Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 205 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Když už se tu probírá Maliňák. Kdopak si všiml, že z oblouku mezi zastávkou za tuzexem a Cejlem zmizel úplný zákaz potkávání, a nově je tam potkávačka pouze pro KT8 a spol?

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Křižovatka u divadla stíhala tak tak, když odbočuje na Rooseveltovu kachna a v stáv směr HBf. stojí šalina, tak je to na centimetry.
A na Miladě o půl páté ani noha. To se fakt nedivím, že se v ní budou vrtat 14 metrů. Na Dobrovského se ještě ve čtvrt na šest vrtali, to jen pro srovnání.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Výluka Milady Horákové naštěstí moc komplikací nepřinesla, o to horší to byla dnes ráno ve Slatině. Zavření Černoviček pro IAD způsobilo naprostej kolaps na "horním" kruháču. Protože tudy vede objízdná trasa na přivaděč, nedalo se na kruháč od Bedřichovic téměř najet. Dnes ráno tedy rekordní doba Bedřichovice - Slatina, sídliště 30 minut. :applause: Ze Šlapanic to stálo klasicky od Hraniček na Krejčího, ale to není žádná novinka.
A odpoledne se kolona opakovala, kolona opět před kruháčem od PENNY, tentokrát to bylo naštěstí jen 8 minut.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Během tohoto týdne by měli dosadit elektrický přestavník.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Je to tak. Zatím se zdá, že to celkem funguje. Jen mi není jasné, proč ještě stále zůstává výhybka pro přímé odbočení z Divadelní na Cejl ručně ovládaná. :roll:

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Linka 11 jezdí nově na Malinovského náměstí směrem Lesnou přímo kolem divadla bez objíždění bloku budov, nikde o tom ale není ani zmínka.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Líšeňský dopravák píše:
Jo, dole na nám. 28. října na koleji ve směru do centra se už včera odpoledne vrtalo do asfaltu.


Dle Lindy z Milady se už do asfaltu nějaká železná mašinka zakusovala...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Před asi 15min měla na Lidické nehodu 7432 04603. Do cesty jí najelo odbočujici auto. Odjezd za ní vykonává 50011. Autobus bez poškození. Auto mírně poškozené.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

218
11 srp 2012 21:46
Rorschach píše:
Zajímalo by mě když někdo fotí takhle nahoře. Nevíte hrábl do toho už někdo i dole nebo čekají na pěkné počasí?



Jo, dole na nám. 28. října na koleji ve směru do centra se už včera odpoledne vrtalo do asfaltu.


Offline
Uživatelský avatar

164
11 pro 2012 15:43
Daleko od linek, na kterých jezdí sanitky
Dole se zatím asi nic neděje, ale na 100% to nevím.

_________________________________
Kolik šotomíst znáš, tolikrát jsi šotoušem. :D


Offline
125
06 srp 2013 22:29
Zajímalo by mě když někdo fotí takhle nahoře. Nevíte hrábl do toho už někdo i dole nebo čekají na pěkné počasí?


Offline
Uživatelský avatar

164
11 pro 2012 15:43
Daleko od linek, na kterých jezdí sanitky
Výhybka u dětské nemocnice silně dokumentačně.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Malý fotopříspěvek k začátku včerejší výluky.

http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=3048918


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Cracatit: odpověď jsem postnul sem: viewtopic.php?f=9&t=993&start=0 ať to tu neplevelíme :)


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jasně, je dobrý, že se o takových věcech ví. Venkovní hlásiče sleduju pravidelně, protože je sám používám, jenom je na řidičích, co pak zapíšou, jestli závadu nahlásí, či nikoli. Často je problém se směrováním antény pro příjem signálů z té povelové vysílačky, stačí, abych nestál přímo před prvníma dveřma a už se nechytám, když stojím třeba u prvního podvozku nebo kousíček vedle a to nemluvím o tak markantních rozdílech, že jeden vůz chytí signál i u druhých dveří s plošinou pro vozíčky a další kus to nechytí ani u toho prvního podvozku kousíček za prvníma dveřma. U kachní flotily se mi pak občas stává, že se mi ozve hlásič ze zadní kabiny a z protisměrných dveří. Nejhorší reakce celkem pravidelně mají starší řady trolejbusů a některé kusy starých šalin, u Várií mi to fungovalo skoro vždycky a na osmičce nebo jedničce u kachen taky skoro bez výpadků. Bylo by fajn, pokud to technicky jde, to směrování antén nějak sjednotit.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
Mouka: zjednodušeně řečeno to tak je, byť dat je víc druhů (to co jsem psal patřilo k hlášení zastávek, tedy že název zastávky = jedna nahrávka).


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Na 2/5 došlo k výměně a momentálně se tam pohybuje 1525! (Teď abych šel moknout ještě jednou.)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Data jsou jen jedny, ale když řidič potřebuje vyjet z vozovny, tak může zrušit noční nahrávání dat a pak v některých vozech jsou a někde nejsou. Nebo se pletu?


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
V tom případě jsi se musel nějak přeslechnout, protože jak sám píšeš, data jsou opravdu jen jedny. Tyto šotky ale netřeba hlásit, o nich víme a řešíme je. Když už, tak vhodnější by bylo hlásit ty nepřijímající slepecké majáky. Sice se pravidelně zkouší, ale podmínky ve vozovně jsou jiné než venku, takže bez zpětné vazby to těžko opravíme..

EDIT: přesně jak píše Rem. V každém voze samozřejmě chybí něco jiného, resp. teď už by to mělo být v čase minulém - chybělo...


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Tohle je divné, já se setkal s tím, že to (ne)hlásilo: "Příští zastávka" ticho a po přijezdu do dané zastávky a otevření dveří to zahlásilo jen: "Zastávka" ticho. Zřejmě ta data byla u každé linky různě nahraná a nenahraná, každopádně platí co psal mh, žádnej šotek v tom nebyl...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Rem: správně, přesně tak jsem svůj komentář myslel. Prostě se zahlásilo příští zastávka a nenásledoval žádný další vyslovený text, ale při otevřených dveřích v samotné zastávce probíhalo hlášení správně, to nevypadá na chybějící data, nebo ano??? Přece pro hlášení zastávek při otevřených dveřích se používají ta stejná data, to bude nějaký šotek, každopádně takovéhle situace vždycky hlásím řidiči, pokud mi neujede, tenhle řidič vypadal, že už to dávno ví (tím líp). Občas se taky setkám s tím, že nehlásí vnější hlásič při použití vysílačky pro nevidomé, že se nedovím číslo, na štěstí se už v takovém případě skoro vždycky přihlásí řidič sám, že je číslo to a to.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Zvláštní je, že N93 jezdí oklikou, ale poslední spoje a-67 jezdí klasicky přes Miladu :D

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Máš pravdu. Ale schválně si zkus vyhledat spojení ve 22:40 ze Schodové na Nám. 28. října. Ony tam jsou obě možnosti.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Aha divné, co jsem si dával schválně hledat poslední spojení mezi Dětskou a 28.říjnem, tak mě tam nakočilo po poslední 5ce ještě nějaky rozjezd a pak mě to už hodilo oblikou spojení.
Díval jsem se cca hodinu zpět.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Podle IDOSu už od prvního spojení odklon.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 02 říj 2024 22:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]