Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 108 z 132    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 132  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
k.ondra89 píše:
Aktuálně jsou k vidění pozůstatky vratného trojúhelníku Konečného náměstí.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater


Ty jo, tak to jsem prodrbal, zrovna teď jsem jel okolo a mám dojem, že už jsem jel po nové vrstvě asfaltu...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Na snímku je pěkně vidět, jak nám autíčková lobby ukrajuje stále ze zeleně. Ty koleje šly u kraje vozovky a za obrubníkem byl bez chodníku hned trávník, dnes jsou uprostřed vozovky


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Aktuálně jsou k vidění pozůstatky vratného trojúhelníku Konečného náměstí.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Kdyby někoho zajímal rozsah prací na Obřanské trati, tak mezi Mosteckou a Proškovým náměstím jsem zaznamenal výměnu kolejnic v následujících úsecích: oblouk mezi zastávkou Cacovická a přímou před obloukem k Maloměřickému mostu, oblouk Dačického x Dukelská a pak oblouk Nováčkova x Svitavská. Vše se dělalo na obou kolejích, vyjma posledního případu samozřejmě.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Na Maliňáku sa práve inštalujú káble pre elektrickú výhybku.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Já su skromné, těch pár na fotce mi fuckt stačí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Na goldfingera je tam málo ffff ...


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Řekl bych, že Robert myslel nápis PRODUKTOFF nad kterým se rozjásáš.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Nachápu, proč bych měl jásat nad jedním autojeřábem a několika hromádkami panelů na Zeile.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Až tu Hezzonovu fotku uvidí Goldfinger, tak mu srdce poskočí radostí. :-)


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Na Hlinkách to vypadá na kompletní rekonstrukci jako v Komárově - nové betonové pražce a snad i s pružným upevněním a bokovnicemi :-)

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Tohle by snad mohlo pomoci..


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Co si tak pamatuju, tak se vyměňoval oblouk na výjezdu ze smyčky Malinovského náměstí směrem na Cejl a pak se dělal kus koleje směrem z města od křižovatky Koliště x Cejl. Ale chtělo by to, aby to někdo doplnil.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Dotaz, kde se na Cejlu opravovaly koleje ten víkend před uzavřením Milady Horákové? Ta trať na nějaké opravy vůbec nevypadá, zejména mezi Kolištěm a Radlasem...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
ono to jde, donutit firmu plnit termín. Zkuste si zjistit, jak se v Havlíčkově Brodě opravoval most. Začalo se na jaře s tím, že na podzim bude hotovo. Práce samozřejmě nabraly zpoždění, až do toho nasněžilo... Protože pokuta za zpoždění byla 25000 za den, firma ten most radši rozmrazila, než by čekala na jaro. Takže to jde, donutit firmu plnit termín.

http://zpravy.idnes.cz/oprava-mostu-v-h ... zpravy_mkk

(PS: most zatím stojí)

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Mě v téhle zemi nejvíc baví, že když stavební firma nestihne termín, tak místo toho, aby dostala mastnou (ale ne likvidační) pokutu, tak dostane peníze navíc (vícepráce apod.)...

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Rorschach: Takhle mi připadají nekonečné jen ty dny v práci, kdy mi pod oknem někdo dělá kravál takový, že ho ani sluchátka s Rammsteinama na plný pecky nepřehluší. Kdybych dostal dopředu informaci, že noc tu a tu bude kravál, protože je potřeba to a to, tak se podle toho zařídím - buď tak, abych nepotřeboval být druhý den stoprocentně fit, nebo tak, abych se někde vyspal. Navíc, když chceš argumentovat prací - co páteční nebo sobotní noc?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
125
06 srp 2013 22:29
Fafner: Tohle si říkej a opakuj až se něco bude dít a ráno budeš muset brzo ráno vstávat do práce a tam budeš muset bóchat a ne chrápat. Pak ti i ta jedna noc bude připadat nekonečná.
MartinV: Ale prdičky naší babičky ať opravují a způsobí klidně i hluk, ale trochu rozumně a ne, že o půlnoci někdo vezme sbíječku a začne tam likvidovat asfalt.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Někteří asi žijí v představě, že když by rekonstrukce MH proběhla za 6 měsíců, nebo i dříve, že by cena rekonstrukce zůstala stejná :lol:

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Pořád radši na dělníky budu nadávat jednu noc, než 400 dní.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Rorschach: no a to je bohužel český přístup. Ať mi to opraví rychle, ale běda, jak způsobí nějaký hluk nebo mě jinak omezí. :pray:
Když jsem bydlel v Kr. poli, Tyršovu ulici opravovali celý 1 dlouhý rok. Takovou relativně malou ulici. Takže taky nikam nespěchali.


Offline
125
06 srp 2013 22:29
No musíš zase uznat, že ČR není Kalifornie a osobně kdyby mi takhle naběhla parta dělníků na ulici před dům takhle v noci kde bych bydlel okamžitě si stěžuju a určitě nejen já. Tohle jde možná praktikovat u ulic kde nejsou bytové domy. Idea není špatná, ale u nás neproveditelná protože není chuť a vůle.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
marecek.00 píše:
Osobně bych řekl, že nemusí být až tak problém v tom, jak se na stavbě maká (byť netvrdím, že to nemůže být lepší), ale v tom, jaké je nasazení. Když jsem včera šel kolem třetí hodiny kolem, pracovaly na celém kilometrovém úseku dva bagry a kolem nich tak deset, maximálně patnáct dělníků. Myslím, že vzhledem k velikosti stavby by jich tam opravdu mohlo být o něco více... Ale to jsme zase u onoho harmonogramu.

Ať mi nikdo netvrdí, že při prodloužení směn na 12 hodin denně 7 dnů v týdnu, a při nasazení více techniky, by se rekonstrukce nedala zvládnout za 6 měsíců. Daňovým poplatníkem volené zastupitelstvo jde na ruku raději stavební firmě, která má jistě plnou hubu keců o tom, jak náročné jsou přeložky sítí atd, místo toho, aby se starali o blaho svých voličů.

Jako námět k inspiraci uvedu příklad z Kalifornie, kde jsem nějakou dobu pobýval:
Všechny důležité dopravní tepny se opravují tak, že se přes den všechno připraví na noc (lidi, technika, materiál, osvětlení stavby, atd), v 8 hodin večer se celá silnice uzavře, a opravuje se vždy takový úsek, který bude do 7 hodin ráno dokončen, aby se lidi (daňoví poplatníci) dostali v pohodě ráno do práce. Pokud se oprava zpozdí, stavební firma platí značné penále.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Řekl bych, že se kolega mýlí, to je jen tradovaná pověra řidiček z knédlšůle, jediné plus je, že se žlábková kolejnice bočně ojede cca za 2x delší dobu než vignolová, ale ta jde obrátit. Takže kolejnice žlábková je dražší (více váží), ale ušetří se za otáčení


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jestli se nemýlím, tak žlábek se uvažuje v rámci bezpečnosti proti vykolejení, podobně jako přídržné kolejnice na mostech a v obloucích o malých poloměrech.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 132  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 30 zář 2024 05:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]