Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 90 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Děkuji DPMB a qwasarovi. e_smile


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
viktor1: Poďakuj DPMB a qwasarovi že to sprístupnili, ja som to len zobrazil e_smile

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Zolexi, díky za ty linky na Muzejní noc 2014.. e_smile


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Konec bude minimálně v 00:35, ale to je detail.

Sakra, ale mrzí mě, že nemám místenku na linku H, když na tom irisu vidím sedmistovku kloubák... to mohl být krásný výlet :cry:

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
479
23 pro 2013 20:28
Hrušovany u Brna
Tak to mě dostalo. biggrin :mrgreen:
Příloha:
Bez názvu.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
mceza: ok máš pravdu, o štvrtej ráno som to poriadne neprečítal :oops:

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
On ale mluvil o RISu ne o iRISU :wink:


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Mr. Black: Yep, ten revizorskej autobus som stretol aj osobne dnes :) ak je tam nastavená normálna nočná linka, tak sa to na iRIS-u zobrazí.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Ten bus co vozí revizory na noční konroly.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Mr. Black: Sorry what?

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Počkat, to mi chcete říct, že ta webová verze risu, ukazuje i ten revizorskej autobus? sarcastic

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Pokud chcete diskutovat o jízdních dobách, máme na to tady témat více než dost. Toto mezi ně napatří.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Však to je jasný, dokud se autysti nenaučí víc používat veřejnou dopravu, tyhle problémy budou....

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
To taky není řešení. Kvůli dvěma hodinám ráno natahovat jízdní doby je blbost. Nehledě na to, že jsou dny, kdy je to naprosto v pohodě (třeba o prázdninách). A delší pauzy na Úzké už jsou -- to je to, o čem jsem psal v souvislosti se SEBUSem. Delší už být nemůžou, nebylo by kam odstavovat vozy.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Upravit jízdní doby ale nikoho nenapadne.


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Však já taky netvrdím, že se to spraví, jen to, že ta rekonstrukce to ještě zhoršila. (Mluvím o zhoršení zpožďování busů, ne o zhoršení špuntu na Olomoucké, aby bylo jasno.)


Naposledy upravil P. Haluza dne 16 kvě 2014 12:41, celkově upraveno 1

Offline
1591
18 led 2009 10:06
Ty zpoždění tam bývaly už před rekonstrukcí křižovatky na Černovičkách :) Tam se to nikdy nespraví...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
2825
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Richie píše:
Kdyby jenom 5 minut :-D mezi šestou a osmou je tam jízdní řád jenom cár papíru, jak brutálně nestíhají.


On tomu taky výrazně pomáhá zasekaný kruháč nahoře ve Slatině a odbočovací pruh na přivaděč. Ale tohle by mělo během měsíce skončit (zaslechl jsem, že snad prý kolem 15. 6. by mělo být hotovo), takže pak zůstane jen tradiční špunt na Olomoucké...

A to buďme rádi, že jeleni mají oběhy docela rozvolněné. Za dob SEBUSu bylo na lince o jedno vozidlo méně a Úzká byla spíš průjezdnou zastávkou než konečnou. Teď je aspoň šance drobné zpoždění do 5 minut vyrovnat bez následků.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
To není jen problém na a-702, ale všech linek (městských i regionálních i nezainegrovaných) projíždějících kolem 1.Brněnské. Včetně trajfů. Nevím, kde se to začíná štosovat, jezdím trajfem opačným směrem. Fronta bývá často až nahoru k té mimoúrovňové křižovatce u krásného.
Výsledkem je to, že se tvoří vláčky dvou až tří za sebou jedoucích trajfů a tudíž silné nepravidelnosti. v tomto tématu to nechci rozebírat, ale měl bych nápad, jak to (min. v otázce trajfů) řešit.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Domis píše:
Třeba na 702 je přes den naprosto normální zpoždění do 5 minut na příjezdu do Brna.

Kdyby jenom 5 minut :-D mezi šestou a osmou je tam jízdní řád jenom cár papíru, jak brutálně nestíhají.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
king666: Má to ale aj webová verzia (Nastavení > Zobrazit zastávky, a klikni na zastávku). Pracuje to s rovnakými dátami aké majú aj ELPy, takže nie vždy je to presné.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
jé, to je šikovný, díky :-) že to má i iris jsem já truhlík nezjišťoval když jsem to neviděl ve webové verzi :D
do jaké míry jsou ta data propojená s odstanicováním vozu? ukáže to že vůz teprve přijede i těsně před jeho příjezdem na zastávku, nebo se to počítá na základě nějakého "předpokládaného času odjezdu" a +/- minuta žádná míra?
(dobíhám za roh celkem často "naslepo" přesně v čase odjezdu a informace, jestli už vůz odjel, nebo mám sprintovat, případně jestli neběžet rovnou na druhou zastávku, se občas hodí už u domu :-) chápu ale, že tohle dobíhání je můj zlozvyk a spíš bych se měl naučit chodit včas :D)

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
1087
09 lis 2006 18:16
Nebo oficiální zdroj, i když se s ním dobře nepracuje
informace zde: http://www.idsjmk.cz/wap.aspx
samotná "aplikace" zde: http://www.idsjmk.cz/odjezdy


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
king666: konečne rozumný a konštruktívny názor :applause:

Aktuálne odjazdy z danej zastávky: iRIS to má už aj teraz, ale 50% času je to nefunkčné kvôli nedostupnosti dát. Ale už čoskoro by to malo byť vyriešené a odjazdy by mali fungovať na všetky zastávky IDS JMK:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

639
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
u údaje +/- je taky trochu zavádějící to, že při odjetí načas je hned člověk po odbavení +2 když je příští zastávka dál a srovná se to zase až jejím odbavení v čase 0 (pokud si to dobře pamatuju?) --> lidi co by údaj o zpoždění používali k peskování řidiče by ho dost pravděpodobně neuměli ani správně interpretovat

osobně by se mi líbilo, pokud by šlo v nějakém menu po vybrání zastávky zjistit čas do příštích dvou až tří odjezdů vozidel z dané zastávky seřazené podle toho jak se vozy opravdu seřadily v závislosti na reálných datech (hlavně abych poznal jestli jsem na zastávku doběhl včas nebo jestli už vůz odjel), jsem dobíhač, přiznávám, a vidět, jestli jsem měl štěstí a díky zpoždění vozu jsem doběhl ještě včas, nebo už je minutu pryč protože odjel na čas a já ho neviděl, je pro mě docela cenná informace (obvykle mám na výběr z více tras a pokud vím že mi spoj ujel, automaticky se přesouvám k ostrůvku s alternativní trasou)...
--> jř který by před odstanicováním vozu ze zastávky ale po čase odjezdu ukázal místo času odjezdu něco jako "co nevidět to přijede, ještě to neodjelo" by se možná dal po rozumné dohodě zakomponovat i bez zobrazování +/- (že by bylo v datech ale na základě dohody s provozovateli aplikací by se to nezobrazovalo ale pouze vyhodnocovalo pro tento účel)? pokud někdo takové zobrazení používal pro dopočítávání zpoždění tak by šlo o člověka který by si to podle zastávkového jř dopočítal i z dnešního stavu a pokud jde o to, že v datech by bylo +/- i když by se nezobrazovalo, běžný člověk se stejně k datům nedostane a je odkázaný na jednotlivé aplikace takže by to možná nebyl až takový problém...?

jinak že bych ale potřeboval po kliknutí na konkrétní vůz vidět že má tolik a tolik zpoždění, to si myslím že pro běžného člověka nemá až takové využití... a některým diskutujícím se trochu divím, protože osobně jsem rád že taková data jsou k dispozici a doufám a věřím, že většina která toto oceňuje (bez toho aby o tom každý den psala na fórum) je v povědomí kompetentních lidí zapsaná lépe než těch pár lidí co tu občas neví co by ještě chtěli zobrazovat dalšího (nejlépe co nejdřív potom co se povede něco zlepšit aby si kompetentní řekli "proč se s tím vůbec otravuju")...
osobně touto cestou jakožto člověk který tuto aplikaci používá pro běžný provoz a kterému často pomohla kompetentním osobám děkuji a doufám, že se to přičte na stranu podnětů které člověku trochu udělají radost za vynaložené úsilí :)

ad časy odjezdů nejbližších ze zastávek, dá se to někde na netu najít už teď? je možné že popisuju něco co už funguje, matně si vybavuju že je nějaký odkaz který najde nejbližší odjezdy ze zastávky, ale nejsem si jistý jestli je propojený s risem nebo jde jen o časy dle jř (nevím jak moc chytrá jsou příslušná zdrojová data a jestli po uplynutí odjezdu dle jř nezačnou spoj "ignorovat")...

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 04:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]