Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 312 z 800    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 800  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

95
20 pro 2008 19:27
Brno
tak přidám i fotky z Olomoucké

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Nějakou chvíli jezdily autobusy NAD objížďkou ulicí Těžební. Před cca 10 minutami byla Olomoucká pro NAD zprůjezdněna, pro ostatní dopravu je i nadále uzavřena. Končící vozy do Slatiny mají využívat trasu ulicí Ostravskou.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Z Facebooku:

Citace:
Dopravní podnik města Brna
Na Olomoucké ulici je havárie vody - podemletá vozovka a spadlý strom, který porušil troleje. Trolejbusy 31 a 33 jsou nahrazeny autobusy!


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
1661+1662 byla poté odstavena u Tomáška, a kolem 19:00 odtažena pomocí 1573.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
zolex píše:
12/13 cez Šilingrák smer Česká stále nejazdí kvôli poškodenému vedeniu, pred zastávkou uväznených 7 tramvají. Odklonené cez Svoboďák.


Nikoliv kvůli poškození vedení (stržení sběrače na 1916 bylo důsledkem technické závady na sběrači), ale proto, že soupravě 1661+1662 nešly zvednout pantografy. Přední se zvedl napůl, zadní vůbec a dál ani milimetr. Ani příjezd dispečinku nepomohl, tak byla souprava se slovy "ty smetáky nejdou nahoru na jakýkoliv způsob" nakuplována Poršetem za ní (Porše se dnes jako postrk osvědčilo :D ), rozbrzděna a odtlačena k Tomáškovi. Celkové zdržení dopravy ve směru Nové Sady - Šilingrovo náměstí přes 30 minut.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Škoda že to tu nejde editovať, takto zaspamujem celý thread :)

12/13 cez Šilingrák smer Česká stále nejazdí kvôli poškodenému vedeniu, pred zastávkou uväznených 7 tramvají. Odklonené cez Svoboďák.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Zberac v bezpecnej polohe, prud bol prave obnoveny, postupne sa to uvolnuje...

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Uz blokovane vsetky mozne smery... Zberac sa nedari dostat dole.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Aktualne Silingrovo namesti smer mesto strhnuty pantec na 1916, odtlacena bude pomocou 1909.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
ad Novolíšeňská:
Trolejbus jel na zelenou. V autě byla jedna zraněná.

Někdo se tu nedávno ptal na ten stojící Crossway před Záhřebskou z minulého týdne. Došlo tam k upadení a zranění chodce při nouzovém brždění. Před autobus náhle vjelo z odbočovacího pruhu nějaké OA.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1975
07 dub 2006 09:03
agent: Taky jsem ty zm... viděl na Seifertově u stáv Blažkova za křovím. V neděli večer, nikde ani živáčka, hrdinové. Nejraději bych jim tu bradavicu rozkopll


Offline
200
04 čer 2009 13:05
Tušil jsem, že by to mohlo být takhle. Předpokládám, že auto jelo už na červenou a troleják už na oranžovou. Každopádně díky za fotku.


Offline
Uživatelský avatar

220
19 led 2011 14:26
Když jsem šel okolo, stihl jsem pořídit dokumentační fotku alespoň trolejbusu 3506.
Jinak to, co vlítlo přes ostrůvek, bylo osobní auto.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
http://www.smpd.cz


Offline
200
04 čer 2009 13:05
Nevíte někdo něco víc o té bouračce na Novolíšeňské dneska? Jel jsem před chvíli okolo a vypadalo to podle stop pneumatik, že něco vletělo přes ten malej ostrůvek mezi pruhama do směru od spalovny a podle šířky by to možná mohl být i ten trolejbus. Ale třeba taky jen auto smýkající se nějak divně zešikma (ty stopy byly široký). Třeba nějaký fotky?


Offline
Uživatelský avatar

6967
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Vykolejení na Moraváku dle Brněnského deníku.


Offline
1788
04 bře 2012 23:26
Zajímalo by mě, jak byste navrhovali vylepšit trasu 53?
Mně by se třeba dost líbilo (stejně jako 3 000 studentů z Kolejní, odkud mimochodem nejsem), kdyby na tu Kolejní zajížděla oboustraně. Třeba, až bude ta nová silnice tam… Ale než vlastní změny trasy, tak by bylo moc fajn konečně něco udělat s odbočkou na Technickou když se jede směrem od Záhřebské, stejně jako s tou „křižovatkou“, co je před podnikatelskou ve stejném směru, protože to je paskvil, jaký jsem ještě nikde neviděl (stejné odbočka na Kolejní). A ano, JE to možné rozšířit.
Protože 53, resp kloubový bus se stal nedílnou součástí té oblasti. Hovoří o tom ostatně i to, že DPMB posílil 53 ráno, před 8, když to ještě jezdí ze Staré Osady. Výborné rozhodnutí, protože na Semilassu jsem se tam občas nevešel.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Nechcu dělat rozruch, ale to byli dopraváci, ne měšťáci.

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
DPMB by měl konečně uznat, že současná trasa a-53 je paskvil, a měl by znovu zavést linku a-72, která se jako posila 44/84 léty osvědčila.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
jan.peta píše:
Od dnešního rána do odvolání je zrušen závlek na zastávku Kolejní. Důvodem jsou blbě parkující auta v prostoru točny. Neobhajuji daná auta, ale když nikde není namalováno, jak se tam parkuje (v pátek se ve smyčce dělal nový povrch), tak je to docela blbý.


Ano, dnes jsem to též zjistil a skákal jsem nadšením. Na Staré Osadě o tomhle samozřejmě ani písmeno. Jako další krok navrhuji zrušit celou linku 53 - beztak vozí vzduch (známé klišé) a než se proplete zadem kolem VUT komplexu Technická, tak to trvá, nehledě na úzkou cestu. Navíc vozí jen študáky, ti mohou dojít pěšky... od šaliny je to kousek, že :-)


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Duš: Ad §22:
Když se chce, tak i ta naše slavná Městská policie umí zakročit proti řidičům aut, kteří zablokují křižovatku, ale uznávám, že to pro ně není moc záživná činnost, oproti např. měření padesátky pod vinohradským kopcem, nebo číhání s radarem pod stromem na Trnkově (podél plotu areálu Zetor).

http://youtu.be/Sp0Xx0aTyxk


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6177
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Můj odhad je, ze 1907 na te vyhybce vykolejila. Do maštale jela krokem. Kolem vyhybky jsou ryhy, a je pritomen i nakolejovač. Štrůdl se tvoří stále, protože dispečeři vyhybku přehazuji ručně a jezdi se přes ní hodně pomalu.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
ad Moravák: V cca 16:15 se jedna šestka rozhodla, že už ji nebaví jezdit přes Českou, tak se vydala směrem na Maliňák. Zablokována výhybka, díky tomu linka č. 6 v obou směrech, jednička jen do centra. Ostatní šaliny by teoreticky mohly projet, jako na potvoru ale směrem od České tam jela taky šestka, které díky tomu nemohla odbočit. No a než se nějak rozhodlo, kam teda pojede, zacpalo se to až někam k červenému kostelu. Ještě teď (cca 17:15) je tam podle zolexe od Kr. Pole vláček asi pěti šalin...


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Prave som isiel okolo, na Moravsken namesti smer mesto 3 auta DPMB, a je tam asi nejaky problem s vyhybkou...

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Jo tak, oni si řidiči aut na Kolišti v klidu zastavili před šalinou? Osobně jsem tam projížděl na kole v době, kdy řidiči IAD blokovali na křižovatce Koliště x Lidická zatím jen auta.

1907 z čela štrůdlu před chvílí jela směr TP.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Fafner píše:
Docela slušný štrůdl na iRISu na Antonínské. Asi se dá docela přesně hádat, kde a co. Linka 6 se podle všeho točí polookružně přes Svoboďák a Maliňák, dost možná jezdí rovnou zpátky do Lískovce.

ani se nedivím, protože to, co dnes předvedla IAD, tak to vypadalo jako evakuace před koncem světa! Dokonce i naše velmi dobře placená, hovno dělající, městská policie neumí respektovat některé paragrafy silničního zákona, např. §22


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 800  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 říj 2024 00:45
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]