Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 383 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
ReZ: Tys nebyl na promítání?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Miky: dobrej nápad, tos někde viděl? No jestli je to ověřený a jestli náhodou pacoši tu závoru nebudou přeskakovat... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Já bych zavedl turnikety a nástup předníma dveřma sarcastic

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
hezzon píše:
...Je to neefektivní způsob...

Máš snad jiný, lepší, efektivnější způsob kontroly dokladů?


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Chat-maniac: Ve vozech ano, ale když to chtěli dát přímo poštovním doručovatelům, kteří roznášejí běžné zásilky, tak z toho byl skandál a omezování osobní svobody a myslím, že to nakonec zatrhl ÚOOÚ. Na zbytek nemá smysl reagovat, takovou snůšku blábolů jsem tu dlouho nečetl.

Mceza: I to by se dalo v takovém systému řešit, možná dokonce lépe a operativněji, než teď, kdy revizoři nejsou vůbec pod kontrolou.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Revizor se snad má pohybovat co možná nejvíce nepředvídatelně (ale přitom logicky). Takto by se zavedlo pravidlo, že když uvidím z vozu revizora vycházet, mohu do něj bez obav nastoupit.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7587
17 pro 2006 22:32
Brno
peno píše:
No, je fakt, že to není tak dávno, co jsem potkal revizory v d-2 hned třikrát po sobě. Jednou mezi Celní a Poříčím, pak mezi Václavskou a Novými Sady a pak znovu na Cejlu. Ještě pochopím jednu kontrolu před nádražím a jednu za nádražím, kde se většina cestujících vymění, ale dvě kontroly před nádražím, navíc takhle krátce po sobě, jsou opravdu kontraproduktivní a k naštvání. Asi by nebylo na škodu, vytvořit něco, jako RIS pro revizory, aby je měl DP líp pod kontrolou a takovéhle kiksy se nestávaly. Ale obávám se, že to asi neprojde, tak jako neprošly GPS pro pošťáky.

Pošťáci mají GPS ve vozech doručovatelů, to za prvé, za druhé podnik nijak neovlivní souběh několika part revizorů, že se po celém dnu náááááhodou sejdou v jednom spoji jedné linky v jejich přidělených rajonech, což na celé délce linky není vůbec žádný problém krát tři... Takže políbit si zadnici a poslušně ukázat...
Naprosto postavený na hlavu něco podobnýho plánovat a vymýšlet, aby se náááhodu někde nepotaly dvě party. Jenom kvůli tobě budou celej den scanovat šotoris sarcastic

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
hezzon píše:
Já jsem nepsal o přibírání nových lidí, ale o přibývání dalších otravů slušných cestujících...


Pokud je to za účelem vyhodit ty smrdící, fetující, řvoucí a jedící otravy, tak otravu v podobě kontroly jízdenek překousnu.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6672
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Strašně se mi líbí, jak někteří podle toho, kde naposledy (ne)potkali revizora, usuzují, kde "na revizora nenarazíte" :-D


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
No, je fakt, že to není tak dávno, co jsem potkal revizory v d-2 hned třikrát po sobě. Jednou mezi Celní a Poříčím, pak mezi Václavskou a Novými Sady a pak znovu na Cejlu. Ještě pochopím jednu kontrolu před nádražím a jednu za nádražím, kde se většina cestujících vymění, ale dvě kontroly před nádražím, navíc takhle krátce po sobě, jsou opravdu kontraproduktivní a k naštvání. Asi by nebylo na škodu, vytvořit něco, jako RIS pro revizory, aby je měl DP líp pod kontrolou a takovéhle kiksy se nestávaly. Ale obávám se, že to asi neprojde, tak jako neprošly GPS pro pošťáky.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Dokud během jedné jízdy v jednom vozidle nepotkám alespoň třetího revizora, tak mi opakované kontroly nevadí (dva revizoři krátce po sobě jsou standart, jeden před Českou, druhý po České). Naštěstí jsou takovéto akce jen několikrát do roka: začátkem ledna, začátkem dubna, začátkem září a října.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Já myslím, že čím víc revizorů, tím líp. A pokud tito preventisté uvolní revizory z centra a dostanou je na periferie, kde dnes o revizora nezavadíte, jako například Medlánky, Ivanovice, Žebětín, Chrlice, prakticky celá autobusová Líšeň, trolejbusy ve Šlapanicích atd., tak o to lépe. A pokud by občas revizoři vyjeli i autobusy mimo Brno, kde také řidiči kontrolu jízdenek kolikrát flákají, tak ještě lépe.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Když se nenaberou nový lidi, tak proč by jich mělo být víc? Nebo tam snad naženou mechoše z Pisárek? Navíc tihle by měli mít narozdíl od revizorů v popisu práce otravování těch neslušných. Sám nemám rád, když mě otravuje revizor, ale zrovna v tomto případě není moc důvodů nadávat...

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Super ve voze nastanou tak akorát problémy, alespoň já nepočítám s tím, že by se takovéto individuum samo odsebe bez problému zvedlo a daná osoba by ho vyloučila z přepravy. Co ten člověk asi udělá?! Nastoupí do dalšího vozu, a proto nechápu co se tím vyřeší. A nakonec tito "preventisti" budou obcházet slušné cestující a kontrolovat šalinkarty. Ano vadí mi tyto kontroly, prostě mě to obtěžuje. Je to neefektivní způsob. Když chci v klidu někam dojet tak pořád někdo otravuje. Proti samotnému kontrolování jízdních dokladadů spojené s potrestáním černých pasažérů samozřejmě nic nemám, ale ono opravdu nějaký čas zabere než si každý najde tu svou šalinkartu(lístek, nebo u některých vůbec nic). A nakonec to dopadá tak, že čekáš několik minut s šalinkartou v ruce...

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
A i když mám platný doklad, tak vždy přijde takový pablb otravovat, když člověk nemá volnou ruku na ukázání a vlaje v prostředku MHD jak hadr na holi, a to je ještě nervní, že ten doklad nenosíme nalepený na čele, a to nase.re, nas.re i člověka, když má snahu a až se mu ho podaří ten doklad vytáhnout, tak už nemá komu ho ukázat.


Offline
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
hezzon: A co když se počet revizorů nezmění, jen část přejde na jinou činnost (preventisty)? To přibude otravů slušných cestujících? Protiřečil by si v tomto případě DP?

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
Přesně tak, jejich zaměření bude na problémové či podezřelé cestující. To přece není na škodu, ale k užitku.

hezzon: A když mám přece platný doklad, tak proč se rozčilovat, že mě zase kontroluje jiný revizor? Jestli ti dělá problém ukazovat platný doklad víckrát za den, tak pak nevím...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Nějak nechápu, co se ti nelíbí. Ti lidi by měli primárně sloužit k eliminaci nevhodných cestujících. Co se týče revizorů, tak logicky lze předpokládat, že nemůžou být rozvrstveni úplně rovnoměrně, takže holt občas někdo je kontrolován častěji. Ani v tomto nevidím nic špatného. Častější kontroly ještě ničemu neuškodily.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Naposledy upravil Ondra K. dne 21 led 2014 20:15, celkově upraveno 1

Offline
340
12 čer 2012 17:51
Já jsem nepsal o přibírání nových lidí, ale o přibývání dalších otravů slušných cestujících...

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
hezzon: kdyby sis to aspoň přečetl, zjistil bys že se nebudou přibírat noví lidé :-s

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Super další otravové... Hlavně, že se psalo o tom, že revizorů je optimální počet a že dp nechce obtěžovat častými kontrolami cestující. Asi si někdo protiřečí, navíc poslední dobou jsem potkal 3 revizory dokonce samotné a v oblastech kde nikdy nejezdili a když tam náhodou některý zabloudil, tak stejně nikoho nechytil...

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
M píše:
http://www.novinky.cz/domaci/325155-do-tramvaji-se-kvuli-bezdomovcum-vraceji-pruvodci.html

Jedná se o soupravu 1127+1598?


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
K.ondra89: chtěl jsem tím říct, proč zbytečně dělit revizory a preventisty, když obě dvě dané činnosti by pro ně měly být srovnatelné (tzn. neměla by být "hlavní" a "vedlejší" práce, pokud se bavíme o kontrole lístků a vyhazování lidí).


Offline
Uživatelský avatar

3096
29 srp 2009 19:30
Centrumnews píše:
...například s Kometou letos spolupracují a B týmu poskytují pro přepravu k zápasům zájezdový autobus...

Díky B týmu Komety se bude mimo jiné kupovat ten druhý zájezďák...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
MartinV píše:
Z jiného soudku: Do tramvají se kvůli bezdomovcům vracejí průvodčí.
Jen marně přemýšlím, proč musí být nová funkce "preventisty" - má mít ty samé pravomoci, co revizor. :-k

Tak stejné pravomoci sice mít bude, ale jeho hlavní práce bude zjevně odlišná.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 12 říj 2024 08:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]