Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 251 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
to Fafner: Děkuju za vysvětlení, myslel jsem si, že to tak nějak funguje na Šotorisu, jenom jsem pro jistotu koukal na dvojku a pětku, jak se navzájem převlíkají, tak mě u nich zastávky nezarazily, ale u šestky jo, chvilku jsem přemýšlel, jestli už je celá Vídeňská ve výluce, nebo jak si to mám přebrat. Zítra pojedu do Brna, tak mě trochu zajímal provoz, abych si mohl naplánovat trasu. Potřebuju se dostat ze strany od Bosonoh do Štefánikovy čtvrti.
Za normálních okolností je výběr jasný, regionálkou na smyčku v Lískovci, tady vzít šestku a hurá na Čáru, kde na stejném peronu sednu do pětky a tou až na její konečnou.
Teď to asi budu muset vzít přes Osovou, tam vyjít schody a trolejbusem si udělat vyhlídkovou jízdu.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

435
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Nevíte někdo, jak je to s přejezdama z dvojky na pětku (a naopak) na Mendláku?
V sobotu jsem tím jel (z Václavské na Českou) a bylo to v pohodě, za Václavskou to zahlásilo "vůz dále pokračuje jako linka 5...", ale dneska prý řidič zastavil na Mendláku, vyhodil všecky lidi, popojel pár metrů a po minutě zas nechal nastoupit. (Byl to ten ze spojů, který má na Mendláku pobyt 1 minutu.) O uvádění, že linka pokračuje dále (nejen 2->5, ale taky 70->53) v jízdních řádech ani nemluvím, psal jsem kvůli temu na jaře na DP, ani se neobtěžovali opovědět. Ještě že máme díky některým jrbrno.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Cracatit: Ohledně toho, že je šestka blízko od Šilingráku: Na šotoRISu linky zobrazují pouze "své" zastávky, poblíž kterých se vyskytují. Linka 6 tudíž zatím není upravena pro výlukovou trasu, proto hlásí "svou" nejbližší zastávku - což třeba od Nových Sadů, ale i z celé Masarykovy a od Hlavního nádraží je právě Šilingrák. Až přijdu večer domů, podívám se na to.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Tasa píše:
Ten borec na první pohled vypadal jako ztracená existence, ale už pár let.

Třeba nemohl sehnat lano...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
00261 přejíždí na linku 69 odpoledne.

_________________________________
RH.


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Zdravím, chci se zeptat na jednu věc k výluce Vídeňská: koukám na Šotoris a jedna X2 (kurz 38261) má jako konečnou místo UH napsané Bosonohy. Ty vozy mezi X2 a 69 mají nějaký přejezd, nebo co to má být zač? Je to něco jako teď spojená 5+2 skrz Mendlák do jednoho provozního celku?
Ptám se jen tak ze zvědavosti.
Jinak Šotoris ukazuje hlouposti ohledně šestky jako třeba, že je kousek od Šilingráku a má konečnou NS smyčka, což je vzhledem k výhybkám na Husové nesmysl..., což?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Ten borec na první pohled vypadal jako ztracená existence, ale už pár let.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Mel jsem psat v minulem casu.
Edit: 1802 jede do mastale, problem s brzdou.


Offline
Uživatelský avatar

3079
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Ze me neznameho duvodu se otaceji sestky ve vozovne Medlanky.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Nejsu psycholog e_smile, ale tipl bych že v mozku takovýho člověka to může fungovat tak, že mozek mu říká "zabj se", ale podvědomí ho donutí se snažit zabít tak, aby mu v tom někdo mohl zabránit (proto veřejně). Sorry za offtopic

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
Váš přístup k těmto věcem shledávám velmi zajímavým a lehce neočekávaným. :)

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Richie píše:
A co když se tomu chudákovi něco hroznýho v životě stalo (umřel někdo hodně blízkej, třeba přítelkyně/manželka) a prostě to psychicky neunesl a chce to řešit takhle nesmyslně, to vás nenapadlo?


Tohle je klasickej exhibicionismus - to, že se mu v životě něco stalo možný je (z 90% je za tím ženská:-)), ale kdyby se chtěl zabít, tak si to hodí někde v lese, ale neleze s tím na veřejnost. Náklady bych mu připsal k úhradě.


Naposledy upravil M3 dne 15 črc 2013 15:31, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Richie píše:
A co když se tomu chudákovi něco hroznýho v životě stalo (umřel někdo hodně blízkej, třeba přítelkyně/manželka) a prostě to psychicky neunesl a chce to řešit takhle nesmyslně, to vás nenapadlo?


Zoufalej člověk dělá zoufalé věci....

ale ať se jde někam ožrat (ikdž přiznávám, že alkohol nic nevyřeší) a nebtěžuje lidi kteří za to nemůžou !

a věř že vím o čem mluvím ....


Offline
1591
18 led 2009 10:06
A co když se tomu chudákovi něco hroznýho v životě stalo (umřel někdo hodně blízkej, třeba přítelkyně/manželka) a prostě to psychicky neunesl a chce to řešit takhle nesmyslně, to vás nenapadlo?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
A my jsme takoví humanisti, že kvůli němu vypneme trolej a zastavíme dopravu, aby se náhodou chudáčkovi něco nestalo.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Takový pičuse mám nejraději ... když to neskočí pod vlak, tak zdržujou takto ... Už skočil???


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
V Lískovci sedí borec nad tratí na dálničním mostu, kolem krku má lano a druhej konec uvázanej za zábradlí. Seděl tam už před půl druhou, když jsem z Lískovce kolem třičtvrtě na dvě odjížděl, tak už ho přesvědčovali 4 policajti, aby nedělal fóry a neprotahuje to, ať už skočí, že zdržuje šaliny.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Od cca 14 hodin linky 6 a 8 točí na Švermové, důvodem policejní zásah v oblasti sm. Starý Lískovec


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Robert: Tohle jsou výjímky ;-) Kdyby to byla nehoda 302 s autobusem DP a označili to za MHD, tak se to ještě dá chápat. Tak to myslím.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Že tu budete řešit zrovna toto, jsem vážně nečekal. Když byla v únoru ve Slatině nehoda jeleního crossu, řešil jsem, co to bylo za spoj, kdo s tím jel, který řidič, a to hlavně z obavy, jestli se nedejbože někomu známému něco nestalo. To, jestli autobus MHD narazil do druhého autobusu, nebo linkový autobus do autobusu MHD je v té situaci opravdu vedlejší. Snad až po letech, až najednou najdete novinový článek s titulkem "srážka autobusu MHD", se někdo může divit, co to tehdy jezdilo na té MHD. :-k


Offline
7291
27 úno 2010 07:40
B1: Já vím, jak jsi to myslel, jen jsem to možná blbě napsal. :-)


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
b1 píše:
MHD? Ano či ne?

Ono je to v reálu asi jedno jestli MHD nebo regionální linka. U novinářů myslím, že bohatě stačí, když poznají autobus od trolejbusu.
A když se tu řeší "MHD" / "neMHD", kam patří autobusy SA? Podle toho, že běžně projíždějí úsekem, kde je zákaz vjezdu mimo MHD, se asi taky považují za MHD, ne?


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
Robert: Ale já neřeším ten článek, ale Richieho příspěvek. Já s tebou souhlasím. Těmi odkazy jsem chtěl ukázat, že mnohdy není jednoduché rozpoznat, v jakém režimu je daný autobus.


Offline
7291
27 úno 2010 07:40
B1: To neřeš, prostě sebemenší chyba ve sdělovacích prostředcích se musí pořádně rozmazat. A nikoho už nezajímá, že službu v redakci v tu chvíli má odborník na kulturu, na sport nebo na politiku, který autobus vidí dvakrát do týdne, když mu projede před nosem. Opravdu nevidím důvod, aby mluvčí ZZS musela mít přehled o tom, jaké autobusy jezdí na jaké lince a jak se ta linka zajímá. Stejně tak to těžko můžu chtít po výše zmíněných novinářích, pro které je článek o dopravní nehodě výjimkou opakující se jednou za rok.

Myslel jsem, že článek měl vypovědět o události, ne přivést šotouše k extázi nad přesným označením liny, spoje, autobusu a dopravce. 99,5% lidí se nad označením autobus MHD nepozastavilo, to bych se klidně vsadil.


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
Richie píše:
Robert: přehled? dospělej člověk nepozná regionální autobus? Nevím, nevím...


http://www.autobusy.org/linky/165_02.jpg
http://foto.bmhd.cz/foto.php?40778
http://foto.bmhd.cz/foto.php?14756

MHD? Ano či ne?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 04 říj 2024 07:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]