Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 15 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
13
25 lis 2012 18:42
P.S. třeba DPMB vyhlásilo anketu zda okna v tramvajích přelepit reklamou nebo vyměnit...
já hlásám přelepit protože výměna jednoho okna je kolem 5 tisíc. vy dáte nové okno a za týden bude poškrábané znova. to je zbytečné, raději tam nalepit děrkovanou průhlednou reklamu na avon, pizzu nebo Brněnský orloj a basta ať si trhnou.


Offline
13
25 lis 2012 18:42
Áno pánové,máte pravdu těmhle blbcům je potřeba ukroutit pazoury!! Některé matky od dětí jsou taky čuňata když tříletého haranta v botech s kterejma chodil po chodníku postaví na látkovou sedačkzu aby se parchant koukal z okna!! humus! pak kdo má světlé kalhoty si na to sedne a co potom?? jestli to takler dělají i doma no potěš hodiny! jo znám ty fixi, prej se někde prodávají v Brně, jsou to fotogenické pigmentové fixi na bázi pigmentu. něco se tím počmáře a nejde to vidět v délce hodiny když na to svítí slunce, pigmenty začínají prostupovat a tmavnout. já jsem to v rukách neměla ale kluci ve třídě se o tom bavili a já je slyšela.Ono by to chtělo upravit děravý zákon, spreje prodávat na občanku, a tady ty obchody pro TEEK lidi prostě zrušit. Nevím na co školním dětem a obyčejným lidem bude taková fixa s pigmentem?! na nic. fixi prodávat jen na vodní bázi a omezené množství třeba jako na školní kupóny a dospělým v omezeném množství.Všechen tento hnus pronikl z ameriky, dříve bylo na zdech jen poškrábané od klíčů no ale teď...? na nádraží nově namalovali zeď, pěkná zůstala jen pár dní no a teď? spreje čmáranice no hnus a kdyby jste viděli nádraží v letovicích nebo rájci jak je pěkné nebo v pardubicích...pohádka pánové!! tam si toho hledí víte? mají tam kamery. mám pocit že bez veb kamer se nikde neobejdou mají je v obchodech páč se krade, no a mají je už i v některých autobusech..jo hoši kam jsme to dotáhli,... :O


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
Druhá věc je, jaká reklama na tom voze bude například Hopr, dobrý no ale takový nemastný neslaný. Dovolím si další subjektivní názor: CVR na bratislavských električkách - máme co dohánět. Tam mají styl CVR takovej že pokud nejsou zaflákaný i okna není to ono.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pokud cestuji ve voze, který má na oknech reklamu, je to nepříjemné, páč není vidět tak dobře ven. Nicméně, jak už tu několik lidí psalo, raději se budu koukat na reklamu, než počmáraná a poškrábaná okna.


Offline
1787
04 bře 2012 23:26
Mně teda ty reklamy na sklech dost vadí. Tam pak nemusí být to sklo, ale taky reklama. A na podlahu a strop taky. Na silnice taky. Všude vylepíme reklamu…
Přehání se to s tou reklamou, fakt.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
b1 píše:
Rem: Jaký konkrétně problém se tím vyřešil? To že výhled z okna nekazí škrábance, ale fólie?


No spíše výhled na okna nekazí škrábanice. Ohledně folie, ta mi nějak nevadí, jinému ano je to názor od názoru. Za sebe říkám milejší koukat na nějakou reklamu než na čmárance.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2776
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Nejdřív by si měla ostrahu zajistit BVV odkud ti blbové přišli ....
Proti přelejzání plotu je bohuže i ostraha DP krátká ....


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Stačilo by zaplatit jednoho psovoda s rotvailerem (bez náhubku pochopitelně!)...


Offline
Uživatelský avatar

6966
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
A co takhle propojit plot s trolejí??
Předpokládám, že každý podnik by si měl svůj areál zabezpečit proti vniknutí cizích osob (pokud mu to ale nevadí, tak prosím). A DP by neměl být výjimkou.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
chat-maniac píše:
Tuto sobotu byl nepěkný nájezd vandalů ve vozovně Pisárky, odneslo to devět vozů posprejováním.

A co takhle propojit plot s trolejí??


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Pravda, láska a Žito 44 (bílá síla) vždy zvítězí nad lží a nenávistí. A tady už to taky uzavřeme, co? :-)
Chudáci ti, kteří zítra sednou k počítači a bude tu milion blábolů ;)


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
je mi to jasný, Žito si je všechny osobně najde a ve jménu lásky a dobré vůle je srazí mocným trestem a divokým hněvem sarcastic

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
Však počkej až tu bude vládnout spravedlivý král Janeček a kouzelník Žito 44! :D :D To už zmetci nebudou! :D

Janeček by mi nevadil. Toho jsem viděl nedávno na jedné diskusi v Brně a přišel mi v pohodě :)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Však počkej až tu bude vládnout spravedlivý král Janeček a kouzelník Žito 44! :D :D To už zmetci nebudou! :D


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Mceza: jak chceš odstranit příčinu? Zmetci byli, jsou a budou...

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Právě si myslím, že zabezpečení je potenciálně levnější než odstraňování následků. Vše je samozřejmě nutno přepočítat na celou dobu životnost zabezpečovačů.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Bohužel se jako vždy řeší problém :( A co příčina? Proč se toto děje? Nejde to vyřešit tak, aby k podobným situacím vůbec nedocházelo?


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
Asi by to nebylo špatné, ale teď co je dražší - párkrát ročně umejt posprejovaný vozy

Kdyby jen posprejovaný. Nechci to přivolávat, ale mohlo by dojít i na kameny a horší sabotáže :(

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Asi by to nebylo špatné, ale teď co je dražší - párkrát ročně umejt posprejovaný vozy nebo provozovat složitý bezpečnostní systém?
Navíc větší zabezpečení = větší adrenalin = větší výzva...

A kdo v případě spuštění poplachu bude na to reagovat? Ten vrátnej, nacházející se někde mezi invalidním důchodem a nezaměstnaností, půjde na bandu puberťáků, kteří si ničeho neváží? Nebo snad městská policie, která tam dojede až za týden? A nebo soukromá agentura, která si za své služby nechá velmi dobře zaplatit?


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Já tedy nevím, ale mně detektor pohybu, kamera nebo infrazávora nepřijde jako takový sci-fi technologie...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Na co? Aby byl střeženy vstupy do vozovny. Má si podle tebe DPMB najmout ozbrojenou stráž, která bude patrolovat v areálech?


Na co tam vůbec je vrátnice s člověkem? Ne že bych se chtěl zastávat těch zmetků


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Tuto sobotu byl nepěkný nájezd vandalů ve vozovně Pisárky, odneslo to devět vozů posprejováním.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3740
08 čer 2005 23:12
Rem: Jaký konkrétně problém se tím vyřešil? To že výhled z okna nekazí škrábance, ale fólie?


Offline
Uživatelský avatar

2485
19 dub 2009 12:06
Brno
No problém s poškrábanými skly se vyřešil tou "voknoplochou" pro reklamu. Škrábance vidět nejsou a ještě to přinese nějakou zlatku. sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 30 zář 2024 07:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]