Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 65 z 214    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 214  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Filip Daněk píše:
Zrovna ta "umělecká" část na ŽP mi občas není úplně jasná...

to si na tom líp .. mě není jasná celá jejich fotogalerie ( s modrou oblohou, bez vypálených odlesků na čele a zelenou trávou )


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Zrovna ta "umělecká" část na ŽP mi občas není úplně jasná...


Offline
Uživatelský avatar

151
27 zář 2011 21:38
Brno, po trase 69 a 96
Pánové, jestli se mohu vmísit do diskuse, tak si myslím, že nejlepší řešení v této situaci by bylo po vzoru ŽP zavést do fotogalerie nějakou "tvůrčí galerii". I mě připadá stávající fotogalerie jednotvárná a samozřejmě je mi jasné, že zdejší fotky jsou na dokumentaci stavu vozů, ale chtělo by to aspoň trošku oživit. Fotky by se nepřidávaly po celých aktualizacích, ale třeba jenom po několika (třeba i po jednom) snímcích. Vím, že v Brně na toto focení moc míst není, ale nějaké by se našly se a o to by měla potom výsledná fotka větší hodnotu, že by se autor nad ní trošku zamyslel a ne jenom cvakal fotky jak na běžícím páse.

_________________________________
Člověk začne jednat rozumně, až selžou všechny ostatní varianty.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Osobně si myslím, že kdybys fotil, - osobně si každý může myslet, co chce, horší je, když to publikuje. Mohu tě ujistit, že jsem začal fotit v době, kdy tvůj děda neměl možná ještě OP, nebudu tvrdit, že s velkými úspěchy, fotím sice dodnes, ale vozidla MHD jako objekt před objektivem jsem neměl už 25 let a nehodlám na tom nic měnit


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
J*M* píše:
Určitě by to šlo, ale už mě to zmáhá, stále příspěvky na stejné brdo bez jakéhokoliv účinku..


Doporučuji si tedy "odpočinout", uleví se všem :-({|=


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
MartinV píše:
Myslím, že zrovna k.ondra89 je jeden z mála fotografů v galerii, který nemá standardizované fotky.
Viz: 1028, 1704 (sice by mohla být vyfocená mimo střed fotky) nebo 1066. Tyto fotky mají z mého pohledu něco navíc, na rozdíl od ostatních "skoro stejných" fotek. :wink:

Děkuji, alespoň o nějakou různorodost se snažím, ale ono je to docela obtížné, a nějaké stejnorodosti se člověk stejně nevyhne. Už jen kvůli světlu a místům. :-)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
J*M* píše:
Odmyslím-li si tu roky opakované invektivy, tak bych tvou myšlenku poopravil. Myslím, že každý do galerie posílá to, co se líbí schvalujícímu, tedy to, co pak projde určitě přes schválení, tak se to do galerie opravdu dostane. A tím pak nastává to, co se nejen mně na fg nelíbí (snímky v jednotném stylu z jednotného směru v jednotné vzdálenosti a jednotným osvitem)

Osobně moc nechápu co pořád řešíš. Vždycky to bude o tom, co se schvalujícímu líbí, a co ne, a bez schvalujícího by to jaksi nešlo. Další věc je násvit. Ten buď je, nebo není. Když je, tak proč fotit zastíněný bok, nebo stín před vozem? Připadá ti to tak lepší? Mě teda ne, a všem autorům zjevně taky ne. O vzdálenosti vozu a jeho směru platí to stejné. Osobně si myslím, že kdybys fotil, tak bys pochopil jaké nesmysly řešíš.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Na to jsem reagoval už minule, nemám potřebu se opakovat.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
J*M*: já jsem nereagoval na popisy místa focení, ale na jednorodost fotek, které jsi taktéž zmínil. A že některé tak jednotné nejsou.


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
J*M* : Oni si to už asi ani nečtou a rovnou nadávaj :lol:

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
MartinV - příspěvek trochu vedle, autora k.ondra89 jsem zmínil úplně v jiné souvislosti ...
J*M* píše:
Hurá, ať žije jednotnost v popisu, pan autor, co nezná, jak správně popsat ulice v místě, kde bydlí, nám vymýšlí nové originální popisy. ...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Člověk nemající fotky v galerce nemá právo na názor? Co mi to jen připomíná? Aha, Fedose, který mi tuhle tvrdil, že když už nemám s s-a.cz nic společného, nemám se starat o to, co se tam děje.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
J*M*: Tak to se předem omlouvám za nějakou ze svých budoucích aktualizací, ale dovolím si fotit své fotky přesně tak, jak je fotit chci a jak se mi líbí. Na zadek koukám raději holkám, šalinám raději na předek, ten je fotogeničtější.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Myslím, že zrovna k.ondra89 je jeden z mála fotografů v galerii, který nemá standardizované fotky.
Viz: 1028, 1704 (sice by mohla být vyfocená mimo střed fotky) nebo 1066. Tyto fotky mají z mého pohledu něco navíc, na rozdíl od ostatních "skoro stejných" fotek. :wink:


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
J*M* píše:
Odmyslím-li si tu roky opakované invektivy, tak bych tvou myšlenku poopravil. Myslím, že každý do galerie posílá to, co se líbí schvalujícímu, tedy to, co pak projde určitě přes schválení, tak se to do galerie opravdu dostane. A tím pak nastává to, co se nejen mně na fg nelíbí (snímky v jednotném stylu z jednotného směru v jednotné vzdálenosti a jednotným osvitem)


Souhlas

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Eda píše:
Každý do galerie posílá to, co se mu líbí.

Odmyslím-li si tu roky opakované invektivy, tak bych tvou myšlenku poopravil. Myslím, že každý do galerie posílá to, co se líbí schvalujícímu, tedy to, co pak projde určitě přes schválení, tak se to do galerie opravdu dostane. A tím pak nastává to, co se nejen mně na fg nelíbí (snímky v jednotném stylu z jednotného směru v jednotné vzdálenosti a jednotným osvitem)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Čti, co píšu. "konkrétní připomínky", myslel jsem tím hlavně debatu o tom, kde končí jaká ulice, v jaké je MČ atd. O tom se debata vede a dost věcí bylo opraveno.

To, co zmiňuješ, je naprosto nekonstruktivní rýpání, které nikam nevede. Jestli chceš v galerii jiné fotky, tak je nafoť a pošli. Nic ti nebrání. Každý do galerie posílá to, co se mu líbí. A když to pak projde přes schválení, tak se to do galerie opravdu dostane. To, že tam teď není to, co se líbí zrovna tobě, je prostě smůla.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Pro ilustraci, Edova reakce byla na příspěvek
J*M* píše:
Před 14 dny jsem se ptal, zda je povinný styl, že skoro všechny snímky trolejbusů jsou z jedné strany. Prý "Není, prostě to tak vyšlo." Dnes je to stejný, jen s autobusy, zase to tak vyšlo?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Eda píše:
J*M*: Jestli se ti ty fotky nelíbí, tak se na ně nedívej. ... A nebo si založit vlastní galerii, kde se nebude vyskytovat ani jedna fotka z konvenčního úhlu. Hádám, že ani jednu z těchto věcí neuděláš. Můžu tě ale ujistit, že tímto rýpáním ničeho nedosáhneš. Možná, kdyby to nebylo napsáno takovýmto ironickým tónem... Ale to se dnes nenosí, psát, byť kritické, příspěvky v přátelském duchu, že?

Nevím, co se řeší, ale zatím vše napovídá, že přístup k připomínkám (ať jsou napsány v jakémkoli tónu) je řešen v duchu příspěvku z loňského června a všechny kritické připomínky jsou považovány jako arogantní osobní napadání, aniž by se někdo nad příspěvkem zamyslel


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Vtip je v tom, že veškeré konkrétní připomínky se řeší. A vyčítat nám to, že to není hned, je opravdu ubohé.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2499
28 lis 2007 23:00
Brno
J*M* píše:
Představuje-li si někdo pod pojmem "dělat něco užitečného" opisování z iRISu do vypravenosti, nebo 10x zdokumentovat každý vůz na 100 místech po Brně z jednotné strany v jednotné vzdálenosti a v jednotném nasvícení, tak to tedy nic užitečného nedělám. Chyby a kraviny ve fg jsou sice nejen hlavně ostuda těch, co jsou pod tím podepsaní, ale ostuda všech, co se hlásí k tomuto fóru. Budou-li fotky ve fg sebehodnotnější, tak celkový dojem na fg bude lajdáckým popisem hodně degradovaný, což by si měly odpovědní uvědomit a uvědomí-li si to, tak potom nebudu psát kritické příspěvky, které po několikerém zopakování mohou připadat jako arogantní (co je třeba arogantní na větě: Správci nepochopili, že mým cílem není zkritizovat jejich činnost (dík za ni), ale snaha, aby tu činnost všichni mohli jen chválit a přesto tu všichni stále vyskakují jak čert z krabičky a přitom se tu ani jednou neozvala diskuze o tom, co jsem na nové aktualizaci zkritizoval, neboť jsem to cíleně konkrétně neuvedl. Že by všichni mi četli myšlenky, nebo reagují jen na jméno autora?)


Už se musím taky ozvat, protože tohle už bije do očí.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ne, jediný není. Jen má jediný (odvahu?) se ozvat, což se mu divím, vzhledem k tomu, jaká zde panuje ohledně toho atmosféra.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Kolega J*M* má asi zase jeden ze svých špatných dní. Pokud je opravdu jediný, komu současný stav fg silně vadí, tak chyba asi nebude ve fg. A platí můj podpis, že "Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.".
Jako léčbu bych nasadil abstinenci. Jako u alkoholiků.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Představuje-li si někdo pod pojmem "dělat něco užitečného" opisování z iRISu do vypravenosti, nebo 10x zdokumentovat každý vůz na 100 místech po Brně z jednotné strany v jednotné vzdálenosti a v jednotném nasvícení, tak to tedy nic užitečného nedělám. Chyby a kraviny ve fg jsou sice nejen hlavně ostuda těch, co jsou pod tím podepsaní, ale ostuda všech, co se hlásí k tomuto fóru. Budou-li fotky ve fg sebehodnotnější, tak celkový dojem na fg bude lajdáckým popisem hodně degradovaný, což by si měly odpovědní uvědomit a uvědomí-li si to, tak potom nebudu psát kritické příspěvky, které po několikerém zopakování mohou připadat jako arogantní (co je třeba arogantní na větě: Správci nepochopili, že mým cílem není zkritizovat jejich činnost (dík za ni), ale snaha, aby tu činnost všichni mohli jen chválit a přesto tu všichni stále vyskakují jak čert z krabičky a přitom se tu ani jednou neozvala diskuze o tom, co jsem na nové aktualizaci zkritizoval, neboť jsem to cíleně konkrétně neuvedl. Že by všichni mi četli myšlenky, nebo reagují jen na jméno autora?)


Offline
Uživatelský avatar

1870
05 lis 2005 19:50
Já bych panu J*M* doporučil se do galerie nedívat, řekl bych, že ze zdravotního hlediska to pro něj není vůbec dobré hlavoudozdi


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 214  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 06 říj 2024 23:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]