Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 226 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
175
23 led 2011 03:17
hezzon píše:
Pokolikáté už... Nikde se nesrazilo tolik lidí jako tam, já mám za to, že tam chybí zábradlí uprostřed. Na většině zastávek přece nejsou nástupní hrany umístěny kolmo na sebe. ZÁBRADLÍ prosím. Pro ty odvážnější co se chtějí nechat sejmout tak ať si prvně skočí přes překážku. Očekávám že jich dosti výrazně ubyde.


Jenže to asi chodec chtěl regulerně přecházet přes přechod kolem nástupního ostrůvku.Zábradlí tam v těch místech nemůže bejt.Je to klasický přechod pro chodce na začátku nástupního ostrůvku.


Offline
340
12 čer 2012 17:51
Pokolikáté už... Nikde se nesrazilo tolik lidí jako tam, já mám za to, že tam chybí zábradlí uprostřed. Na většině zastávek přece nejsou nástupní hrany umístěny kolmo na sebe. ZÁBRADLÍ prosím. Pro ty odvážnější co se chtějí nechat sejmout tak ať si prvně skočí přes překážku. Očekávám že jich dosti výrazně ubyde.

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
175
23 led 2011 03:17
Fafner píše:
lol... Teď se na Maliňáku otáčela souprava 1575+1580+1531+1302, kdy to všechno táhla 1531. Kdo jste směrem do Medlánek, foťte :)


Srazeni chodce na ul.Antoniska tramvaji stalo se to asi na prechodu.Usuzuji dle polohy tramvaje.Stalo se to smer mesto.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
lol... Teď se na Maliňáku otáčela souprava 1575+1580+1531+1302, kdy to všechno táhla 1531. Kdo jste směrem do Medlánek, foťte :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
stuřík píše:
Možná se budeš divit, ale na místě nehody jsem byl. Doopravdy to nebylo nic pěkného. Tramvajář prvně zvonil, následně po chvíli přestal zvonit a začal brzdit a pak už jen buch... Dle mého tramvajář mohl (a měl) se pokusit lépe minimalizovat následky nehody, než jak se stalo.

A teď mě všichni sežerte...

tohle bych rád porovnal se záznamem tachografu .. leč, bohužel, jsem malý pán .... ( jen okrajově, dnes jsem zachránil 6 takových idiotů co si myslí, že to vždy a všude stihnou ... zítra to třeba nevyjde! )


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Miky píše:
Informace na ELPECH jsou ovšem v režii Kordisu.

Informace na ELPy mohou samozřejmě zadávat i dispečeři DPMB.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
Uživatelský avatar

3345
13 lis 2004 11:58
stuřík píše:
Možná se budeš divit, ale na místě nehody jsem byl. Doopravdy to nebylo nic pěkného. Tramvajář prvně zvonil, následně po chvíli přestal zvonit a začal brzdit a pak už jen buch... Dle mého tramvajář mohl (a měl) se pokusit lépe minimalizovat následky nehody, než jak se stalo.


pokud informace neklamaly, tak tramvaják (nebo tramvajačka, to jsem už zapomněl) vinu uznal..


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
Nějak jsem to nepostřehl, kde se píše, že informacemi Kordisu se cestující nemají řidít, protože můžou být nepravdivé?


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Informace na ELPECH jsou ovšem v režii Kordisu.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
Yakuzza píše:
O víkendu byl v Brně známý s přítelkyní z Prahy a s výlukou Svoboďáku a linkou 9 si taky užili svoje, jak jsem četl z vyprávění. A to je ten známý docela pünktlich. Takže to je otázka, jestli jsou cestující nedostatečně pozorní nebo jsou informace podávané zbytečně složitě... soudy žádné nevynáším.

Bodejť by si neužili. Ony totiž občas nejsou informace podávány zbytečně složitě, ale naprosto nepravdivě. Například v tu sobotu beželo na informačním panelu na 1. koleji u nádraží "Linka 9 směr Lesná odjíždí ze zastávky linky 67 pod Grandem", ovšem linka 9 odjížděla z 1. koleje, ale jen na Českou, a na Lesnou jezdil autobus x9.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Kari píše:
Které to byly si moc nepamatuju. Já a čísla, slezu z vozu a za 10 minut nevím, co jsem měl...


To znám, kolikrát za chvíli ani nevím, co jsem měl za linku sarcastic No snad se oťukaný holky brzy zotaví :) Dneska byla fakt divočina.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Technopark byla 1917, Vlhká 1701, Úzká 1213+4.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
A když poprvé zvonil, bylo auto už na kolejích? Viděl jsi ho? Kdyby se mělo brzdit před každým, kdo jen dá blinkr doleva, tak se nikam nedostaneme.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Které to byly si moc nepamatuju. Já a čísla, slezu z vozu a za 10 minut nevím, co jsem měl.
První bylo porše, pak 1207, další T6 a na tu čtvrtou si nevzpomínám.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Možná se budeš divit, ale na místě nehody jsem byl. Doopravdy to nebylo nic pěkného. Tramvajář prvně zvonil, následně po chvíli přestal zvonit a začal brzdit a pak už jen buch... Dle mého tramvajář mohl (a měl) se pokusit lépe minimalizovat následky nehody, než jak se stalo.

A teď mě všichni sežerte...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Ráno jsem taky málem solidně zrušil fungl novu 7474 na Heršpickým kruháču, když si to z přednosti boreček v plečce nahasil naprosto chladnokrevně předemě. Brzdil jsem i ušima a ve voze se naštěstí nic nestalo. Mít něco staršího, neohrožuju tolik cestující hodně intenzívním bržděním.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Kari píše:
Dnes se darilo, behem 3 a pul hodiny 5 nabouranych medlaneckych vozu. Krom jedne, co byla na osmicce, bylo vse z linky 12.


Které vozy to na dvanáctce schytaly? Jsem se až lekl jestli se na dispečinku nezasekli... to bylo furt "linka 12 nehoda, 12 nehoda..." no dnes tam bylo asi hodně "veselo"

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Zas nekdo kdo soudi jen podle fotek. Videls prubeh nehody? Nez se vuz presune z prave casti koleji na levou je jen zlomek vteriny. Tohle fakt miluju, zvlast od lidi, co v zivote neridili salinu a ani nevi, jak to brzdi. Nechme radsi soudy policii.


Offline
Uživatelský avatar

3094
29 srp 2009 19:30
Jojo, tak to je pech.
A zrovna ta nehoda na Křenové, ať mi nikdo neříká, že tam to auto najelo na poslední chvíli (to by poškození vypadalo jinak). Taky 1701, která se toho účastnila, měla, místo klasicky odřené pravé části čumáku, právě levou...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Dnes se darilo, behem 3 a pul hodiny 5 nabouranych medlaneckych vozu. Krom jedne, co byla na osmicce, bylo vse z linky 12.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
O víkendu byl v Brně známý s přítelkyní z Prahy a s výlukou Svoboďáku a linkou 9 si taky užili svoje, jak jsem četl z vyprávění. A to je ten známý docela pünktlich. Takže to je otázka, jestli jsou cestující nedostatečně pozorní nebo jsou informace podávané zbytečně složitě... soudy žádné nevynáším.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nebudu komentovat, co je přehlednější, ale mohu komentovat, že tolik nasr.ných potencionálních cestujících na zastávkách, kde nic nejede bez náhrady, jsem už dlouho neviděl (a kdo ví, zda někdy tolik), takže jsem nebyl jediný, co ten JŘ nepochopil
A aby jsme to nezamluvili, tak na tento problém jsem vůbec nemusel narazit, kdyby DP mi "nezrušil" odjezd autobusu (nevím zda jel, ale dle JŘ určitě nejel, na to, že je to sázka do loterie, kdy přijede, by si člověk zvykl. Oddělení JŘ ví, že na trase v opačném směru se jezdí s velikou sekerou, přesto mezi příjezdem na konečnou a odjezdem je rozdíl pouhé minuty, za tu dobu, přijede-li se na čas, se nestíhá ani přejezd z výstupní na nástupní zastávku s vypsáním papírů. Tentokrát buď jel min o 3 minuty spíš, nebo měl takovou sekeru, že jsem ho neviděl ani jet v protějším směru, což obvykle ho vídám při čekání na odjezd a mohu si dopředu spočítat o kolik přijede opožděn), neboť bych nemusel cestovat linkou 9 a cestoval bych na zastávku Česká, na které žádná výluka není.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
J*M*" je to tm jasne napsane, neni co poplest...


Offline
Uživatelský avatar

635
15 dub 2013 15:57
jenomže když jsou všude pořád jenom značky na rozdíl od tučně a podtrženě vytisknutého nadpisu tak teda nevím co je přehlednější

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
No to se moc DP nepovedlo, kvůli pár odjezdům jedoucím jinak v pátek 29.11. nasí.at 14 dní cestující, kteří nepochopí, že první sloupec platí jen jeden den. Myslím, že kdyby první sloupec platil jako vždy, tak značkou u odjezdu by šel vyřešit i ten jeden jediný den a nebyl by v tom takový zmatek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: sheldom a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 03 říj 2024 13:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]