Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 294 z 324    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 324  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Od jednoho kolegy


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Že bych to vzal po Nečasoví? sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Zajímavý problém museli řešit v Ústí nad Labem.
http://ustecky.denik.cz/zlociny-a-soudy/cestujici-hajloval-na-ridice-trolejbusu-20130226.html


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Nebo za cenu brněnský posílaj jednu extra jako humanitární pomoc do Nikaraguy. Další pohádky?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Mohl by tam být vliv DPH...


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zajímavé, že v porovnání s cenou 13T (a jim podobných) je o 1/3 levnější. :-k


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
http://ekonomika.idnes.cz/skoda-uspela- ... oprava_neh

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Logitech: Ne, nezamykám.


Offline
Uživatelský avatar

1895
01 srp 2006 14:13
Bezkov
V takový situaci se kabina otevírá násilím, poškození vzal čert.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nějak se mi nezdá, že by se do zamčené kabiny devítikila nedalo dostat. Zrovna dvakrát "utěsněná" není...


Offline
888
21 led 2006 12:26
pepola: ty si nezamykáš kabinu když řídíš?


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
...a v řízení by jí překážela rikša, narvaná nákupem v Kauflandu sarcastic

J*M* : V devítikile i sedmikile by normálně otevřela kabinu klikou.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Ani nejšikovnější důchodkyně by v brněnské MHD nic nepořídila, nebyla by za mlada kasařka ...


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/294771-drama-v-polskem-autobusu-ridic-zkolaboval-pasazery-zachranily-duchodkyne.html
Furt se tady nadává na neschopnost důchodců...


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Zajímavé řešení přepravy kočárků na příměstské větvi s parním provozem jednoho zahraničního tramvajového systému
Příloha:
preprava_kocarek_.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Však taky v Bratislavě byla z Brna nějaká delegace ohledně organizace veřejné dopravy, tak z toho asi vznikla tahle kopie Brno + sever JMK :mrgreen:

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
1591
18 led 2009 10:06
Spy píše:
Mimochodem, nepřipomíná vám bratislavský systém označení zón něco? :-P

Připomíná mně to jako kdyby spolu šli PID a IDS JMK na rande a měli pak malý idsečko :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Dnes měla být u našich sousedů v Bratislavě a okolí po několika letech příprav spuštěna 1. etapa IDS :idsjmk1:. No, hned napoprvé se to nepovedlo a včera bylo rozhodnuto o odložení... Článek na imhd.sk

Přeji jim, aby další pokus už vyšel, byť jde vlastně jen o tarifní integraci, JŘ stylu ČSAD zůstávají, ale nějak se začít musí. :-|

Mimochodem, nepřipomíná vám bratislavský systém označení zón něco? :-P


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Praha zvažuje Wi-Fi internet v metru a celé MHD

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/sver ... boura.html

Tak, páni autobusáci, teď už víte, jak na ně sarcastic

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
A jak k tomu přijdou ti, kteří bydlí někde na vesnici a do školy musí dojíždět značnou vzdálenost? Bavím se o střední škole, protože minimálně maturita je dnes nutností pomalu i na místo uklízečky. Na vesnici práce není, rodiče kvůli ní musí také dojíždět (= platit) a ne každý má to štěstí na dobře placené místečko. Pořád existuje dost lidí, kteří žijí na hranici minimálního platu (a po zaplacení všech nutných výdajů pod ním). Tady je každá ušetřená koruna na dopravě alespoň jednoho člena rodiny dost podstatná.

Ale tady se žije v České republice, kde je potřeba vše expresně buď zrušit, nebo zdanit, nebo alespoň pořádně zpoplatnit. A to hned, bez vážného uvažování nad důsledky. Prostě TEĎ vydělám třeba na zvýšení DPH papírově tolik a tolik - ale to, že lidi budou méně nakupovat (= méně utrácet = méně nechávat na DPH), to už nikoho nezajímá a případný zvýšený dluh se prohlásí za "účetní operaci, která nemá vliv.


No pokud u nás školné zavedou tak to dopadne stejně jako u všech ostatních věcí (bodový systém, emisní známky) tedy zmetek na entou. Bohužel.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
ZdeněkH: Budeš se divit, ale já nejsem principielně proti školnému, spíše naopak, a to přesně z důvodů, které uvádíš. Ale nesmí přijít stylem "tak školné bude tolik a tolik a posmějte se z toho". Na západě jsou tyhle systémy docela vymakané, buď stylem bezúročných půjček, nebo povinností odmakat v té zemi během x let po škole alespoň y let, jinak platíš, podobně je to koneckonců i na vojenských školách... ale pokud vím, všude nějaké takové systémy jsou, nikde není "prostě jen školné".

A studium medicíny je v současný době tak náročný, a ke studentům medicíny a začínajícím lékařům se tato země chová tak neuvěřitelně mile, že se jim vpravdě absolutně nedivím, že se jim za tyhle prachy makat nechce...

_________________________________
Definitivně možná.


K té podpoře vzdělání by mě jen zajímalo proč. Studentů 4 ... a skutek utek. Stačí mi když jdu ke svojí zubařce kde se učí a já jsem občas/vyjímečně pokusným králíkem a přesto pořád a stále slyším nejsou zubaři/doktoři/doplň si. Jo aha zapoměl jsem oni si za dotované prachy vystudují a pak odtáhnou do jiných krajů protože tady dostávají málo. Na jednu stranu to chápu. Na druhou stranu ať si teda tu školu platí. V téhle republice je jen velmi málo míst, která mají plat odpovídající práci (a dost kde je plat neadekvátní odvedené práci - poslanci, senátoři a jiná verbež)
Na téma studentů jsem docela háklivej. Doma jsme byli tři děcka a starala se o nás jen mamka. Všichni jsme zvládli udělat základku a nějakou školu (učňák, střední, atd) a přesto na studentská léta vzpomínám protože jsem se měl nejlíp.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Honny: na jižní Moravě se používá termín základní jízdenka. Výraz "plnocenná" bych nechal tam, odkud přišel - v Čechách. :wink:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 324  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 zář 2024 08:11
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]