Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 466 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
renek píše:
miropiro: to jsou bláboly, zajímalo by mě jestli mu je někdo radí nebo to je z jeho hlavy.

Vypadá to, že to píše Kotzian osobně...

De facto tramvaje, autobusy, trolejbusy by jezdily, ale město by se zastavilo.
Já nerozumět řeči vašeho kmene... sarcastic

miropiro píše:
Jasně, šaliny a busy ano, ale co nějaké nové trolejbusy sarcastic

Ono to s těmi busy zas taková hitparáda nebude, když se poslední nakoupily v roce 2010!


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Do trolejbusu se nakoupi nahradni agregaty a 25Tr se prestavi na klasicky kloubaky.Zbytek se necha dozit a pote se tu budou placat po ramenou, jak zrychlili provoz odstranenim pomalejch krizeni, omladili park vyrazenim starych vozu a z vytezene medi si necha celej magorstrat odlit sochy ala velky D... na svobodaku.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
primátor píše píše:
Pokud k tomu připočtu neustálé zvyšování komfortu v podobě nových šalin a busů

Jasně, šaliny a busy ano, ale co nějaké nové trolejbusy sarcastic

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1205
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
miropiro: to jsou bláboly, zajímalo by mě jestli mu je někdo radí nebo to je z jeho hlavy.


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Primátor perlí potřetí :mrgreen:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Karlos píše:
Přečíslování a-63 na a-59 je logické, Chrlice totiž pak budou obsluhovány linkami 59, 95 a 509.


To mě přijde asi stejně logické, jako by se po zkrácení linky 57 tato přečíslovala na 56, aby na Lesné byly linky 46, 56, 66 :lol: Jestli ten pravý důvod nebude jinde?

Jinak samotná linka 509 se taky dost vymyká systému provozního označení linek IDS. Správně by to měla být nějaká 502 nebo 506 8-) Asi měla připomínat původní linku 59. A historie se většinou jen opakuje.


nerouhej se proboha


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Napadlo soudruhy zastupitele hledat úspory v prvé řadě u nich?
Protože pokud městu klesne rozpočet, tak musí úměrně snížit i režijní náklady.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Hodnota akcie zasadne zavisi na kondici firmy. Realna hodnota muze byt vyssi nez nominalni, pokud jsou ocekavany velmi dobre ekonomicke vysledky. Naopak pokud je firma pred krachem, je ve slabem odvetvi, neocekavaji se zisky nebo je jakkoliv jinak neperspektivni, muze byt realna hodnota nizsi, treba i prakticky nulova, at je nominalni jakakoliv. (Kdo by dnes koupil akcie Zbrojovky?)


Offline
3342
21 led 2011 14:19
marecek.00: Já teda nejsem žádný ekonom, ale přijde mi celkem logické, aby reálná cena něčeho, co někdo chce, byla spíše vyšší, než nominální; tvůj post mi tedy přijde celkem irelevantní. Ale pokud se pletu, pouč mne, prosím.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Přece byste od něj neočekávali rozumnou odpověď. :wink:


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Nominální a reálná cena akcie jsou dost odlišné pojmy.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Ti lidi jsou tak strašně blbí, že to není možný...
(většina těch názorů mě jen utvrzuje v tom, že jsou to změny relativně rozumné...)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
To by nedal ani Goebbels:
Nikdo nedává do veletrhů půl miliardy... (Onderka v odpovědi na můj dotaz...)
Citace z deník.cz:
Nominální cena akcií je 767 milionů korun.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Faktem je, že se městu Brnu poměrně významně (o více něž 5%) snížily příjmy. Je tedy nutné úměrně snížit výdaje. Na tom se asi všichni shodneme.

Předpokládal bych, že jako první se řízne do investic, které nutně nepotřebuji ke svému životu, nebo které snesou odklad, tedy pomníky všeho druhu (městská nemocnice, pomník holocaustu či rudoarmějce a Jošta), investice do zvelebování věřejných ploch. Rezervy jsou v provozních nákladech města, a hlavně bych přestal vyhazovat peníze na tak pochybné účely, jako je propagace odsunu nádraží atd. A už vůbec bych nekupoval balíky akcií firmy, které mají diskutabilní návratnost.

Socani to vzali za opačný konec. Zdražením MHD, citelným omezováním spojů, či například zdražením poplatku za odvoz odpadu to odskáčou právě jejich voliči.

(Už jen připsat PS: Koho jste si zvolili, toho tam teď máte!)


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Primátor perlí poprvé
Primátor perlí podruhé

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Citace:
"Současné první spoje linky 50 o víkendu navíc zajišťují autobusy, které končí noční provoz. Kultura cestování by proto měla zůstat stejná," podotkla Škrancová


:)


Offline
175
23 led 2011 03:17
http://brno.idnes.cz/tramvajove-linky-s ... zpravy_taz


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Bože.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nemusíš čekat, řekl bych, že víme, co tam bude:

Nejlepší primátor pravděpodobně píše:
Vážený pane Moravec,
děkuji Vám za dotaz. Město Brno je významné kulturní centrum nejenom Jižní Moravy. Nemalým příjmem do městské pokladny je právě příjem z turistického ruchu. Je tedy v zájmu města tento trend podporovat.
Každý obyvatel si jistě přeje žít v moderním a hezkém městě. Proto se pracovníci Magistrátu města Brna snaží, aby se Brno nemuselo za své ulice stydět.
Vámi zmiňované sochy byly dotovány z fondů ABCD. A jejich účel byl naprosto konkrétní. Nešlo tedy tyto finance "přesunout" na účel jiný.

Věřte, že situace ohledně MHD mne velmi rmoutí a dělám vše, co je v mých silách, abych tento nepříznivý stav zvrátil. Bohužel byly městu zkrácen rozpočet a omezení části spojů tak bylo nevyhnutelné. Toto má bohužel nepříznivý vliv nejen na MHD, ale i na další aktivity. V současné době usilovně jednáme s DPMB a.s. na co nejlepším zajištění hromadné dopravy ve městě.

Se srdečným pozdravem,
Váš nejlepší primátor


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
mceza píše:
Musí to být nutně rezignace? Nestačí poprava?


No minimálně je to rychlejší :mrgreen: . Dotaz na Onderku nemá chybu, tam si na odpověď velice rád počkám.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Musí to být nutně rezignace? Nestačí poprava?


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
De iure ne, de facto ano a to rezignací tolika členů zastupitelstva a jejich náhradníků, aby zbylo méně než polovina zákonem určených zastupitelů. Toto platí pro obce i kraje.

(příklad - je 40 členů zastupitelstva a 160 náhradníků. Pokud podá alespoň 181 z nich rezignaci, konají se nové volby)


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Dají se vůbec vyvolat předčasné komunální volby?


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Taky jsem se u toho dneska smál. Bohužel je to ale spíš k pláči.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 10 říj 2024 00:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]