Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 444 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Chrysalis se asi přeslech, já slyšel "podzemní"


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
To mě potěš...

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

336
20 pro 2010 23:08
Brno-Bystrc
Opravdu doporučuji zhlédnout dnešní zprávy na televizi Prima. Nejlépe asi tady, ale zatím tu dnešní nejsou. Dozvíte se tam třeba, že jsme nejlidnatější město v ČR, které nemá pozemní dopravu, a proto jsou u nás nehody MHD obvyklé.


Offline
Uživatelský avatar

1410
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
PepaZdepa píše:
takže kam vlastně? biggrin

Jinam, než severojižně.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Kamechy, Holzova...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
140
11 pro 2011 18:53
"Vedle vlaků se podle autorů studie má Brno zaměřit i na nové tramvajové tratě. „Pokud přibude obyvatel, je třeba stávající síť doplnit. Především o tratě v západovýchodním směru," píše se ve studii."

Západovýchodní směr... takže kam vlastně? biggrin


Offline
Uživatelský avatar

30
06 pro 2005 21:31
Informační stánek na České převzal dopravní podnik.
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 30204.html


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Stále stejná písnička. Na opravy tratí a ulic není, na kloudnou obnovu vozového parku DPMB není. Ale 800 milionů na výstaviště někde Onderka vyhrabe.
blee

http://brno.idnes.cz/investor-fait-chce ... zpravy_eko

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Další studie vedoucí pouze k tomu, aby se zjistilo, že nejsou peníze. Nevadí, za půl roku "si zaplatíme" další studii.

Zaujala mě v článku ta parodie na SWOT analýzu - tím, že ji pojali úplně špatně.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6178
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Takové studie bych vůbec nedělal. Při současným přístupu tou dobou stejně nebude s čím jezdit. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Jaká je cesta ke zlepšení hromadné dopravy v Brně? Představitelé města mají na stole jasnou odpověď.
Já taky, všem těm odborníkům zpracovávajících generely a odborníkům schvalujících takové kraviny zakázat policejně Jihomoravský kraj, a bude HD v Brně vylepšená ihned


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
Přidejte zastávek, radí Brnu studie. Městu chybí peníze
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 30204.html


Offline
2826
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
A co třeba Jírova? :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
miropiro píše:
Kurnik, jestli přestup z busu v Komárově na šalinu a naopak je složitý, tak by se měl ten pan Janouch jet podívat třeba na Halasovo náměstí, jak funguje přestup z busu na šalinu. ...
A byl jsi třeba už na Osové? :mrgreen:


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
mceza: Jo, takový jsou nejlepší. Taky potkávám.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
M3 píše:
Důchodci je věčné a nekonečné téma - chodit půl dne po kšeftech to jim nevadí, ale udělat pár kroků navíc z MHD je problém. To bylo, je a bude pořád stejný. Stejně jako to, že nejvíc spěchají právě veteráni.

Taky v jiném státě neuvidíš rentiéra, táhnoucího za sebou rikšu velikosti reprobedny z Open Air koncertu skupiny U2 sarcastic
Prostě je to tady "národní sport"...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Dnes jsem opět pozoroval "čtyřnohou" babičku, která se od prvních dveří v LF2 probojovala až na zadní plošinu. Trvalo jí to přes dvě zastávky a jednou málem upadla, ale povedlo se! Pak si sedla, zaštrachala v igelitce z Lidlu a dala si vítezný (suchý-bez ničeho) rohlík.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Důchodci je věčné a nekonečné téma - chodit půl dne po kšeftech to jim nevadí, ale udělat pár kroků navíc z MHD je problém. To bylo, je a bude pořád stejný. Stejně jako to, že nejvíc spěchají právě veteráni.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
Miropiro: Jenže když tramvaje nestaví přímo u Tesca a a-67 taky ne.
Kdysi jsem seděl v a-40 směr Úzká a před náma jela d-12. Důchodkyně se šla zeptat řidiče, jestli jede k Tescu. On říkal, že ano, ale mohla jet i tou tramvají před ním.
"Ale tramvaj nejede k Tescu."
"Paní, ta tramvaj jede taky k Tescu."
"No, ale nestaví přímo před Tescem."


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pepolo: to už se ale novinářům nehodí do krámu. Oni chtějí psát o tom, co nefunguje. Bohužel.

Miropiro: v Anglii jsem se setkal s tím samým - když nejede auto, proč bych nepřešel? Ale takový argument by u nás neobstál.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Bóže, to je strašný problém vylézt z a-59 na Sazenici (musel by si zmáčknout, že?) a počkat na (většinou) za ní jedoucí a-67, která ho doveze do 2x Tesca a 1x Kauflandu. Aby se z toho nepoondil... sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
v článku se píše:
Po necelém měsíci od zavedení změn jsou lidé nespokojení i v dalších částech Brna. „Zrušili nám přímý spoj k nákupnímu centru u hlavního vlakového nádraží. Problematické je to zejména pro starší lidi, protože v okolí chybí obchod a nakupují právě tam. Nyní musíme složitě přestupovat v Komárově, nebo se cpát do autobusů mířících do Tuřan. Mnohdy není možné se do nich vejít," tvrdí například Libor Janouch z brněnských Holásek.

Kurnik, jestli přestup z busu v Komárově na šalinu a naopak je složitý, tak by se měl ten pan Janouch jet podívat třeba na Halasovo náměstí, jak funguje přestup z busu na šalinu. To je totiž teprve složitost jak dělo booze Člověk totiž musí vylézt z busu, popojít k přechodu, zmáčknout tlačítko, že chce přejít silnici, počkat trpělivě na zelenou, mezitím koukat, jak kvůli různě dlouhé odezvě zelené mu něco odjíždí a tak to zkusí přejít na červenou (a já to klidně udělám, protože policisté tam stejně moc nebývají a když nic nejede, preferuji styl přecházení silnice a lá Francouzi (prostě téměř kdykoliv a kdekoliv, jen když nic nejede - byl jsem týden v Lotrinsku a velmi rychle jsem se na tento styl adaptoval, to vám garantuji :mrgreen: ). A pak ještě asi dvacet metrů k šalině...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
7298
27 úno 2010 07:40
Nevím o tom, že by už DÚ povolil potřebou odbočku TV.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mělo by to být do konce února (ale kdy to bude doopravdy, to netuším). Nicméně doufám v ten konec února.


Offline
Uživatelský avatar

6620
21 pro 2005 17:01
A-51 byla nahrazena trolejbusem? Tušíte někdo, kdy k tomu skutečně dojde? Rozdělení služeb na jarní prázdniny (11.-15.2.) stále počítá s nasazením autobusů.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 10 říj 2024 16:26
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]