Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 369 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1344
17 črc 2010 21:41
Krno
Brněnský deník - Zahájení plavební sezóny
Nrněnský deník píše:
Po projevu brněnského primátora Romana Onderky a generálního ředitele dopravního podniku Miloše Horáka
DP má nového generálního ředitele? :-?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Bezbariérová zastávka Veveří až za rok. Stejně jako dieselové lodě.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
No já bych se asi taky zeptal na co. Co je lístek? To je malý list? A k čemu mi bude? V tarifu není o lístku ani zmínka.

Ikdyž chápu, že kdyby je vyzval k předložení platného jízdního dokladu (jízdenky), že by odpověď u téhle menšiny byla stejná.

A může být ten lístek javorový? sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Být revizor, tak cestujícího pustím do vozu, vyndavám bloček a připravuji se k nutnosti vytáčení MP.


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Být revizor tak dotyčného za takovou odpověď asi zabiju...

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Já jo, jednou na dvojce z Osady na Cejl. Místo, aby jedné osobě oblíbeného etnika dali pokutu za jízdu bez jízdenky (jako každému jinému), tak tu osobu poslali dopředu, ať si tedy koupí lístek u řidiče, když to na Osadě nezvládla za nějakých 10 minut v jakékoliv trafice či automatu. Dost by mě zajímalo, jestli by tohle dovolili třeba mně ve stejné situaci...

Situaci pak trošku vylepšili hned na Kuldové, kde do vozu vůbec nevpustili skupinku tří "baronek", které jim na dotaz "A máte lístek?" odpověděly "A na co?".


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Já s nima ještě nikdy nejel :'(


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Jo, vídám je denně...

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Jak to vlastně dopadlo s preventisty? Docela dlouho nějak ticho po pěšině... vyskytují se ještě?


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
http://brnensky.denik.cz/nehody/ridic-a ... 40408.html


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
To spíš kolega Harold a Wikipedie, tam je scan provizorní vozovny na propachtovaných polích


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Někde (možná i v naší fg) jsem viděl k tomu fotku. Možná by kolega J*M* věděl víc a oživil moji paměť.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
ds píše:
mceza: na elektrické tramvaje před rokem 1900 taky nebyla vybudovaná infrastruktura a zavedly se, to mi nepřijde jako moc relevantní argument, zvlášť když jde o jednu plničku

Společnost OeUEG po zakoupení brněnské tramvaje k 1.1.1899 v roce 1899 po sklizni pronajala polnosti přilehlé k tehdejšímu pozemku vozovny, na nich postavila provizorní kolejiště s vozovnou a výtopnou. Na svých pozemcích vše zplanýrovala a vystavěla novou výtopnu, novou vozovnu, novou halu údržby a nové kolejiště s posuvnou a točnou. Následně uvedla pronajaté polnosti do původního stavu a potom zajistila vybavení pro elektrický provoz (troleje a strojní zařízení). To nějaká blbá plnička je proti tomu prkotina


Offline
45
27 srp 2013 10:12
Masarykova čtvrť
MartinV píše:
Mceza: nemají plynové autobusy nižší náklady na palivo (plyn vs. diesel)? Já si myslím, že to je další důvod (kromě toho, že jsou možná ekologičtější).

Dle zkušeností jiných dopravních podniků je CNG bus o 2 - 3 Kč/km levnější...a ekologičtější je taky, hlavně neprodukuje saze a emise všeho ostatního jsou o desítky procent nižší...

_________________________________
...and as always - thanks for watching.


Offline
Uživatelský avatar

3221
14 čer 2004 18:56
blekfild
mceza: na elektrické tramvaje před rokem 1900 taky nebyla vybudovaná infrastruktura a zavedly se, to mi nepřijde jako moc relevantní argument, zvlášť když jde o jednu plničku

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
To možná mají, ale v Brně na ně není vybudována infrastruktura, není na ně servis a akorát to bude zase další typ, který se do Brna přitáhne.

A porovnání ekologie neznám, ale EURO 6 motorům jde z výfuku pomalu svěží vánek s příchutí lesa...


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mceza: nemají plynové autobusy nižší náklady na palivo (plyn vs. diesel)? Já si myslím, že to je další důvod (kromě toho, že jsou možná ekologičtější).


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
k.ondra89 píše:
Zavření kohoutků bych se nebál. Strejda Putin by měl málo dolarů, a přebytečnou ropu a plyn. :-)


Přebytečnou ropu a plyn velmi ráda odebere Čína...


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Nehledě na to, že naše jaderné elektrárny jedou na ruský uran ;-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Zavření kohoutků bych se nebál. Strejda Putin by měl málo dolarů, a přebytečnou ropu a plyn. :-)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
agent_s_teplou_vodou píše:
Až rusáci zavřou kohoutky s plynem, tak vám budou tyhle vehikly k ničemu. Zlatý trolejbusy!


Tak zrovna tohle je jeden z mála důvodů, kde nevidím problém v autobusech na plyn. Tohle není náhrada za trolejbusy, ale za autobusy. A jestli rusáci (kvůli našim nesmyslným vylomeninám) zavřou kohoutky, nebude ani plyn ani ropa... Takže si nepomůžme...

Jinak mi ale plynové busy přijdou teď v této situaci v Brně jako hloupost.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
MartinV píše:

Až rusáci zavřou kohoutky s plynem, tak vám budou tyhle vehikly k ničemu. Zlatý trolejbusy!


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
Moc nerozumím tomu, proč se vám to místo pro P+R nelíbí. Vždyť je na konci rychlostní komunikace přesně v místech, kde začínají ve špičce vznikat zácpy a sjíždí se tam více linek MHD. Teoreticky by to mohlo být o něco více na východ, ale ideál je na takovém místě mít více než jen jednu tramvajovou linku. Myslím, že se moc hrabete v nesmyslu, že tuším Kotzian řekl, že lidi pojedou na nové nádraží. P+R je pro lidi, kteří nechtějí zůstat viset v zácpách a hledat půl hodiny místo k zaparkování. Z mého pohledu ideální místo pro tento směr (pro cestu do centra z východní strany D1).
Jinak terminál IDS tam zakreslen není, protože je přímo součástí projektu odsunu nádraží, který závisí úplně na jiných věcech.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Autobusy v Brně pojedou na plyn. Dopravní podnik za ně zaplatí miliony.


Offline
125
06 srp 2013 22:29
Já stejně nevím P+R v tomhle místě? Proč? Když už budu chtít jen k nádraží a vlaku tak se budu tahat autem v podstatě skoro do centra kde se nacpu do narvané šaliny kvůli tomu abych o pár zastávek dál přestoupil na vlak?
To co píše ReZ o Praze a Chodově to je ideální, ale tohle? Osmička vede od tohohle místa dál samostatným tělesem tak proč to P+R neudělat trochu někde jinde rozuměji. Nevím kde nebudu špekulovat, ale v tomhle místě mi to přijde k ničemu a dopravě od aut to moc neuleví.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 12 říj 2024 18:33
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]