Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 217 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

177
23 kvě 2006 21:30
Mně spíš příjde divné označení preventisti. Pro to stejné vymýšlet novou terminologii. Prostě jsou to pořád revizoři podle toho, že kontrolujou lupeny a dávají pokuty neplatičům. Zbytečný humbuk je okolo toho. To, že jich chodí větší skupiny je jenom dobře, v zahraničí běžné, stačilo mi to vidět v Paříži naživo. S rozdílem, že je předávali sociálním pracovníkům, kteří ihned odebrali dávky, příspěvky na dítě rodičům (v případě nezletilců bez lupenu) apod.

V rámci reklamy pro DP druhý den zahájení této "služby" mi nepřijde zrovna reprezentativní, když si celý hlouček preventistů dává cigárko přímo na Svoboďáku.


Offline
Uživatelský avatar

1408
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Yakuzza píše:
Lepší je nechat je dělat si co chtějí.

Ted hovoris o te Pomocne Strazi VB, nebo o neplaticic pasazerech? :mrgreen:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
hezzon: Jasně. Lepší je nechat je dělat si co chtějí. Gratulace, kolego.


Offline
340
12 čer 2012 17:51
A je to tady občanská válka začala, počkejte na Milady Horákové, vypráskáte cigoše z šalin a pak budou na Cejlu zátarasy. Koleje budou vytrhané někde v Remetu. Nakonec se postaví zeď mezi západním a východním Brnem. Jedinou funkční linkou na východ bude osmička, a to s náležitou preventistickou pasovou kontrolou...

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Naposledy upravil hezzon dne 04 úno 2014 21:45, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

1408
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
De iure jsou to teda revizori (placka, prukaz)?


A jezdi tenhle cirkus i v autobusech? Docela rad bych to potkal.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Hlavne si nemyslím, že je potreba aby do 1 vozu 2vozovej súpravy nastúpilo 6 preventistov (dnes ráno cestou do práce). Stačil by aj jeden, maximálne 2.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pokud budou preventisti jezdit především v oblastech s vyšší koncentrací neplatičů - Bronx, část Židenic - pak je to dobře. Jinde to už není tolik účinné, tam stačí obyčejný revizor.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Preventistů je podle nějakého rozhovoru 22 (odkaz to byl), kdy část z nich přešla od revizorů a část odjinud. Počet všech kontrolorů se tedy mírně navýšil.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Za sebe mohu říct "jen houšť" ve FB slangu palec nahoru!

...Pokud by tam byl nebo chtěl nastupovat někdo bez lístku stihne jim zdrhnout/nenastoupit a ostatní jen čumí co se děje za manévry jak kdyby měli přijet baníkovci...

Divný, já když vidím tu skupinu vylézat z vozu, vždy má u sebe několik neplatičů, které pak kasíruje. Mne dnes z jedničky vytáhly cca 5 lidí.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Stejně moc nerozumím, kde ty lidi vzali. Posbírali z kanclů? Nebo to jsou původní revizoři a ti teď nechodí vůbec?


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Abyste věděli, tak mně se to líbí, i když to je trošku přehnané. Dejme tomu pár týdnů, ono se to umravní a pozmění..

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
125
06 srp 2013 22:29
Já ty šašky taky dnes viděl. Dvakrát na hlavním nádraží. Jednou šaškovali kolem jedničky. To mohlo být kolem 9h. Potom blbnuli kolem 10h na lince 12. Směšní byli nic jiného. Pokud by tam byl nebo chtěl nastupovat někdo bez lístku stihne jim zdrhnout/nenastoupit a ostatní jen čumí co se děje za manévry jak kdyby měli přijet baníkovci. Pomalu jsem čekal kdo z nich udělá ha*l hi***r nebo bude mít znamení SS či gestapa. Pardon, ale tak to na mě působilo. A jestli si to tu opravdu někdo přečte z vedení DPMB tak celá akce je ubohá. Pro vyhnání bezdomáčů bez lístků není potřeba pendlování skupiny minimálně osmi poskoků/preventistů/revizorů na krátkém úseku maximálně jedné zastávky.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Já jsem je potkal před půl devátou jak na hlavasu naskakovali do d-4 směr Česká. Proti revizorům a kontrolám jízdenek nic nemám, ale tohle mi přijde už trochu moc. Hlavně, že se DP dušoval, že takovým to způsobem preventisté fungovat nebudou. :applause:

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Yakuzza píše:
FB komentář k preventistům od kolegyně "běžné cestující":


Citace:
Dopravní podniku, já ti tleskám. 10 goril v zelených vestách se vhrne do jednoho vozu tramvaje číslo 1 mezi zastávkami Hybešova a Hlavní nádraží v pravé poledne a revizoruje hlava nehlava. Moje platná jízdenka byla podrobena zkoumání pro jistotu hned 3x. Ne, necítila jsem se bezpečněji, naopak už asi tusím, jak se cítí člověk, kterej se omylem ocitne na místě, kde právě probíhá razie.


bohužel to tak vypadá - měl jsem tu bandu "potížistů" dnes ve voze kolem půl 12 takže všeho všudy tak 5 cestujících a na ně jářku aspoň 15 "potížistů" ...............


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
mceza píše:
A co na to ekologové? Fridex rozstřikovat po trolejích?

Buď rozstřikovat fridex pro trolejích, nebo jezdit pod namrzlýma drátama na naftu...


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
A také ráno jako 62/600 na a43...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Mimo jiné se dnes objevil Citelis 7650 jako NAD na lince 6 s kurzem 60098

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
50014 právě jede na lince 67.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
Hlavně jde o to, jestli je to opravdu fridex, nebo látka funkčně stejná, ale jiného složení.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
1364
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
mceza píše:
A co na to ekologové? Fridex rozstřikovat po trolejích?


Když se ta látka používá v solárních systémech a čerpadlech,což ekologové schvalují,tak zde také nemusí být žádný problém. :-)


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Na přírodu bych se vykašlal. Fridex ovšem poškozuje lak automobilu. Jízda za takovým rozmrazovačem může znamenat velký problém...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
A co na to ekologové? Fridex rozstřikovat po trolejích?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Bude-li ten fridex preventivně na drátě, tak se ta námraza neudrží a opadá, to by musela být taková kosa, aby zamrzl i ten fridex, ale to zas ve vzduchu minimum par vody (i ty páry zmrznou), které by na drátě kondenzovaly


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
FB komentář k preventistům od kolegyně "běžné cestující":

Citace:
Dopravní podniku, já ti tleskám. 10 goril v zelených vestách se vhrne do jednoho vozu tramvaje číslo 1 mezi zastávkami Hybešova a Hlavní nádraží v pravé poledne a revizoruje hlava nehlava. Moje platná jízdenka byla podrobena zkoumání pro jistotu hned 3x. Ne, necítila jsem se bezpečněji, naopak už asi tusím, jak se cítí člověk, kterej se omylem ocitne na místě, kde právě probíhá razie.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
chat-maniac píše:
A myslíš, že to jeden kus nějak zásadně vytrhne? Nevím, jak dlouho vydrží onen fridex na drátě, ale asi to moc dlouho nebude a než projede celou síť, měl už dávno začít někde na začátku. Můj názor. Ale každopádně díky i za ten jeden kus, když to k něčemu bude.


Pokud by došlo k takovýmu průseru jako ve Slovinsku, tak už by to asi fridex nezachránil. :mrgreen:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 03 říj 2024 06:28
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]