Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 293 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
lezacek píše:
A jak to bude s věcma ze šaliny v Líšni? Kurzovky, výkaz, desky, klíče... To bude muset skončit večer a začít ráno stejnej řidič? Nebo to švihne přes Medlánky? Večer odevzdat, ráno nafasovat.


Doteď jsem diskuzi o tomto :sick:nápadu :sick: považoval za šotofantazmagorii ale jak ji postupně pročítám, děsím se a tak se ptám: "O nočním odstavování na Novolíšeňské (nebo někde jinde mimo vozovnu) se vážně uvažuje?" ](*,)

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Lezacek: stejný řidič nejspíš ne, protože tu již bylo zmíněno, že musí mít mezi službami nejmíň 11 hodin, 9 mimořádně (Ježour, 11. 12. 2012). Trhačkou by byl vyřešen problém krátké "pauzy" na Jírově, ale nevím, zda by tento případ pokryly dvě směny (od vyjetí na odpolední špičku po zátah po ránu).


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Pokud to bude jezdit ráno pod jiným kurzem, než to přijelo večer, tak holt budou mít asi sadu dvou kurzovek.
Výkaz se bude muset vystavit na dva dny a co se týče klíčů, tak to bude muset převzít nejspíš někdo z pracovníků, kteří to tam budou hlídat přes noc.
Varianta odevzdání v Medlánkách se mi nezdá.

Jasně, může to být i jinak, ale tohle mi přijde jako nejvhodnější varianta.


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
A jak to bude s věcma ze šaliny v Líšni? Kurzovky, výkaz, desky, klíče... To bude muset skončit večer a začít ráno stejnej řidič? Nebo to švihne přes Medlánky? Večer odevzdat, ráno nafasovat.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Mouka píše:
Jak jsou vůbec v Olomouci zabezpečeny tramvaje na odstavné ploše?
Tramvaje na odstavné ploše = Rubiku jsou za plotem a bránou + kamerový systém, jak zde již bylo napsáno. Pak je ještě stání na ulici mimo vozovnu - kde tramvaje stojí prakticky vedle zaparkovaných aut. Tam mohou stát celkem 4 vozy T3. Zabezpečeny jsou u těchto vozů všechny dveře - prostřední a zadní tyčí uvnitř; první dveře řidiče na řetěz a zámek. Dále jsou zde kamery napojeny k vrátnému do vozovny DPMO.

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
vojtik píše:
Areál vozovny i Rubiku zabezpečen bránou, při vjezdu do areálu vozovny je současně vrátnice. Odstavná kolej jest pod přímým dozorem z vrátnice a současně pod okny domů.

mimo to, je na Rubik vidět z vrátnice!


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Areál vozovny i Rubiku zabezpečen bránou, při vjezdu do areálu vozovny je současně vrátnice. Odstavná kolej jest pod přímým dozorem z vrátnice a současně pod okny domů.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Jak jsou vůbec v Olomouci zabezpečeny tramvaje na odstavné ploše?


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Pokud to aspoň nějakým drobným problémům zabrání, tak je to krok správným směrem. Netvrdím, že se tím vše vyřeší.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Časový zámek ve výtahu toho opravdu hodně vyřeší.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Mauricio: Však já neříkám, že se mi to líbí. O devastacích, které tam proběhly, vím.
Město se rozhodlo, že to opraví a do výtahu dá časový zámek.
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/zastavka-jirova-brnenske-metro-dostane-nove-kamery-i-zdi-20120615.html


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Mouka píše:
Na Benešově stává přes noc záložní vůz, jehož řidič je na Novobranské. Možná tam jsou někde kamery, ale vůz jako takový nikdo nehledá. Došlo tam někdy k nějakému problému?
Jasně, centrum města je něco jinýho než podzemní zastávka pod sídlištěm, ale princip je podobný.


Díval ses někdy za posledních pět let, jak ta stanice vypadá? Tak zhruba tak budou vypadat ty vozy.


Offline
Uživatelský avatar

1647
10 čer 2006 20:45
Brno
Mouka: pokud vím tak na Benešově nahoře v kukani sedí nějakej rádoby dispečer

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Na Benešově stává přes noc záložní vůz, jehož řidič je na Novobranské. Možná tam jsou někde kamery, ale vůz jako takový nikdo nehledá. Došlo tam někdy k nějakému problému?
Jasně, centrum města je něco jinýho než podzemní zastávka pod sídlištěm, ale princip je podobný.


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Čímpak to, že na google maps nejde hledat transit v Brně? (Jo, docela mi to vadí.)

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mr.Black: po 1. noci by to bylo z důvodu odporu, po 2. noci z důvodu absence šaliny. :wink:


Offline
515
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Nepřevzal z důvodů odporu, nebo proto, že by jsi ho tam už nenašel? :D

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Tasa píše:
No mě osobně by nevadilo začínat a končit v Líšni.

Mě taky ne, já bych totiž žádný vůz nepřevzal !


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tasa:
To je mi jasný. :)
Mne by to zase solidně s****. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
No mě osobně by nevadilo začínat a končit v Líšni.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Obávám se, že taková reflexe by nenastala. Spíš by se řešilo, jak zdokonalit opatření k předcházení problémů.


Offline
Uživatelský avatar

6618
21 pro 2005 17:01
Osobně se domnívám, pokud by došlo ke schválení zastupitelstvem nočního odstavení tramvají v Líšni, DP by si jistě dokázal obhájit, že s tím nesouhlasí. Případně po prvních problémech toto bude rychle ukončeno.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Myslím, že dnešní jednání ZMB bude zajímavé. Během 30 minut připomínek občanů dvakrát byla připomínka k omezení linky 51 a jednou k lince 63. Bod 93 - to vypadá na velkou diskusi.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Manil: myslím si, že řidiči šaliny bydlí +/- po celém Brně, nikoli pouze v jeho určité části. Vzhledem k tomu, jaký mají výběr (mezi Medlánkami a Pisárkami), nebude ta Líšeň pro určitou část z nich nijak hrozná.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
To bych netvrdil. Řidiči si často vybírají své zařazení dle bydliště. Vím, že nezanedbatelná základna řidičů bydlí v Líšni a případné nástupy/ukončení na LJ by ocenili, ale troufám si tvrdit, že pro většinu by se jednalo o nepohodlí.
Chápu ovšem, že tento argument je při posuzování vhodnosti tohoto opatření až na jednom z posledních míst...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 05 říj 2024 11:17
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]