Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 91 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Rorschach píše:
Zpoždění? Na to jsou dobří experti na lince 302. Už neřeším řidiče, ale píšu na Kordis vždy s časem, datumem, spz.

A nejsou to třeba spoje, které čekají v Kuřimi na nějaký přípoj? Nehledě na to, že mohou být v Jinačovicích a Rozdrojovicích dost našlapaný jízdní doby a nástup 10 lidí tak sám o sobě zabere tak 40s. Třeba na 702 je přes den naprosto normální zpoždění do 5 minut na příjezdu do Brna.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
IvanM píše:
Navíc mám smartphone s neomezeným připojením, takže kdykoliv můžu do 10 sekund nalistovat jízdní řád pro kteroukoliv zastávku a daný spoj si zkontrolovat.....T


Tak co furt řešíš, když jsi tak "IN"? Údaj si spočítáš a je to. Přesná data o zpoždění z RISu jsou podstatná především pro pracovníky řídící provoz, ne pro běžného cestujícího, který se spíše jen podívá, jestli něco vůbec jede a má čekat..


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Rorschach: experti, kteří to zpoždění hlasitě na celý autobus svalují na tebe. Ale tak jsou to taky jen lidi, ne bezchybné stroje.


Offline
125
06 srp 2013 22:29
Zpoždění? Na to jsou dobří experti na lince 302. Už neřeším řidiče, ale píšu na Kordis vždy s časem, datumem, spz.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
já se přiznám, že mě těší, když svým příspěvkem rozpoutám rozsáhlou diskuzi. To se mi zde většinou daří, takže je to stále dobré :-) . Mimo mísu je zde 90% z vás, jelikož jestli jste si toho ještě nevšimli, já se zde nesnažím prezentovat fakta, ale pouze svoje názory. Od toho fórum je. Já zde prezentuji, jak si různé věci ohledně MHD představuji, co bych změnil atd... Až vám tu budu servírovat chybná fakta, pak budu mimo mísu, jinak ne....

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
Někdo na mě útočí? Uvidí... biggrin

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
IvanM je sice většinou naprosto mimo mísu, ale v jednom má pravdu - téměř cokoliv se zde bere jako útok na řidiče :-|

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

3095
29 srp 2009 19:30
Tak to potom, abys nedostal přes hubu ty, protože být tím řidičem já, tak tě minimálně sjedu na tři doby.
A že máš smartphone s neomezeným připojením - jako co? Mám se z toho posadit na ##MLUVÍM SPROSTĚ##? Tvoje chování hraničí s návštěvou psychologa...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
ach, to je kouzelný....zase ta typická povaha zdejších diskutérů.....Když jako řidič jednu zastávku za výjezdem z konečné má -2, celou cestu má poloprázdný bus a přijede na konec trasy s -6, tak si myslíte co? Že na to potřebuji iRIS, abych to poznal? Asi ne, takže k výpadu na řidiče z mojí strany stejně dojde. Přijdu, řeknu mu, že je to hňup, který neumí jezdit a zase odejdu. Přes hubu mu nedám, i kdyby si to třeba zasloužil, ke psaní přihlouplých stížností se snižovat taky nebudu.....Vy si jako myslíte, že si zpoždění dle jř nedokážu vypočítat? Navíc mám smartphone s neomezeným připojením, takže kdykoliv můžu do 10 sekund nalistovat jízdní řád pro kteroukoliv zastávku a daný spoj si zkontrolovat.....To zobrazování zpoždění na iRISu je de facto www.jrbrno.cz propojené s iris.bmhd.cz a vy na tom zase hledáte záludnost :D občas mě bavíte, fakt...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Aha, to jsem nějak nezaznamenal; vyzkouším, díky.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
marecek.00: Ale to v mobilu mít můžeš. Všimni si QR kódů na zastávkách, stačí je naskenovat a naskočí ti stejné info, jako na ELPu.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Tentokrát si dovolím nesouhlasit zase já. Řekl bych, že jsem tu asi tak ten poslední "šotoonanista", ale kdybych mohl v mobilu mít totéž, co se zobrazuje na ELPech, tj. reálný čas odjezdu, ocenil bych to. Zaprvé v tuto chvíli žádná z mých běžných zastávek ELPem nedisponuje a mimo to jsou na některých místech (zejména Česká) tak malé, že na nich svůj spoj stejně nenajdu, pokud už není málem na dohled.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Myslím si, že některé funkce RISu by měly být uživatelům mimo podnik skryty. Běžným kaštanům je to úplně jedno a šotoušům slouží jen k šotoonanii a kindermafii a dalším úchylkám jako útočná zbraň.
Mě bohatě stačí současný stav dat v iRISu.
A můžeme být na jednu stanu rádi, že data jsou k dispozici.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Přijde mi, že ti, kteří se baví psaním stížností na všechny směry, to budou dělat tak jako tak. A ti ostatní takovou funkci ocení.
Ono je potřeba dokládat zpoždění důkazem?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
To ale 99% lidí z pohodlnosti neudělá tak, aby měli pro zpoždění řidiče jasný důkaz.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
manil píše:
Já bych osobně údaje o zpoždění raději nezpřístupňoval. Když čekám na zastávce a nejede to...
... tak si zpoždění vypočítám dle vylepeného JŘ na zastávce. Proto bych doporučoval JŘ na zastávku nevylepovat sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
S Manilem souhlasím. Na zpoždění jsou totiž někteří jedinci velice hákliví, řidiče co má zpoždění by nejraději trestali smrtí!

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
zolex píše:
IvanM: WifiTram má úplne iný zdroj dát a predpokladám slúži hlavne na testovanie. Neverím, že mi služobné linky DPMB poskytne - pre normálnych cestujúcich (a je ich veľká väčšina) by to nebolo žiadnym prínosom (aj keby sa to dalo odfiltrovať a dali by sa zapnúť v nastaveniach). DPMB bohužiaľ zverejňuje len informácie, ktoré sú pre cestujúcich užitočné - aj keď nechápem prečo nesprístupnia meškanie ale sprístupnia kurzy.

Já bych osobně údaje o zpoždění raději nezpřístupňoval. Když čekám na zastávce a nejede to, tak se díky poloze mám možnost podívat, kde to je. Kdyby se zobrazovaly údaje o čekání v minutách, dle mne by to akorát vedlo k nárůstu neoprávněných stížností nebo výpadů cestujících na řidiče, že má zpoždění...


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
IvanM: Áno, bude to v najbližšej aktualizácii iRIS-u na Android (pred výlukou Minská/Horova)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
a ještě, pokud můžu jednu připomínku k iRISu pro Android: děsně mi tam chybí možnost seřazení vozidel dle kurzu. Bylo by možné tuto funkci zaintegrovat do aplikace?

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
No tak ten odkaz je běžně k zhlédnutí na internetu (Google Play, Google+ WifiTram), tak jsem si říkal, proč ho neuvést a zklidnit tím situaci.

Edit: po vyhledání na Google ris dpmb se odkaz objevil taky


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Fakt som cakal kedy sa tu ten odkaz konecne objavi :D

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Měla...ona je ukazuje...

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

205
03 bře 2013 15:12
Nevím, jestli to zde nebylo již zmiňováno, ale internetová verze Wifi Tramu je na této www adrese: http://ris.azurewebsites.net/. Měla by ukazovat i služebáky.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Takže z toho vyplývá zase to ukájení sarcastic


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 07 říj 2024 04:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]