Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 29 z 62    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 62  Další
Autor Zpráva
Offline
359
20 čer 2008 14:08
Oprsklost některých zoufalců, co se musí živit podomním prodejem opravdu nezná mezí. Jediné telefonní číslo uvedené jako třetí Internet zná - nějaký pan Martin Galousek z Břeclavi. Zjevně se dal na multilevel marketing a shání ovečky, kde se dá a jak se dá: http://prace.bazos.cz/inzerat/17114853/Ridic.php Není asi náhodou, že jen 100 metrů od zastávky mají hnízdo supi ze společnosti D2D, která se živí tím, že navštěvuje důchodce po sídlištích a nutí je přepsat si elektriku k Bohemia Energy.

Doufám, že to tu sledují i zodpovědní z DPMB a dotyčného pána zkusí praštit přes prstíky. Olepená je i zastávka naproti, ale naštěstí jen tyčka od boudy, nikoliv přímo stojan.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Reissigova byla kompletně v režii Kaufladnu

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

6616
21 pro 2005 17:01
Zajímalo by mě, jestli si to platí sám Kaufland (když to slouží zejména pro jeho zákazníky), nebo je to iniciativa města/ÚMČ/DP.


Offline
Uživatelský avatar

865
14 lis 2007 11:01
Brno-Juliánov
Zda se, ze u Kuflandu na Kamenici roste zastavka pro 61, 69 i smerem na Kampus.

_________________________________
Naděje umírá poslední!


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Yakuzza píše:
Takže tato?

jinými slovy (znaky) tato

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
7283
27 úno 2010 07:40
Ano.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Takže tato?


Offline
7283
27 úno 2010 07:40
Ano, hned za křižovatkou ve směru od Cejlu.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Robert: Máš na mysli bývalou zastávku Jugoslávská pro linku 72? Nyní manipulační zastávka náhradní dopravy pro odstavování x9?

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
7283
27 úno 2010 07:40
Nebylo to na začátku Vranovské, kde je (byla?) manipulační zastávka trolejbusů?


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
No a přesně stejný obrázek, ale mám pocit, že na původním žlutém stojanu se vyskytuje nebo vyskytoval někde na tom Cejlu. Tak dva tři roky zpátky určitě. Jestli ještě, nevím, když tam nemusím, tak tam nejezdím.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Jenda píše:
Myslíte tento označník?

jo to je přesně on!!!
já to věděl, že zbytky dlouhodobé paměti ještě mám...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Myslíte tento označník?
Obrázek

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
jj něco takovýho. ale za boha si nevzpomenu, která přesně zastávka to byla. Přemýšlím, kde všude se potkávají všechny trakce a vychází mi (a intuice potvrzuje), že Klusáčkova.
Teď mi to bude vrtat hlavou a budu nad tím přemýšlet, dokud se můj (po)starší mozek nepochlapí a ze zadních regálů to nevypleskne... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Mám pocit, že zastávka Körnerova směr město mívala (možná ještě má) takový prazvláštní označník, na kterém jsou přes sebe všechny tři symboly, ač tam teda jezdí oficiálně jenom jedna trakce. (Pokud to není Körnerova, tak prostě někde na Cejlu, snad to mohla být i nějaká manipulační zastávka...? Každopádně kdysi jsem tam určitě něco takového viděl.)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
abych přidal pár svých postřehů z předcházející diskuze (delší dobu jsem tu nebyl, tak to bude zpětně a najednou...)
-označník Nerudova byl někdy v zimě zničen jakýmisi študáky. Důvod vandalismu byl si ceduli vzít na památku domů. Byl jsem svědkem, jak z busu na rozjezd policajti tyto výrostky na Čáře tahali. Jeden mladík se pokoušel zdrhat směr Svoboďák, ale jaksi neměl šanci.
- unisex označníky mi nevadí, ono jde zjevně o to, aby to bylo v celém IDS jednotné. A jaksi někomu při návrhu nedošlo, že trasy se mohou měnit, zvlášť v Brně je to docela časté. Po celém JmK, na všech zastávkách, mít hezké smaltové cedulky s čísly linek a zelenými šipkami by asi byl docela drahý špás. Zejména ta prvotní investice.
- co si uvědomuju, tak jediná společná zastávka všech tří brněnských trakcí byla Klusáčkova a tam byly vozidla čelem, tvar si už nepamatuju, ale matně si pamatuju, že se částečně překrývaly. Na Netu jsem to nikde nenašel, ostatní zastávky se řešily dvěma označníky

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Zlaťák píše:
...Ale vadí mně, že se poslední dobou rozmáhají označníky, které jsou jen z jedné strany. Pokud se blížím k zastávce "v protisměru jízdy", tak vím prd...

Přesně tak, ani mi tolik nevadí, že je tam zobrazena lanovka místo trakcí na zastávce zastavujících, ale to, že nejde označník vidět "zezadu" mi vadí daleko více. Ještě, že jsou často žluté pruhy na silnici, jinak bych zastávku asi přehlédl. Možná jde o nouzovku v období "krize". Časem se zadní tabulka na označníky třeba přidá, až budou přebytečné peníze (takže nikdy biggrin).

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
chat: Dříve tam bylo označení obou trakcí (tři na jedné zastávce už tak časté nejsou).
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... lerova.jpg


Směry jsou tam pořád (šipky). Ale vadí mně, že se poslední dobou rozmáhají označníky, které jsou jen z jedné strany. Pokud se blížím k zastávce "v protisměru jízdy", tak vím prd.

A nejlepší je (snad stále pouze provizorní) zastávka na Nerudově (směr město), která je označena pouze z jedné strany a navíc bez čísel linek.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
V Práglu mají aji kocábky označovče sarcastic
http://i.idnes.cz/09/092/cl6/LPO2dde43_ ... 318203.jpg

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
86
17 zář 2011 08:58
Sice Štatl nemá lanovku, zato má lodě na priglu :-) Tam by se ta unisex značka moc nehodila. A nevím, jestl Prágl má lodě taky jako součást mhd. Že by Štatl měl něco navíc krom toho penisu na Svoboďáku? :-)

_________________________________
Občas je na co se dívat


A co když tam bude i metro :-)


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
A co když tam bude současně i stanice lanové dráhy? :mrgreen:

Příloha:
logo_lanovka.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7586
17 pro 2006 22:32
Brno
Souhlasím s vámi.
Jedna rýpavá: a co když na zastávce zastavuje trajf, bus i šalina? Co tam za obrázky? biggrin

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Mně se mnohem víc líbilo provedení kdy trolejbus vypadal i na obrázku jako trolejbus a tramvaj jako tramvaj. O tom jak už se tu píše tak kromě linek tam byl i směr kam to odbočovalo což taky nebylo k zahození. Tohle unisex provedení nesnáším


Offline
Uživatelský avatar

6962
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Chat-man: souhlas, původní smaltované označníky sloužily k orientaci mnohem lépe. A na zastávce bylo pouze číslo linky (a někdy směr jízdy). Číslo linky na nových cedulích by mohlo být větší, jenom "by se muselo chtít". To stejné s nápisem další trasy. Když už tam ta trasa musí být, pak stačí konečná (pro odlišení směru na konečnou A a na konečnou B). Také by se to dalo realizovat trochu větším písmem (s tím se váže skutečnost, že dlouhé názvy konečných, které se na předním table vozu nevlezou na jeden řádek, by potřebovaly zkrátit).


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1542 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 62  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 20 zář 2024 14:35
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]