Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 234 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Já ho zahlídl na Bráfove kolem poledne


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Plecháč 4058 právě dojel na Novolíšeňskou.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nevím, co je na mých příspěvcích k divení, moje názory na úroveň některých řidičů tramvají i na odlišný přístup řidičů k závadě na kolejišti a vozech v Brně a jiných městech (kdysi dávno jsem se tu zmínil o jiném přístupu k lomu kolejí v Brně a v Praze, kdy v Praze oproti Brnu se před lomem ještě přidá, aby se lom musel okamžitě opravit, nechce-li DP připustit vykolejení) je u mě víc než 35 let neměnný. Jedině snad jsem se přestal snažit některé "odborníky" z DP poučovat, neboť jsem zjistil, že poučovat některé pracovníky postižení jistou chorobou (to sem zde také již popisoval) je naprosto kontraproduktivní a nemožné


Offline
270
07 kvě 2011 12:50
Mechos: ano pískovace tribotec jsou horší variantou. Jak jsi zmínil ucpavaji se, dále šetří Písek, tudíž sypou málo. Daleko spolehlivější jsou dioss, které se stále nacházejí na jistých vozech. A další věci je,ze u dpmb jsou bohuzel i takový řidiči, kteří nesypou vůbec s odůvodněním, na co. Tady se zjevne jedna o závadu, ale kolikrát jsem zažil u vsetickove nahoru klouzacku bez písku. Akorát se kurvi vůz a jízda je jako tankodrom díky protiskluzu.

_________________________________
Taislide, t2r na káčku stejný člověk. Míra Krejčí.


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
j*M* když čtu tvé poslední příspěvky, nestačím se divit.....


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nikdo tu nikoho nepopravuje, i když se naskytá otázka, zda by za kniplem tramvaje se lépe neuplatnila cvičená opice než někteří současní řidiči


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Líbí se mi, jak tu všechny ideálně odsoudíme a za soumraku popravíme bez elementárních informací nutných pro jakýkoliv úsudek...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Takže řidič si chcípnutím v kopci tedy tu výměnu vynutil?


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Duš píše:
áááá ... hned bych si řidiče pozval na koberec, ale tady se to zase ututlá a bude klid ...


Řidič kolo předtím žádal o výměnu...


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jenze o vymenu bylo pozadano.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Miky píše:
A kdes přišel na nesprávnou techniku jízdy a poškození vozu? hlavoudozdi hlavoudozdi Chtěl bych tě vidět, jak si v 94 ‰ na prachu, listí a jiném bordelu poradíš s kloubákem plným cestujících, kterému nesypou pískovače.

Problémy se spadaným listím nejsou v tomto kopci novinkou, pohledem do minulosti se naskytají příklady, jak takovou situaci řešit, aniž by došlo k chcípnutí vozu uprostřed kopce. Nevím proč bych měl radit "profesionálům" já "laik", na to máte školení. Nepůjdu-li do daleké minulosti, tak v době vozů K2 bez problémů takovou situaci dispečink vyřešil, aniž by si špinil ruce. A řešení s umazanýma rukami existuje též a není potřeba čekat na dispečink.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
k.ondra89 píše:
Spíš je otázka, jak dlouho dopředu o těch pískovačích věděl, a jestli by se dala stihnout výměna.


No vzhledem k tomu že si 95% řidičů pískovače vůbec nekontroluje, tak bych typoval, že neměl potuchy, že mu to vůbec nefunguje....

Nemluvě o tom, že pískovače od firmy Tribotec se ucpávají jak na běžícím páse ......


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Spíš je otázka, jak dlouho dopředu o těch pískovačích věděl, a jestli by se dala stihnout výměna.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
A kdes přišel na nesprávnou techniku jízdy a poškození vozu? hlavoudozdi hlavoudozdi Chtěl bych tě vidět, jak si v 94 ‰ na prachu, listí a jiném bordelu poradíš s kloubákem plným cestujících, kterému nesypou pískovače.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Jestliže svou vinou způsobil DP škodu, tak co s ním? Poškodil-li nesprávnou technikou jízdy provozní vůz, byť s poruchou pískovačů, tak na koberec a prémie pryč ...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Proč řidiče?

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
mceza píše:
Byl. Nevyškrábala se nahoru. Vadné pískovače.

áááá ... hned bych si řidiče pozval na koberec, ale tady se to zase ututlá a bude klid ...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Byl. Nevyškrábala se nahoru. Vadné pískovače.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Nebyl dneska nějakej problém mezi Všetičkovou a Nám. Míru? V kopci zůstala viset jakási K2P a kolem smrad ze spálený elektriky...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Dnes se venčil plecháč 4MT 4058. Předpokládám objednanou přepravu. Viděn cca 16h na Maliňáku směr Benešova.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1
16 říj 2013 16:03
Nevíte někdo co se dneska dopoledne stalo na Mendlově náměstí? Dneska když jsem seděl ve škole, tak tam na zastávce byla sanita a policajti.


Offline
270
07 kvě 2011 12:50
Děkuji, nevěděl jsem, že už jim zbývá tak málo. To je pak logické. Čekal jsem, že vydrží cca do konce roku a pak 39 do Medlánek.

_________________________________
Taislide, t2r na káčku stejný člověk. Míra Krejčí.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ano a km se musí šetřit dál. Když se pošlou ven, tak o to dřív se budou muset sešrotovat. Takže zatímco teď se pošle jako náhrada vkůli nedostatku vozů kloubák, tak kiky zůstanou jako záloha ve vozovně. Když se ale rovnou pošlou kiky, tak se budou muset za pár týdnů odstavit úplně a už to bude jen a jen na tom kloubáku. A když se rozbijí soupravy dvě? Půjde se pěšky...


Offline
270
07 kvě 2011 12:50
Omlouvám se, vozmistr nebo někdo podobný, ale o to tu vůbec nejde. Jde o to , ze je málo souprav a nějakýho s prominutím blba napadne nechat stát funkcni soupravu na place a místo toho na linku 12, kde bývá i mimo špičku frmol pošle kloubak. Ano chápu,ze třeba nejsou už pekne cedule linky 12( bylo mi řečeno ), ale 1539,98 by se klidně mohli vypravit na linku 1 nebo 6 a uvolnila by se souprava např: pro linku 12. Místo toho cedulac stojí a nikdo nemá adekvatni důvod k tomu něco říct. To jako bude vyjížděli opravdu sporadicky dokud nenajezdi km? Pokud se nemýlím, šetření km už proběhlo o prázdninách.

_________________________________
Taislide, t2r na káčku stejný člověk. Míra Krejčí.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
tailslide píše:
Zdravim. No opravdu nechápu, čím vypravčí v Pisárkách chtějí docílit toho, že Kikašroty vypravuji párkrát za týden. Šetření km zde je si myslím už mimo mísu.

výpravčí je mimo mísu, frajere ..


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 03 říj 2024 19:20
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]