Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 204 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Malá vzpomínka: přesně před rokem se ještě po Milady Horákové jezdilo... přesněji řečeno se tam stálo - kdeže loňské sněhy jsou. :mrgreen:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
J*M* píše:
Že by oddělení JŘ fikaně se tímto pokusilo o zrychlení průjezdu křižovatkami (druhý vůz nemusí házet vexlu)?

Jako na Maliňáku? U elektrických vyjde časově nastejno, jestli se vexle přehazuje, nebo ne.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Před pátou jsem se pohyboval na zastávce Tkalcovská, ale žádný stržený smeták jsem neviděl, ani ucpaný Cejl, natož nějakou NAD. Ale viděl jsem vláčky na Lesnou (x9 a v závěsu 11) a na SO (2 a v závěsu 3). Že by oddělení JŘ fikaně se tímto pokusilo o zrychlení průjezdu křižovatkami (druhý vůz nemusí házet vexlu)?


Offline
3342
21 led 2011 14:19
OK, mea culpa, pardon :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
K.ondra89: pokud ale někdo neumí číst, je to jeho problém. Bohužel je takových lidí každý den více.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Fafner píše:
A předpokládám, že zásadní rozdíl by byl v řešení s drážním úřadem, kdy je asi jednodušší dohodnout licenci na linky x3, x9, než úplně nové linky. Ale to už je jen má domněnka ;)

Pochybuju. Je to nová linka tak jak tak a je celkem jedno, jestli se jmenuje x3, 15 nebo ABCD.

Zuzana Ingeborg píše:
Sledujete to teď někdo? Cejl praská ve švech...

Před pátou nějaká šalina na Jugoslávské údajně shodila smeták.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
122
04 pro 2010 02:48
u linek 25, 26 a 67
Sledujete to teď někdo? Cejl praská ve švech a jedenáctka s x9 se ve směru na Čertovu rokli točily už na Zemědělské a od Halasáku směr město vyjela ND. Ale nevím, jestli to souvisí s Cejlem. Každopádně na to čučím už půl hodiny a kroutím hlavou...


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Fafner: S drážním úřadem by problém nebyl, protože s tím ani nemá nic společného. Nepletu-li se, tyto věci řeší drážní správní úřad, což je v případě tramvají a trolejbusů v Brně Magistrát města Brna, odbor dopravy.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Ono je to o zvyku a já myslím, že i kdyby ta linka měla číslo 3333 nebo 1234 :lol: , tak by se stejně někdo zmatený našel. Ale s těmi licencemi by snad problém být neměl, když v Praze to dokáží i u velmi krátkých výluk (např. několikadenní výluky za metro).
Mě spíš zaráží, že x5 není polookružní a má na Janáčkově divadle konečnou. Kdyby jela přímo, tak by se vytvořilo přímé spojení z Náměstí 28. října na Moravské náměstí. Je sice fakt, že ze zastávky Janáčkovo divadlo je to na Moravák jen kousek, ale lidi jsou dneska prostě líní dojít i těch pár metrů a tak těch, kteří u divadla vystoupili z x5 a nastoupili na d-1 na jednu zastávku na Moravák, nebylo zas tak málo.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
To je jasné, jen si myslím, že by takových lidí výrazně ubylo. Třeba v Praze se při výlukách používají nová čísla linek běžně.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
3342
21 led 2011 14:19
k.ondra89: Pokaždý se najde někdo, kdo si to blbě přečte... I kdyby to byla linka 15, tak by do ní někdo nastoupil a divil by se, že ho neveze na Štefánikovu čtvrť.

A předpokládám, že zásadní rozdíl by byl v řešení s drážním úřadem, kdy je asi jednodušší dohodnout licenci na linky x3, x9, než úplně nové linky. Ale to už je jen má domněnka ;)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
P. Haluza píše:
Na druhou stranu je třeba říct, že když už si ten někdo zvládl přečíst číslo 3 na transparentu, mohl by zvládnout přečíst i nápis vedle toho, který říká "Černá Pole Dětská nem."...

To by zvládnout mohl, ale lidi prostě nečtou, vždyť to znáš. Podle mě by právě s tímto měl DP počítat.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
P. Haluza píše:
Souběžná uzavírka křižovatky Olomoucká × Řípská způsobila třeba to, že ranní cesta z Pozořic do Brna, která normálně trvá 25 minut, se protáhla jen na hodinu. A to jen proto, že žádnou pomazanou hlavu nenapadlo změnit přednost před odbočením z Holzovy vlevo na Ostravskou tak, aby nebylo nutné dávat přednost koloně aut od Líšně. Tím by se eliminovala dlouhá kolona, která blokuje kruháč a tím i E50.

Super nápad. Pošli to na BKOM nebo na SUS JMK. Třeba je to jenom nenapadlo.
A to se dnes opakovala situace ze včerejška? To pondělí jsem ještě chápal, víc aut a první den výluky, ale že si ti lidi nedají říct...


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Na druhou stranu je třeba říct, že když už si ten někdo zvládl přečíst číslo 3 na transparentu, mohl by zvládnout přečíst i nápis vedle toho, který říká "Černá Pole Dětská nem."...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Dneska jsem se opět svezl s x3 a musím říct, že se potvrzuje co jsem říkal hned na začátku. Označení linek 3 a x3 je pod rozlišovací schopnost značné části cestujících. Po odbočení na Jugoslávskou se většina diví jak to, že to nejede na Osadu když je to trojka. Divím se, že toto někoho kompetentního z DP nenapadlo. :roll:

Jinak 1733 má aktuálně nefunkční levou plošinu, (myšleno od A) takže bych čekal výměnu.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Citace:
„Na ulici Milady Horákové v úseku od Jugoslávské po Dětskou nemocnici jsme museli nechat odtáhnout patnáct aut, která stála příliš blízko kolejí a tím blokovala provoz. ..." shrnul Ghanem.

Neprofesionalita tzv novinářů už pomalu nepřekvapí, ale "profesionalita" policie, tj jejich mluvčího, už pomalu taky ne


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Koliště stálo, ale jinak se vlastně nic nestalo. No to je perla dne. :mrgreen:

Souběžná uzavírka křižovatky Olomoucká × Řípská způsobila třeba to, že ranní cesta z Pozořic do Brna, která normálně trvá 25 minut, se protáhla jen na hodinu. A to jen proto, že žádnou pomazanou hlavu nenapadlo změnit přednost před odbočením z Holzovy vlevo na Ostravskou tak, aby nebylo nutné dávat přednost koloně aut od Líšně. Tím by se eliminovala dlouhá kolona, která blokuje kruháč a tím i E50.

Ad Cejl: jo, tohle zvládli dobře. Dneska tam jeden příslušník stál s plácačkou a velmi důrazně dával najevo, že k odbočení doleva fakt nikoho nepustí.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Musím ale říct, že provoz na Cejlu je policajty dobře ošetřen, v maximální míře je omezeno odbočení vlevo pro iad, což potkalo mě včera, když jsem chtěl jet z Vranovské doleva na Cejl a dál na Zábrdovickou a Starou Osadu. Samozřejmě moje blbost, že jsem si to nenastudoval, materiálu je na netu mraky značek koneckonců taky :-), ale nebýt právě policajtů na předmětných křižovatkách, spousta iad tam bude překážet jenom proto, že v danou chvíli neví...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Výluka v první pracovní den: kolony a zdržení

Citace:
Očekávaný dopravní kolaps v první pracovní den výluky Milady Horákové se nekonal. V hromadné dopravě docházelo k mírným zpožděním, větší kolony se tvořily hlavně na Kolišti.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Po dnešní zkušenosti na výluce všem dopoučuji, že jízdní řád je ryze, opravdu ryze informativní záležitost ...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Hal: Odpo taky. Švestky se to snažily řídit ručně, ale to situaci samozřejmě jenom ještě víc zhoršilo. S šalinou jsme čekali na zelenou od Moraváku cca 3 min. Proč do toho hrabou?


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Da


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Odpoledne na Kolišti uvízly dva trajfy při výjezdu z Husovic na Českou. Motaly se kolem toho dráteníci.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
To teda bylo... :sick:

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
No já teda nevím, ale mám informaci, že ráno bylo Koliště jedno velký parkoviště.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 22:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]