Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 12 z 27    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Příloha:
Výstřižek0002.JPG
Aspoň by se už starosta Řečkovic nemohl chlubit "modernizovaným železničním koridorem", který vede přes Obřany... sarcastic


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
To je taky pohled no, se kterým se taky dá souhlasit, ale radši budu když bude šalina s informacema o MHD plus něco navíc včetně reklam než vůbec.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Richie: jenže to je podle mě něco, co dělá z plátku (novin,...) nečtené médium. Osobně si radši přečtu něco, kde není tolik reklam, než mezi reklamami hledat to, co je vlastně samotný článek časopisu.
Sice by to snížilo/pokrylo/převýšilo náklady, ale na druhou stranu by to četlo ještě méně lidí. V současné době se mi to líbí, že se tam přestaly dávat ty sekce o městských částech a kulturních akcích v Brně - to tam totiž nepatří.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Třeba tam bude víc inzerce, která to pokryje...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Šalina může být. Je to součást marketingu. Ale s nižším nákladem (počet kusů) a s nižším počtem stránek. Určité informace jsou potřeba - např. výluky, části +/- nebo něco o vozovém parku taky není na škodu.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nešťastné. Nemám proti Šalině nic, ale pokud chybí na MHD v Brně přes 50 milionů, tak tohle přesně je první věc, kterou bych stopnul.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Šalina opět v novém :D

Měla by vám, čtenářům, nabídnout více informací z dění ve městě, najdete v ní rozhovory s osobnostmi, které alespoň na čas spojily svůj život s Brnem, dozvíte se, co se děje v městských částech nebo co plánují městské společnosti. Každý měsíc se můžete těšit na novinky z brněnské kultury, na doporučení, co kde vidět a kam se vypravit, jaké divadelní premiéry se chystají a třeba i to, kteří herci v nich zazáří a kteří třeba zamířili za hlasem seriálů do Prahy. Prostě příjemné čtení (o křížovce nemluvě) i zajímavé soutěže o ceny.

No nazdar, jakoby těch bezplatných časopisů o kultuře bylo málo (Metropolis, Kult...).

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Aby ses nedivil...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
7286
27 úno 2010 07:40
Už vidím českého cyklistu, jak si zmáčkne tlačítko, aby nejel na červenou. Možna dva ze sta...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Mouka: přesně tak. Taky jsem si toho už všiml, že smyčka na kolo nereaguje.


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Martan píše:
Vím, že je to málo, nicméně v Brně je nejméně jedna křižovatka, která v noci funguje (dle mého názoru) tak jak má. Když se nic neděje, tak je vše na červené. Pokud se blíží auto, blikne z jeho směru zelená. Pokud se blíží auto a z jiného směru MHD, blikne zelená MHD a auto stojí. Po projetí MHD blikne autu zelená.
Jedná se křižovatku Jedovnická x Vítězného února :-) a tento režim se aktivuje cca ve 23 hod.

Pokud se blíží cyklista, tak má smůlu. Aby nic neporušil, tak by musel jít pěšky s kolem po chodníku a přechodu. Když s sebou na kole netáhnete ukradený poklop od kanálu, tak vás indukční smyčka nezachytí. V zachraničí se tento problém řeší tlačítkem pro cyklisty, ale toho se u nás asi nedožijeme.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tasa píše:
než ji namačkám a než se to odkecá, tak zvedám kotvu

Jakto?
8 - 34 - potvrdit. Třeba na 90 s čekání na Maliňáku směr MČ na čtyřce se to fakt hodí. :)


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Vítězného února = Novolíšeňská. Jde tedy o tu křižovatku u benzínky OMV (kde je lahoda odbočovat od Zetoru vlevo ke spalovně, jestliže současně odbočuje autobus od Klajdovky ku Vlkově - je přes něj prd vidět) ;-)


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Martan píše:
Jedná se křižovatku Jedovnická x Vítězného února :-) a tento režim se aktivuje cca ve 23 hod.

To má být která křižovatka? biggrin Podle databáze ulic bolševici pojmenovali právě Jednovickou "Vítězného" února... Je chyba v databázi? Já (naštěstí) tyhle názvy neznám, cinkal jsem klíčama jako batole :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Martan: Této křižovatce se říkávalo "barevná hudba", když tam byl ten původní systém řízení SSZ.
Tehdy ještě jezdila a-45 z Novolíšeňské doleva ke spalovně - přijel jsem tam jako poslední, a odjel jako první! Smyčky v asfaltu reagovaly na pohyb, takže když jste si nechali před Vámi stojícím autem mezeru a stále pomalinku popojížděli, tak Vás to pustilo jako první! biggrin


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
A prakticky vedle jsou excelentně nastavené Vinohrady, kde jsem při jízdě kdykoliv a v čemkoliv (autobus, trolejbus, auto; na kole těmi místy naštěstí nejezdím, protože nemám důvod) musel zastavit minimálně na jednom z těch třech semaforů, chvíli zkoumat, jestli je ta červená opravdu červená a až pak jet. Ideální zejména při zpoždění linky 78 a potřebě stihnout návazný bus ze Staré osady domů...


Offline
609
24 čer 2005 20:56
goldfinger píše:
##Nemlufím Šésky## na znamení, třeba jen ve večerních a nočních hodinách jsou fajn, ale dopraváci by měli vyvinout tlak na vypnutí světelné signalizace v době, kdy akorát zdržuje - o víkendech a o večerech.. Jeden příklad za ffšechny - když jedu od Skácelovy na Přívrat, tak chytím minimálně 3 x, ale třeba i 4x po sobě červenou vlnu. Je to normání?!

Vím, že je to málo, nicméně v Brně je nejméně jedna křižovatka, která v noci funguje (dle mého názoru) tak jak má. Když se nic neděje, tak je vše na červené. Pokud se blíží auto, blikne z jeho směru zelená. Pokud se blíží auto a z jiného směru MHD, blikne zelená MHD a auto stojí. Po projetí MHD blikne autu zelená.
Jedná se křižovatku Jedovnická x Vítězného února :-) a tento režim se aktivuje cca ve 23 hod.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pepola, chat: takových ale moc není. Hodně jich nechává otevřené všechny dveře. Je pravda, že se to týká především řidičů vozů s uzavřenou kabinou.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
než ji namačkám a než se to odkecá, tak zvedám kotvu

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
V tomto případě mi přijde dobrá hláška "Čekáme na čas odjezdu dle jízdního řádu." Nicméně mám pocit, že moc využívaná není.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Taky to tak dělám, nejen že bych v zimě větral cestujícím, ale ono to dojde i ke mě do kabiny...

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
V pohodě, Richie :) Chtěl jsem to jen obšírněji vysvětlit.


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Jasně, já to čekání do času naprosto chápu, vůbec nic proti tomu nenamítám :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Richie (a další): Jde o to, že pokud jsi podjetý, tak samozřejmě můžeš tlačítkem odpinknout zastávku až v polovině trasy mezi zastávkami, pokud Ti tam skočí zrovna "0", ale... Grafický klient zaregistruje to, že jsi to provedl mimo GPSkou zaměřenou zastávku a máš hned "odměnu" z prémií. Proto je lepší (pro cestující nepochopitelně) zastavit třeba u rybníka Žebětín a počkat do "0", i když široko daleko krom labutí nikdo není!
U Ciťáků s poptávkou používám "dvojklik" (už jsem tady o tom psal): Zastavím, otevřou se "namáčknuté" dveře, tlačítkem DEV je zavřu a hned ho stačím ještě jednou, čili kdokoliv, co během mého čekání do "0" přijde/doběhne, si dveře zvenku otevře a NEVĚTRÁM! Samozřejmě tento postup opakuji až do úplného odjetí ze zastávky - hlavně je to dobré, pokud je venku pod nulou... :wink:


Offline
1591
18 led 2009 10:06
miropiro píše:
MartinV: Tak ono samotné zastavení mi nevadí, ale horší je, že všechny vozy nemají poptávkově otevírané dveře, takže když někdo na zastávce na znamení nastupuje / vystupuje, tak se u těchto vozů otevírají všechny dveře. To by se taky mělo vyřešit, jenže chci vidět, jak se na sedmikila a devítikila montují poptávková tlačítka, že ...

No já nevím, ale já hafokrát zažil, že na takovýhdle zastávkách řidič jenom zastavil ale dveře neotevřel, pokud někdo neměl zjevnou tendenci vystupovat a na zastávce nikdo nebyl.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 673 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 15:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]