Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 73 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Jedná se o novou antivandalskou kampaň DPMB. Příští týden by to mělo proběhnou i v mediích.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Včera chudák řidič na pozdně večerní a-58 vůbec netušil, kudy vede jeho trasa od zastávky Kuldova do Líšně. Naštěstí se ve voze našel dobrovolný navigátor.

Je problém vytisknout řidičům podrobnou mapku objízdné trasy? A tím spíše, když se jedná o objížďku, na které je ještě další objížďka (uzavřená Šámalova) ???


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Hm, nějak mi v tom výčtu chybějí právě zmiňované linky 43, 59, 64 apod.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
OS MČ:
ono je přece jednodušší říct, že politik něco dobrého udělal jako předvolební krok, než cokoliv jiného. ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
manil píše:
OS MČ jsou v čele se svoji Jasnou Flaminkovou úplně mimo. Jejich vývěsky vůbec nemá cenu číst. Je to akorát banda zfanatizovaných ekoteroristů (i když toto slovo nesnáším, na ně to bohužel naprosto sedí).

Přesně tak. :roll:

Jinak v následujícím odkazu je plán nasazení elektrobusu.

http://www.dpmb.cz/Default.aspx?seo=novinky&id=219

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Mám bohužel stejný pocit.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
OS MČ jsou v čele se svoji Jasnou Flaminkovou úplně mimo. Jejich vývěsky vůbec nemá cenu číst. Je to akorát banda zfanatizovaných ekoteroristů (i když toto slovo nesnáším, na ně to bohužel naprosto sedí).


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Přečetl jsem si vývěsku slovutného Občanského sdružení Masarykova čtvrť u zastávky Žlutý kopec a nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo brečet. Jako hlavní úspěch je tam uvedeno znovuzavedení linky 51 s komentářem, že si z toho dělá MČ Brno střed reklamu, prootže budou volby.
Tak já nevím, ale nějak jsem si nevšiml, že by kdokoli z tohoto spolku křiklounů přispěl ke znovuzprovoznění linky jinak než blbými kecy a řvaním na jednání zastupitelů. Asi jsem byl naivní, když jsem si myslel, že se na jejich obskurní vývěsce objeví byť jen jedna pochvalná věta pro Brno střed. Hlavně, že OS bojovalo, jak to šlo...
Pane Závodský, styďte se. Nebo ještě lépe, vykašlete se na to a zalezte. Není to jen můj názor, ale souhlasí s tím i místní obyvatelé, se kterými jsem mluvil. Ještě jsem neviděl, že byste pochválili jedinou věc, jediný záměr, který se v MČ připravuje či připravoval. Jediné, co čtu, jsou negativní reakce na cokoli a chvála sebe sama. Na zblití.

Jen k vysvětlení postoje k OČ: Nebydlím v Brně, nikoho ze zastupitelstva neznám a než bych volil ODS, tak radši spolknu žabu.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Podle info v podnikovém Zpravodaji se mají pořídit dva cyklovleky za autobusy.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Kolem 20:45 jsem u Ronda potkal 18m hybridní Solaris na německých SPZ. Žádných pasažérů jsem si nevšiml. Docela by mě zajímalo kam měl po vlastní ose namířeno. :-)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Tak teď už jsem konečně pochopil, proč ti volové v IGK blinkry nepouští. Mají je moc hlučné sarcastic
(Konec OT)

Jinak já mám už na to vytvořenou imunitu... Nejen na to, ale i na paní Černockou, takže když se někdy zadaří, že to na zastávce neodhlásí, hned si toho nevšimnu. :oops:


Offline
2820
01 úno 2006 10:39
Myslim, ze to leze na nervy vsem, proto si to ridici vselijak nacerno ztlumuji,vypinaji a podobne, me to taky vadi a po sluizbe z toho pekne boli hlava, takze citybusy a citelisy blinkry jen v nejnutnejsim pripade na co nejratsi dobu tak abych neporusil predpisy. Zajimavy ze stary busy az po sedmikila maji klasicky zvuk jak v osobaku, to nikomu nevadi ale od devitistovky ma vse priserny pipaky, i vedeni DP vi jak to ridicum vse vadi, ptoto kontroluji jak signalizaci aby byla naplno tak blinkry aby byly naplno a poetihuji ridice za upravu, rikaji tomu zasak do konstrukce autobusu ci tak nejak, proste blaboly a srac.y aby strhavaly penize, misto toho aby ridicum praci zprijemnovali delaji presny opak a nejde jen o pipaky atd


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Janatak píše:
Ono to zase není úplně blbá záležitost, třeba na zapomenutej zapnutej blinkr ideální věc.

Ono je to možná individuální a někomu to tolik nevadí, ale mně to fakt leze na nervy hrozně. Je to slyšet v celé přední části, jak to asi musí být u řidiče...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Dyť to řve jak kráva, nesnesitelný. Zlatý devítikilo. Ten konstruktér v tom snad nikdy neseděl nebo není při smyslech.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3980
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Ono to zase není úplně blbá záležitost, třeba na zapomenutej zapnutej blinkr ideální věc.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
7
01 zář 2009 19:30
Fantomas: U crossu blinkry nejsou skoro slyšet. Když jezdím se citelisem,snažím se je používat v co nejnižší míře. Samozřejmě při respektování všech pravidel silničního provozu. Ale to nemění nic na tom,že je to pro řidiče hodně nepříjemné.


Offline
Uživatelský avatar

1342
17 črc 2010 21:41
Krno
Tak mě napadlo, co říkají řidiči na pípající blinkry v nových busech (citelisy, teď nevím jestli crossy to mají taky, jinde jsem to zažil i v SORu)? Mě jako cestujícího to neskutečně vytáčí po pěti minutách, nedokážu si představit v tom sedět osm hodin. Fakt by mě zajímalo který chytrák to vymyslel...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Jo, poslouchat pípání signalizace zastávky na znamení, což jim cestující dopřávají za každou jízdu mnohokrát :-)


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
řidiči mají zakázáno i rádio?! :-o A mají teda vůbec něco povoleno?

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
Když jsme naposledy vyhráli mistrovství světa v hokeji, tak rozjezdem zněla naše hymna :D


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Řekl bych, že furt lepší, než kolem bese blejt, vykopávat okna a řezat sedačky :-)


Offline
176
01 lis 2010 18:43
Brno-Líšeň
Prvně Vysoký Jalovec a pak začali s Já jsem muzikant a přicházím k vám z české země :D pak zazněla i Macejka :D Jako sranda byla.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
No, jednou v 90 celej autobus zpíval "Rooomaaan tooo jeee homosexuááál, homosexuááál, homosexuááál..." Nebylo to něco podobnýho? :mrgreen:

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
No co, při práci mají řidiči zakázáno i rádio, tak se aspoň nenudil :D

A co zpívali?


Offline
176
01 lis 2010 18:43
Brno-Líšeň
Obdivuju řidiče 2356 na 30073, který jel 1:27 z Přístaviště. Chudák, co musel vytrpět :-D Celý bus mu zpíval ;-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 30 zář 2024 10:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]