Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 253 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
A pak ještě při výlukách, když byla výluka na Milady Horákové, tak jezdily o víkendu na pětce poršata... a tuším že i jedna RT6ka :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Porsche se na d5 pravidelně vyskytují v dušičkovém týdnu kvůli vyšší kapacitě (viz právě nasazení 28.5.).


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jen tak od boku jsem střelil a co mi vypadlo: http://www.bmhd.cz/vypravenost/vypraven ... urz=&dny=0

Takže asi někdy ano :-)


Offline
609
24 čer 2005 20:56
V souvislosti s výlukou Vídeňská se ptám, vyskytovaly se někdy v minulosti 13T na lince č. 5 (i jako přejezdy)?

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
200
27 pro 2004 12:45
ani sis všimnout nemohl, protože se tam prostě za celý týden ještě ani nekoplo
na druhou stranu, dpmb toto určitě ale nevadí, protože provozování tohoto redukovaného režimu pro něj znamená zajímavou úsporu vzkm (objem úseku SO - Nov. 25 + 26 = vpodstatě +- x27 a prázdninové vzkm 27 jsou doma - a co je doma, to se počítá :lol: )
takže dpmb nemá důvod se požadavku na takovýto režim ze strany města (či měst. části) bránit :-)


Rem píše:
Dnes jsem se toulal v okolí Palavského náměstí a nevšiml jsem si tam ničeho, co by připomínalo stavbu nebo nějakou rekonstrukci. Prostě a jasně x27 jezdí i když se nic neděje.


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Dnes jsem se toulal v okolí Palavského náměstí a nevšiml jsem si tam ničeho, co by připomínalo stavbu nebo nějakou rekonstrukci. Prostě a jasně x27 jezdí i když se nic neděje.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Dobře, takže bude víc úseků, tím lépe.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Cracatit
budou probíhat práce v úseku Modřice, cihelna - Tyršova a také kolem hřitova, proto není x2 v KT8


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Dřív bývala zastávka Bohunická i pro NAD, jenže kvůli špatně přístupnosti pro pěší byla zastávka zrušena

ad kačeny z Celní do Modřic: při rekonstrukci křižovatky Křížová jezdila x6 v úseku Mendlák - UH smyčka a přestup na x2 do Modřic byl na Celní a taky to šlo

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3741
08 čer 2005 23:12
Nebude se pracovat i v prostoru výhybek u zastávky Celní? Je tam podezřele odhrnutý štěrk.

A vyloučení těchto výhybek znamená žádná tramvaj od Celní do Modřic.


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Nevím proč, ale měl jsem za to, že u Celní jsou výhybky oběma směry, když jede šestka směr Mendlák, že se dá odbočit i doprava. Proto mě tahle varianta napadla, že se zeptám, pro provoz kachny je to stejně irelevantní.
Ten dvojitý přestup jsem si neuvědomil, říkal jsem si, že by prostě jel bus od UH smyčka na hlavas, třeba přes Poříčí, aby nevznikla situace, kdy určitá zastávka není vůbec obsloužená a přestup na dvojku by se realizoval třeba na Nových sadech, aby dvojitý přestup nezasáhl tolik lidí.
Proč vlastně na té Bohunické jede skrz a neobslouží ji, resp. nejde to udělat pro lidi z Modřic nějak inteligentně, aby mohli přejít nějak rovnou na 50? Tuhle oblast si moc nevybavuju, přiznám se, že znám Vídeňku hlavně z auta a nebo tu dy prostě jenom projíždím, je fakt, že kdo nespěchá, může jet z Modřic místo šaliny busem 49 a na 50 přesednout na Komárově, jenže to musí být výlet pomalu jako by jel člověk přes celý brno z jednoho konce na druhej = hodně času. :)

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Jste si jistí, že se v úseku Úst. hřbitov - Modřice nebude pracovat na trati?


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Tak dle IDOSu bude zastávka Bohunická obsloužena jen spoji, které budou končit na ústředním hřbitově, navíc pouze ve směru na Mendlovo náměstí. Prostě tyto autobusy budou končit na smyčce šalin u ústředního hřbitova a pak pojedou přes zastávku Bohunická zpět k ústřednímu hřbitovu a dále na Mendlák. Tedy pro Modřické nebude možnost přestoupit na linku 50 vůbec. A pro cestující od Mendlova náměstí jedině na ni popojít ze smyčky šalin u ústředního hřbitova, navíc pouze ze spojů, které jedou ke hřbitovu.

Jinak ten pendl řekněme mezi hřbitovem a Modřicemi by byl hloupý, protože cestující by museli přestoupit na autobus, který by musel jet až na nádraží, protože by se jinak muselo při cestě na nádraží 2x přestupovat. Nemluvě, že by asi musel jezdit další autobus na Mendlovo náměstí.


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
To snad kačeně nějak vadí?

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Protože od kremačky dolů na Celní a dál mendlák (linka 6) není odbočka doprava na Ústřední hřbitov, proto :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
2811
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Může mi někdo vysvětlit výluku na Vídeňské? Proběhlo tu, že X2 bus neobslouží zast. Bohunická, proč? Mně to na Idosu naopak ukazuje, že má dvakrát Bohunickou a že někdy jede jen UH - Mendlák a někdy Modřice Brněnská - Mendlák...
Navíc mi Idos našel třeba spojení kolem osmé večer takhle: 69 z Bosonoh na Kosmonautů, tam čekat na 50, tou na Bohunickou, tam na X2, další spoj večer ovšem přestup na 50 nenabízí a naopak nabízí od Bosonoh až na UH přestup rovnou na X2...
Schválně jsem hledal z Bosonoh, protože mě zajímalo to nové trasování 69 na UH, docela zajímavá trasa.
Pak mě ještě napadla jedna taková věc, která nevím, jestli by šla uskutečnit a proto se tu na ni zeptám: proč jezdí X2 v celé trase až do Modřic a nekončí pouze na UH s možností přestupu na nějaký šalinový pendl? Přece by sem šla nějaká kachna přetáhnout, když by jela po Renneské na Švermovu, tam se otočila, sjela kopec na Celní, před touhle zastávkou by odbočila vpravo a hurá na UH smyčka/Modřice. Možná je to blbost, ale napadlo mě to, protože se tu před nedávnem psalo o pendlu na téhle trati kvůli zatopenému podjezdu v Modřicích a nevím, kde přesně se na Vídeňské bude předělávat trať.
Za upřesnění díky.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1086
09 lis 2006 18:16
Na stránkách idsjmk.cz je již napsána výluka Vídeňská a je tam jedna zajímavost, která tady myslím nezazněla. Linka 69 bude prodloužena k ústřednímu hřbitovu, protože linka x2 neobslouží zastávku Bohunická a nebude možný přestup mezi linkou X2 a linkou 50.

EDIT: a na IDOSu jsou již jízdní řády


Offline
888
21 led 2006 12:26
Jasná chyba řidiče, v pokynech je jasně napsáno, že na vyrovnávací čas se mají vozy odstavovat za značkou zastávka před zastávkou Bieblova směr Lesná.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Jezour píše:
Otaceni na TrGenPiky dneskem sice temer vymizelo, ale na Purkynove je to "nahrada" vic nez plnohodnotna, a to jeste s kloubaky:)

Na TGP se tuším otáčí už jen pár ranních spojů, ale vyrovnávání času v připojovacím pruhu, a za značkou "Okruh" se tam děje stále, viz ilustrační foto staršího data.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Flambovaný kafe? Hned tam jedu! sarcastic

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Na Care blafnul ten kafe cyklo stanek.


Offline
2824
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Nemůžu si pomoct, ale v souvislosti s novou organizací linky 53 a problémem s otáčením mě napadá otázka: To nevěděli dřív? To se nemohlo to manipulační stání udělat u současné konečné zastávky?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Na prodloužený víkend se chystá oprava kolejí na Křence a Táborské. Osmička pojede na Zvonařku, devítka přes Roosveltku na hlavas, a standardně zpět na Lesnou. Desítka nepojede vůbec.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
Njn, tam to jinak udělat nemůžou. Celkově to tam není ideálně řešený. Ale spíš mě štve, že to nejezdí přes Kolejní obousměrně. Na Edisonovu se dá dojít pěšky z Podnikatelské. Navíc, 99, co jede na TP, může na Kolejní klidně taky zajíždět. Prostor pro busy tam je, poptávka velká i přes prázdniny.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
1110
21 zář 2009 15:23
Ode dneska ukazkove kolizni situace pri otaceni linky 53 ve spicce v krizovatce Purkynova, kdy se vozidla linky 53 koncici jizdu na nove vystupni zsatavce TPa jedou otocit na byvalou vystupni zastavku, kde maji manipulacni stani. IGK v krizovatce dnes dost nechapaly, co ridici kloubaku chteli provest. Otaceni na TrGenPiky dneskem sice temer vymizelo, ale na Purkynove je to "nahrada" vic nez plnohodnotna, a to jeste s kloubaky:)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 04 říj 2024 07:32
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]