Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 461 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
Balda k němu byla použita na týrání a byl nečestně vyloučen z přeravy. Ovšem pokud neměl jízdenku, v tom případě v pořádku, měl být vyloučen. Ale baldou? Týrat ho? Mlátit ho? Proboha!


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Už zase píšeš hovadiny a překrucuješ :-P Di radši spát.


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Mauricio: patrně ho nikdo nemlátil a lístek neměl :-)

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Jaký fanatický ochránce? Pes je zvíře jako každé jiné, tedy živá bytost, tak proč se k němu chovat tak, jak se k tomu někteří chovají? Mlátit baldou, vyhazovat ven z vozu? Co kdyby to byl člověk?


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Pes byl inteligentní a uvědomělý jezevčík. Řidič vzal baldu jen pro svou bezpečnost, nakonec nebyla třeba.

Nejdříve se optal cestujících, zda někomu z nich nepatří. Cestující (asi v obavě z té tyče) se k psovi nehlásili. Načež řidič řekl psovi "Vystup" a pes opravdu vystoupil. Bezdomovci a (nejen) obyvatelé Cejlu by se mohli od psa učit, jak vypadá pokojné vystoupení po vyloučení z přepravy.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Mauricio píše:
teda psa už jo, ale ten byl kvůli tomu baldou vyloučen z přepravy
Týraní zvířat je u nás trestním činem... Kdo to byl? Zadej linku, vůz, datum a čas, jméno, osobní číslo! Tohle nenechám bez povšimnutí...

A jejda, fanatický ochránce zvířat se ozval booze

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
Dobře, ale i tak kolo stále s někým jede. Neřekneš řidiči "hledeďte se, kolo jsem opřel na plošině, cvaklej lístek má pod sedlem, na Hudcove si ho vyzvednou"...

To určitě ne, už jen proto, že by si kolo mohli vyzvednout nějací jiní cestující sarcastic

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
9986
15 led 2005 23:41
teda psa už jo, ale ten byl kvůli tomu baldou vyloučen z přepravy
Týraní zvířat je u nás trestním činem... Kdo to byl? Zadej linku, vůz, datum a čas, jméno, osobní číslo! Tohle nenechám bez povšimnutí...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Dobře, ale i tak kolo stále s někým jede. Neřekneš řidiči "hledeďte se, kolo jsem opřel na plošině, cvaklej lístek má pod sedlem, na Hudcove si ho vyzvednou"...

EDIT: Tomu, co jsem potkal já to nebylo tolerováno zřejmě z důvodů nedodržení SPP - neměl nasazen náhubek.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
A hromadná doprava osob to je stále - nebo alespoň já jsem ještě neviděl jet kolo bez majitele (teda psa už jo, ale ten byl kvůli tomu baldou vyloučen z přepravy).

Myslím, že už jsem kdesi četl o psech, který se vozili bez pánečků po městě a dokonce jim to bylo tolerováno. A co se týká kola, tak teoreticky by to šlo taky - prostě nastoupím s kolem do busu, kolo mi poveze jiný kamarád a na jiné zastávce si ho převezme někdo jiný :mrgreen:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
b1 píše:
V zákoně o provozu na pozemních komunikacích se tomu říká hromadná doprava osob.


A píše se v tom zákoně, co si ty osoby smí nebo nesmí vzít sebou? To je snad na dopravcích, co jim povolej.

A hromadná doprava osob to je stále - nebo alespoň já jsem ještě neviděl jet kolo bez majitele (teda psa už jo, ale ten byl kvůli tomu baldou vyloučen z přepravy).


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Z logiky věci taky vyplývá, že by lidi měli radši držet hubu, než blábolit blbosti, a taky to v dnešní době nikdo nedělá... :) tak nač do toho cpát logiku?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
V zákoně o provozu na pozemních komunikacích se tomu říká hromadná doprava osob.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Já. Ale jinak to vyplývá z logiky věci.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Kdo ti dal právo určovat, k čemu je MHD určená?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Je, MHD není přednostně určená k přepravě jízdních kol, psů a vánočních stromků, což bývá opět aktuální. Až to budou majitelé přepravovat tak, aby neohrožovali okolí, až to budou přepravovat tehdy, když bude ve voze místo a jakmile bude potřeba, tak bez řečí vystoupí a počkají na další spoj, tak prosím. Zatím to ale dělá tak jeden ze sta.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mauricio: jsou i tací (osobně k nim nepatřím), kteří zvolí přepravu s kolem v MHD jen kvůli dopravní situaci ve městě. A já se jim ani nedivím. Sám bydlím blízko cyklostezky, takže jsem v pohodě, ale ne každý má to štěstí, že nemusí jezdit v rušném provozu. A to, že se chce cyklista přepravit kousek za Brno, aby mohl jezdit po lesních cestách a v lepším vzduchu je špatné?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Navíc Brno je na kolo terénně nevhodné, takhle se můžeš aspoň do kopce vyvézt.
A svézt to kolo i dolů pomocí MHD nechceš?


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Citace:
Viz. cyklobusy r.2002. Zast Mar. údolí. Přijela C2 na zastávce 5 kol ani jedno nenastoupilo protože byl zvláštní tarif 30kč podotýkam že se dalo na jízdenku jat až na druhej konec Brna. Za 5 min dojela a-45 (kloub) samozdřejme na šalinkartu kolo gratis a dotyční cyklisty hrrr do autobusu div že ani kočar se tam nemohl dostat tak je řidič slušne požádal že kočár má přednost následovala hádka kolařů a stížnost. Je to nornální a já myslím že ne. Nechápu proč v té době nebyl o víkendu zákaz přepravy kol v bežných linkách I dnes bych to zavedl ale celotýdenně kolo je od toho aby na něm dotyčný šlapal a ne ho vozil šalinou. jediný výjměčný případ bych možna bral roztrhlej řetěž či vážná závada na kole. Tím nemyslím defek nebo to že začne pršet motorkář na babetě taky nejede šalinou. Hold jsou tady jinak nastavený priority A líbilo se mi jak pan Bielko prohlasíl že sedlák taky nekupoval koně bez stáje. Tak MHD ořežem zrušíme parkoviště cyklostesky nepostavíme hlavně si všichni namažem kapsu a vy lidi chodtě třeba pěšky a hlavně platě daně. Je to tady všechno k smíchu od zastupitelu na radnicích přes senat snemovnu až k Vašíkovy z Prahýý ten je nejkomičtější. Však poslední volby dobře ukazali co si o tom občané myslí a jestli budou takhle pokračovat dál tak to tady bude červený raz dva jak před 23 rokama. Akorát si nejak nedokážu představit co je hořší jestli toto co je dnes a nebo ti komanši ty jsem nastěstí nezažil takže asi oni (zatím) sarcastic


Právě tohle se mi na Brně líbí, že JEDINÍ MÁME ROZUM v téhle oblasti a umožňujeme přepravovat jízdní kola. Přepravní řád to má ošetřené že přednost má kočárek, tak to kvůli pár uřvancům přece nebudu zakazovat. Navíc Brno je na kolo terénně nevhodné, takhle se můžeš aspoň do kopce vyvézt.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jak to bude s tou posílenou linkou a-46? Kde se ty přidané spoje budou točit ve špičce?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
3342
21 led 2011 14:19
LADA píše:
V Litvínově řekli že na Vario nedají krupicu tak hold vário bude jezdit jen po Mostě a je vymalovaný
Tak o tom, že by se Litvínov odmítl podílet na Variu slyším poprvé, ale rád si poslechnu důvody, proč by to měl dělat. Do Litvínova už teď jezdí stabilně dva nízkopodlažní vozy, což je při tamním intervalu více než dost - o víkendu to např. znamená 2 ze 3 spojů, s tím, že ten třetí je cyklotramvaj. Takže ještě jednou... jaký má Litvínov důvod přispět na Vario?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
LADA: Máš pravdu, to, co je bráno za obslužnost, je jistě splněno, já to myslel tak, že např. vybrané regionální linky jsou zahrnuty do vyšších kategorií četnosti spojů. Ohledně linky 31 jsem nic nenašel, takže nevím, jak to má kraj s DP nasmlouvané. Souhlasím, že by se zde měly spíše angažovat Šlapanice místo chlubení se vlastní "městskou dopravou" (Seniorbusem). ZDO je naplněna, ale myslím, že poptávka by neměla výrazně převyšovat poptávku. Pak postupně dojde k úbytku cestujících. Pokud dojde např. k ukončení každého 2. spoje 31 ve Slatině ve špičce, právě ten případ nastane. Nehledě na to, že spoj 31ky jen do Slatiny je neskutečnej paskvil bez většího významu. (nebo že by bylo v plánu pokračování jako 78 do Líšně a na Starou osadu?) ](*,)

Už tu nechci dále bojovat za "svou" linku, tady tím ním nezměním, stejně tak mi vadí další plánované změny. Nejvíc mi vadí, že títmo město vzdalo boj za větší využívání MHD, jak kdyby říkalo: "Víc už vás MHD jezdit nemůže, jezděte si jak chcete, my už nemáme na MHD peníze." [-(


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Dlouho přemýšlím, zda jsou horší Tvoje názory, nebo pravopis. NIcméně jedno docela přesvědčivě vypovídá o druhém...


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Domis: a nebo varianta B) že by podnik ty spoje navíc mimo obslužnost inkasoval zvlášt od cestujících což je nesytemový a utopie. sarcastic

_________________________________
Dekstra LF38 7524 -> Karkulka


Offline
Uživatelský avatar

947
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Proč? Budu se opakovat, ale přesto Ti zkusím odpovědět. Protože je tam dostatečná poptávka, aby mohl jezdit "často". Protože ho spolufinancuje kraj jako základní dopravní obslužnost (nebo se pletu?). Protože Šlapanice mají cca 7000 obyvatel (připouštím, že tak 1000 ob. to může mít blíže na vlak než na trolejbus). Protože tvoří napaječ pro linku 710.
Myslím, že pokud by byly Šlapanice součástí Brna, nic by to na situaci neměnilo, Brno by na té lince mohlo škrtat tak i tak. Takto má DP naopak větší výnos z jízdného, protože je na trase ještě jedna zóna navíc. 8-)[/quote]


Nechci ti brat iluze ale zakladní dopravní obslužnost vypadá trochu jinak než co mají Šlapky.To je nadstandart. Hold si musí místní zatlačit na svou radnici to je jednoduchý když si to zaplatí tak to tam může jezdit co 5 minut nonostop. Odhaduji že zakladní dopravní obslužnoszt by byla max víkend +sedla 30 min a špicka tak 15 min víc ani ťuk: Myslíš jako že v Kuřimy mají všichny vlak blízko nebo my v Bílovicích kdeže? Je to meziměstská traŤ stejne jako most_litvínov. V Litvínově řekli že na Vario nedají krupicu tak hold vário bude jezdit jen po Mostě a je vymalovaný

_________________________________
Dekstra LF38 7524 -> Karkulka


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 10 říj 2024 04:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]