Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 110 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3704
28 úno 2006 19:00
Ptačínský se dnes probudil s rukou v nočníku biggrin


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Rok 2030: Z Brna do Prahy vlakem za hodinu


Offline
1589
18 led 2009 10:06
V rámci JMK bych tomu věřil, pro zmiňuju naše oslavy (dopravní víkend/sobotu)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

6931
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Richie (a za 10-15 let...): jak kde...


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Je pravda že na výlukových linkách se objevujou často vyloženě luxusní autokary, ale i sedmikila, ale čím dál míň...
A za 10-15 let se sedmikilama budeme vesel projíždět na oslavách jako historických autobusem :-D

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Jedinej dopravce, kterej tu ještě pořád dělá ostudu se sedmičkama, je Toros, jinak i ten Dopaz už má i ty ojetý devítky nebo SORky.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

2571
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
pepola píše:
než se kodrcat nějakou sedmikilní Karosou - rok výroby 1985

Hmm...nějakou starší Karosou jsem asi někdy jel v rámci výluk na trati Jihlava - Veselí nad Lužnicí. Ale co se mi tak zdá, tak na výluky v okolí Brna se používají novější autobusy (dobrá, není to Irizar nebo Scania Student Agency, ale ...).

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Na Ramzovou se dá dojet i přes Č. Třebovou... Pravda, na 2 přestupy (EC/Ex/R), a pokud se nejede v sobotu ráno, tak i o cca 40 minut dýl. Jestli je to lepší, než kodrcání karosou do Olomouce, to už je na zvážení... Výhoda je, že na každém přestupu se dá stihnout pivo :-).


Offline
Uživatelský avatar

3704
28 úno 2006 19:00
b1 píše:
Ajo vlastně, jednička nejezdí k nádraží Kr. Pole. ](*,)

Ale i tak bych čekal spíš vložené spoje na trase Kr. Pole nádraží - hlavní nádraží.

Zavedeme 13! sarcastic

Co mě teda fakt nakrklo, tak když uzavřou trať, která vede přes viadukt (tuto výluku chápu - na viadukt se už fůru let nesáhlo), tak k tomu ještě "pro jistotu" uzavřou trať na Olomouc, která tou výlukou viaduktu nebyla vůbec dotčena!
Přemýšlím o zaplacení stornopoplatku na můj 14denní pobyt v Ramzové na přelomu července a srpna, že budu raději místo toho sedět doma na (_!_), než se kodrcat nějakou sedmikilní Karosou - rok výroby 1985 - do Olomouce, a pak teprve "vítězoslavně" odtud dále do Jeseníků...
No, aspoň vím, za co berou takoví grázlové jako Žaluda ty svoje milionové odměny! :evil:

(To je jako bychom v Brně při výluce Milady Horákové na měsíc "přiuzavřeli" i Cejl...)


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
To už tady taky "vrah" zmiňoval: posilové d-6 na Nové Sady a zpět, posilové d-2 na Mendlák a zpět

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
b1 píše:
Ajo vlastně, jednička nejezdí k nádraží Kr. Pole. ](*,)

Ale i tak bych čekal spíš vložené spoje na trase Kr. Pole nádraží - hlavní nádraží.


Zdejší, z avataru jako vrah tvářící se uživatel tu přehled části letních výluk již psal a Karlos to doplnil. Přes léto by d-6 měla jezdit v trase Kr. Pole nádraží - Česká (Rašínova) - Nám. Svobody - Hl. nádraží - a dál po Reneské do Lískovce. Spíše mi vrtá hlavou jak chcou posílit linku d-2 která bude provázaná s linkou d-5 a měla by mít základní interval v PD-P 6 minut. Jestli se část spojů někde utne nebo to bude všecko jezdit v celé "dvojtrase"...? A vůbec zapadl tu i můj dotaz jak to bude s linkama do Komárova a Líšně?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
ZdeněkH píše:
Nóó šikovní kluci hlavně s poznámkou o výlukových jízdních řádech, které chtějí zveřejnit AŽ koncem června. Mimochodem podle toho co píšou další supr věc místo jízdy vlakem židenice-nádraží v řádech pár minut pojedou oklikou jak vocas a ještě s docházkou ze Staré osady na nádraží.


Ono je to blíž z Kuldovy.


Miky píše:
Můžeš jít pěšky ze Židenic na hlavák :)


Ve špičce může být určitě rychlejší vyrazit pěšmo po kolejích na nádr.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Však d-6 bude jezdit kvůli výluce na Víděnské odklonem přes Hlavní nádraží

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3714
08 čer 2005 23:12
Ajo vlastně, jednička nejezdí k nádraží Kr. Pole. ](*,)

Ale i tak bych čekal spíš vložené spoje na trase Kr. Pole nádraží - hlavní nádraží.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
b1 píše:
Nemá tam být spíš 1 a 2?


Posila linky 6 z Kr. Pole nádraží a posila linky 2 z Židenic. Jednička by tomu nijak nepomohla.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Můžeš jít pěšky ze Židenic na hlavák :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Nóó šikovní kluci hlavně s poznámkou o výlukových jízdních řádech, které chtějí zveřejnit AŽ koncem června. Mimochodem podle toho co píšou další supr věc místo jízdy vlakem židenice-nádraží v řádech pár minut pojedou oklikou jak vocas a ještě s docházkou ze Staré osady na nádraží.


Offline
Uživatelský avatar

3714
08 čer 2005 23:12
Citace:
"S ohledem na jízdní řád Českých drah posílíme spoje na trasách linek 2 a 6," upřesnila mluvčí brněnského Dopravního podniku Linda Škrancová.
Nemá tam být spíš 1 a 2?


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Tak už je to oficiální, máme se přes prázdniny na co těšit. :twisted:

Vlaky z Brna do Prahy pojedou v létě až od Zvonařky


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Změna železničního jízdního řádu k 9. červnu 2013
Změna se dotýká i okolí Brna.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Asi nás čeká omezení rychlíků.


Offline
Uživatelský avatar

427
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Původně se odvolávala obec Tetčice a ono o. s. "Voda z Tetčic", měli řadu připomínek, některé z nich i rozumné (výška protihlukových stěn...), byla snaha vyhovět, aby se mohlo co nejdřív začít.
Ale za o. s. Voda z Tetčic stojí jeden blb, Josef Dvořák (zároveň zastupitel Tetčic), který tomu prostě systematicky háže klacky pod nohy. Asi se bojí, že mu bude v okolí jezdit víc vlaků, nebo nevím.

Původní odvolání
http://www.zakrany.cz/soubor/vyhlaska-e ... -odvolani/

Odvolání Vody z Tetčic - březen 2013
http://bit.ly/10dvWhR

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
1078
09 lis 2006 18:16
Ty protihlukové stěny také chápu. Jen nechápu proč to muselo dojít až k žalobě, když tu byla alternativa pro obě strany. A názory sdružení Voda z Tetčic jsou absolutně mimo, nemají rozumný argumenty, tak si něco vymyslí. Co jim kdo může. Jinak pokud se nepostaví terminál v Lískovci, tak tu zastávku snad nemá smysl ani otevírat. Doufám, že město začne stavět zavčas.


Offline
Uživatelský avatar

6607
21 pro 2005 17:01
Pavel: Co se týče těch protihlukových stěn, naprosto to chápu. Jsem rád, že soud nařídil postavení stěn nízkých 75 cm. Z několika hledisek je to výhodnějších. Jedním z nich je bezpečnost. Pokud se stane MÚ, tak se záchranné složky obtížně dostávají přes to vysoké monstrum. Řezat beton je na dlouhý lokte, takže musí s nosítkama cupitat stovky metrů v kolejišti. A při záchraně životů jde o každou sekundu.
Ale těch peněz z EU je škoda.
Doufám, že město nechá zavčas prodloužit trolejbusy v Lískovci, aby se po příjezdu prvního vlaku na nové lískovecké nádraží již dalo přestoupit. Jen tak mimochodem, v Lískovci už kdysi dávno zastávka byla.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3613 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 25 čer 2024 07:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]