Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 479 z 725    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482 ... 725  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
astv: :applause:
Já jenom doplním - ad "výhodné nákupy" v režii MMB:
Na co město kupovalo bývalý fotbalový stadion Za Lužánkami? Na pěstování dvoumetrové lebedy zřejmě...
(A to určitě není jediný "výhodný nákup").


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Mě je už teď jasné, co soudruh primátor odpoví:

Vážený pane,
Děkuji Vám za dotaz, jehož podstata i mě leží na srdci. Brno je dnes moderní metropole se vším, co k němu patří. Vyprofilovalo se jako město univerzit, kde studuje přes sedmdesát tisíc vysokoškoláků, a jako město veletrhů s více než osmdesátiletou tradicí. Co se týká parku na Moravském náměstí, tak ten bude sloužit zejména vysokoškolákům, kteří se zde budou rádi věnovat přípravě ke studiu. Park je koncipován jako klidová zóna s dřevěnými lavičkami (65tis.Kč/kus), a opravován z prostředků Regionálního operačního programu, čímž chci poděkovat sám sobě, že se dotaci podařilo získat. Co se týká odkupu akcií veletrhů, tak podíl 61 procent akcií nás vyjde jen na 750 milionů korun. K tomu je potřeba připočíst půlmiliardovou akcionářskou půjčku, kterou poskytl německý vlastník veletrhům, a teď ji chce splatit i s úroky. Nákup tedy městskou kasu přijde jen na miliardu a čtvrt. No nekupte to. Tímto je i zodpovězena otázka ohledně zrušení příprav rekonstrukce ulice Minská a Horova.
Čest práci!


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Tak jsem se "HO" zeptal...


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pavel: přesně tak, dokonce by i stačil pouze nějaký menší formát. Zkrátka by tam mělo být jen to nejdůležitější, co se týká MHD. Černobílé a na obyčejném papíře.


Offline
Uživatelský avatar

435
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Sice to souvisí s brněnskou MHD spíš okrajově, ale možná jste někdo postřehli, že v Komárově na parkovišťu a v prostoru bývalého mlýna má vzniknout nové obchodní centrum (podle vizualizací Kaufland). Zároveň vypadá, že výjezd na ul. Černovickou bude sloužit jenom zásobování a nejspíš bude nová světelná křižovatka Hodonínská × Svatopetrská.

Zajímalo by mě, jak se tam bude točit 50ka.

http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_JHM1008
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 21017.html

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
Díky, to mi ale připadá ale jako nesmysl. Vše můžou přeci přidávat na jejich webové stránky. Aby mi v internetové verzi vyšel jednou za měsíc seznam výkuk, když to mají na jejich stránkách aktuálnější? Raději bych viděl, aby to zůstalo v papírové verzi, kde by to mělo jednu, dvě černobílé stránky a byly tam změny v dopravě, prostě nejdůležitější informace. Na druhé stránce by byla nějaká drobná reklama, aby se to trochu vrátilo.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Co jsem slyšel, tak bude vycházet už jen internetová verze.

_________________________________
RH.


Offline
1089
09 lis 2006 18:16
snad to tady nezaznělo, nikde jsem to nenašel, ale teď nemám moc času číst všechny příspěvky:
Citace:
Listopadové číslo Šaliny vyjde 27.11.2012.

Je to ze stránek Šaliny, víte o tom něco? Přeci psali, že v říjnu bude poslední číslo.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
V rozpočtu města to podle mého skromného názoru jde. Co se týče spolufinancování z EU, tam už bych si tak jistý nebyl...


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Jasně, je to to poslední, co by se mělo řešit, zvlášť je-li infrastruktura v Brně ve stavu takovém, v jakém je. Otázka je, jak ekonomicky, jestli jde vzít peníze ze šuplíku "památky" a přelít je do šuplete "doprava, silnice". Nejsem ekonomom, tak nevím.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Coz o to. Peci o pomniky a jine kulturni pamatky velmi schvaluji, ale pokud opravdu nejsou penize na mnohem dulezitejsi veci, tak jsou pomniky to posledni, co by se melo resit...


Offline
Uživatelský avatar

3981
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Fafner píše:
ehm, buď jsem nepochopil sarkasmus, nebo mi vysvětli, kterýho turistu budou takový blbosti zajímat...


To byl sarkasmus...anebo třeba jsou turisti, kteří se po světě honí po bronzových rudoarmějcích :mrgreen:

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Fafner: Agent snad myslel, že investice typu sochy (jakékoliv) není v dnešní době prioritou (ani rozumnou investicí).


Offline
3342
21 led 2011 14:19
ehm, buď jsem nepochopil sarkasmus, nebo mi vysvětli, kterýho turistu budou takový blbosti zajímat...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

9300
10 čer 2004 11:19
Agent: to ze misty jezdej jak za konky ani tak nevadi. Horsi je ze celkove se od dob dvounapravaku zvysila obezna rychlost jenom o nejakych 5km/hod. To svedci o pomalym provozu celkove.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
agent_s_teplou_vodou píše:
...bronzový rudoarmějec, a já nevím co ještě, to jsou určitě rozumné investice pro přilákání turistů do Brna.


Pokud to Onderka dostal příkazem z Moskvy, tak určitě!


Offline
7298
27 úno 2010 07:40
Agent: :applause:


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Památník holocaustu, jezdecká socha Jošta, bronzový rudoarmějec, a já nevím co ještě, to jsou určitě rozumné investice pro přilákání turistů do Brna.

Akorát pak těm turistům musíme vysvětlit, že kvůli výše uvedenému zde jezdí 20 let staré trolejbusy, šaliny zde místy dosahují stejných cestovních rychlostí jako za koňky, a autobusy jezdí místy po polňačkách...


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
Jo, budou se opravovat pomníky a parky, zatímco se trať a silnice na zmíněných ulicích bude rozpadat. Zajímavé priority, vskutku.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
Proti opravě parků za divadly nic nemám, má-li to být změna k lepšímu. Osobně bych býval začal rekonstrukcí té obludné pěticípé hvězdy na Moraváku a pak teprve pokračoval ke kamnům (rudoarmejec mohl zůstat tam, kde je, na něho bych za ty love nesahal.


Offline
Uživatelský avatar

3720
28 úno 2006 19:00
Někde jsem nedávno četl, že oprava pomníku rudoarmějce a přilehlého parku bude stát 120 mega!
Teď je zřejmě ta správná doba na opravy pomníků...


Offline
Uživatelský avatar

3743
08 čer 2005 23:12
Janatak píše:
Přesně tak, panu Odborníkovi K. to polopaticky jak blbečkovi vysvětlit, jak se věci mají, kdo a co je potenciálně ohroženo, vyvodit odpovědnost z případného průseru...to by šlo hned.

Jsem si jistý, že odborníci přijdou s okamžitým zavedením náhradní autobusové dopravy v tom úseku, čímž bude problém de facto plně vyřešen.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Pokud naši zastupitelé považují za správné nasypat půl miliardy korun do firmy, která je poslední tři roky ztrátová (BVV), tak prosím. Koho jsme si zvolili, toho na radnici máme...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Až se to rozsype (nebo se tam něco stane), tak to stejně nikdo neodnese... :(

Teda kromě ovčanů...


Offline
Uživatelský avatar

2573
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
To máme tady dnes večer pěkně pesimistický plný chmurných myšlenek. Začínáme se malinko blížit Blavě...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482 ... 725  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: mekrydy a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 09 říj 2024 14:22
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]