Bystrce do původní smyčky na levém břehu Svratky (dnes parkoviště na začátku ulice U zoologické zahrady)


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Já vím, ale pro někoho, kdo v tomto se nevyzná, může být menší problém :-)


Offline
Uživatelský avatar

84
13 kvě 2014 16:53
Řekl bych, že pro většinu je to OBI, stejně jako Rondo.


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
K výročí:
Citace:
Před 66 lety
23. 5. 1948
Prodloužení tramvajové tratě z Komína do Bystrce (k dnešní prodejně OBI)

Od srpna loňského roku je to Uni Hobby :-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Opraveno.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Ještě k aktualitě, "Baterie jsou uloženy celkem ve 3 boxech, z nichž jedna se nachází za kabinou řidiče." -- neměl by se za řidičem nacházet "jeden" box?

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Chybka v aktualitě o elektrobusu:
od soboty 22. břena bude nasazován na běžné linky DPMB.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Eda píše:
Opraveno.

Správně je: KLÁTILA... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Opraveno.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
V aktuální tramvajové aktualitě je překlep. Manil píše, že se 1702 KRÁTILA do provozu. :-)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
+ dva páry spojů DPMB o víkendu do Jinačovic (ráno 390+391 a odpo 392+393)

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
354
11 pro 2011 19:39
Snad poslední příspěvek k tomuto tématu:
Myslel jsem to celé tak, že, dle mého názoru, by to tak logicky mělo být - to M v názvu MHD přece znamená městská... Ano, je to tak i v jiných městech, takže tato logika, zde jde stranou. Argumenty, které zde padly uznávám a vše nasvědčuje tomu, že bez toho, aniž by MHD vyjela za hranice území města to nejde. Prosím, nechme už toho :-)


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Máš pravdu, doteď jsem to nevěděl a je to jediný :)


Offline
Uživatelský avatar

3093
29 srp 2009 19:30
Ad a302:
Není pravda. Od změnového termínu má v PD ráno i spoj do Jinačovic a zpět (a možná i něco víc).

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3737
08 čer 2005 23:12
Jirka R. píše:
základní myšlenka IDS je, dojet na okraj města regionálkou a pak pokračovat MHD. Tak z toho jsem vycházel.

Můžeš nám vysvětlit, kde se v té myšlence nachází něco o rozdělovaní dopravců podle území?

Navíc tím okrajem se myslí přestupní místo na kapacitnější způsob dopravy, jako třeba Královo Pole nádraží, Zoo nebo Modřice. Rozhodně ne tak, že by autobus přijel na hranici území města Brna a tam by vysypal cestující, aby přesedli do jiného autobusu. A jak už jsem naznačil, rozhodně nezáleží na tom, jaký subjekt bude provozovatelem toho autobusu.


Offline
Uživatelský avatar

852
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Jirka R. píše:
Spy:
Jinými slovy, proč musí jezdit na těch 302, 303 i DPMB, když linky jedou mimo Brno? Tam nevidím logiku... Prostě ať si DPMB zůstane pouze v Brně :mrgreen:

Na 302 DPMB jezdí jen spoje, které končí v Kníničkách (které jsou ještě v Brně) :-)


Offline
354
11 pro 2011 19:39
ReZ + Spy:
Někdo mi tady už dříve psal, že základní myšlenka IDS je, dojet na okraj města regionálkou a pak pokračovat MHD. Tak z toho jsem vycházel. Taky jsem nemyslel, aby spoje linek mimo Brno nezastavovaly v zastávkách na území Brna. Když už teda regionálka jede, dejme tomu na Zvonařku a projíždí kolem zastávek MHD, tak proč toho nevyužít? Lidi nebudopu muset čekat MHD a bude to pro ně rychlejší a jednodušší. Určité provázanosti těchto dvou systémů se nebráním...

Prostě linky vedoucí výhradně po území Brna by byly obsluhovány DPMB a linky vedoucí z území Brna dál po území kraje (mířící z Brna ven), by byly obsluhovány ostatními dopravci (viz třeba linky od ZOO). Vše to vychází z první věty tohoto příspěvku...

Systém IDS má štětsí, že o tom nerozhoduju... (to bych už asi nebyl mezi živými) :-?


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Jirka R.: Je to přesně, jak píše ReZ, tím bys popřel tu úplně základní myšlenku IDS. Jak bys to technicky řešil? Na lince 303 spoje DPMB vedené od Zoo na Mečkov, kde by se přestupovalo na ČSAD Tišnov? A jak by k tomu pak přišel kraj, když Mečkov, byť oficiální název zastávky je Veverská Bítýška, rozcestí Mečkov, je fakticky obsluha části Brna? :)

Vlastně sis na to odpověděl sám, když ses ptal, proč ona 163 ukončená v Křižínkově nejede až do Bíteše. Kromě oběhu vozidla, který správně napsal P. Haluza, je hlavní důvod jiný. Podívej se, kudy vede krajská hranice a proč je tedy přejezd do Deblína. To je zrovna příklad, jak by to mohlo vypadat v okolí Brna podle Tvé logiky.

Jinak prosím o přesun do vhodnějšího tématu (i naše Grammar nazis).


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Jirka R. píše:
Prostě ať si DPMB zůstane pouze v Brně.

O.K. A pak zrušme d-2 do Modřic, t-31 do Šlapanic, a-75 do Bílovic, apod.
No to se nám potom ten dobře navržený systém IDS rozsype jako domeček z karet. #-o
Pak když budeš stát na zastávce směr centrum, kde zastavuje 1-99 i 100-999, Ti řidič regionálky ukáže [-X ne, ne, se mnou nejedeš, počkej si na městskou...
To chceš?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Kdyby manil napsal "pod vedením pracovníka TMB" tak to mohlo být dle pravopisu - tj "pod vedením pracovníka TMB Miloše Tlaskala podrobil"


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Fafner píše:
Toho jsem si taky všiml, ale přišlo mi, že to víc sedí na jiné části z té stránky. Ale když na to koukám teď, asi by to fakt bylo lepší bez těch čárek. Každopádně, já bych to napsal původně asi stejně :D

(jestli chce ještě někdo diskusi na toto téma, prosím pokračujte s odpovědí v tématu Pravopis v příspěvcích, a prosím adminy o přesun této diskuse tamtéž :) )

Nehodlám přejít na diskuzi o pravopisu, neboť dle mne to nemá nic do činění s pravopisem. Manil napsal "pod vedením odborného pracovníka TMB" a tak musel konkretizovat, protože odborných pracovníků je hodně a protože kustod sbírky MHD (tj odborný pracovník po staru) je někdo jiný. Proto to jméno osoby, která supluje kustoda v této záležitosti, oddělené.
Doufám, že příspěvek nebude přesunut, díky


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 20 zář 2024 00:43
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]